Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój Katowice KS
1:4
SRS Gwiazda Ruda Śląska
Warta Zawiercie
0:5
Stadion Śląski Chorzów
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
1:3
UKS Ruch Chorzów
Sarmacja Będzin
2:6
Orbita Bukowno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój Katowice KS
0:2
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
SRS Gwiazda Ruda Śląska
1:2
Stadion Śląski Chorzów
Orbita Bukowno
2:0
Warta Zawiercie
UKS Ruch Chorzów
9:1
Sarmacja Będzin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
0:1
Orbita Bukowno
Warta Zawiercie
6:8
UKS Ruch Chorzów
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
3:3
SRS Gwiazda Ruda Śląska
Sarmacja Będzin
3:3
Rozwój Katowice KS
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój Katowice KS
11:1
Warta Zawiercie
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
6:0
Sarmacja Będzin
UKS Ruch Chorzów
2:3
Stadion Śląski Chorzów
SRS Gwiazda Ruda Śląska
3:1
Orbita Bukowno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
3:2
Rozwój Katowice KS
Warta Zawiercie
2:5
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Sarmacja Będzin
3:1
SRS Gwiazda Ruda Śląska
Orbita Bukowno
4:2
UKS Ruch Chorzów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój Katowice KS
1:1
Orbita Bukowno
SRS Gwiazda Ruda Śląska
2:1
UKS Ruch Chorzów
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
0:0
Stadion Śląski Chorzów
Sarmacja Będzin
1:0
Warta Zawiercie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
6:3
Sarmacja Będzin
Warta Zawiercie
0:4
SRS Gwiazda Ruda Śląska
Orbita Bukowno
1:1
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
UKS Ruch Chorzów
2:4
Rozwój Katowice KS
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
5:1
Warta Zawiercie
SRS Gwiazda Ruda Śląska
4:1
Rozwój Katowice KS
Orbita Bukowno
2:2
Sarmacja Będzin
UKS Ruch Chorzów
1:1
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
1:1
SRS Gwiazda Ruda Śląska
Warta Zawiercie
1:9
Orbita Bukowno
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
0:2
Rozwój Katowice KS
Sarmacja Będzin
0:4
UKS Ruch Chorzów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój Katowice KS
2:1
Sarmacja Będzin
SRS Gwiazda Ruda Śląska
1:2
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Orbita Bukowno
1:3
Stadion Śląski Chorzów
UKS Ruch Chorzów
6:2
Warta Zawiercie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
3:2
UKS Ruch Chorzów
Warta Zawiercie
1:3
Rozwój Katowice KS
Orbita Bukowno
2:2
SRS Gwiazda Ruda Śląska
Sarmacja Będzin
0:3
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój Katowice KS
1:4
Stadion Śląski Chorzów
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
2:0
Warta Zawiercie
UKS Ruch Chorzów
3:3
Orbita Bukowno
SRS Gwiazda Ruda Śląska
1:1
Sarmacja Będzin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
2:3
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Warta Zawiercie
5:3
Sarmacja Będzin
Orbita Bukowno
1:5
Rozwój Katowice KS
UKS Ruch Chorzów
6:0
SRS Gwiazda Ruda Śląska
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój Katowice KS
1:2
UKS Ruch Chorzów
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
0:1
Orbita Bukowno
Sarmacja Będzin
2:2
Stadion Śląski Chorzów
SRS Gwiazda Ruda Śląska
3:4
Warta Zawiercie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?