Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
MKS POGOŃ I Ruda Śląska
MKS POGOŃ I Ruda Śląska 4 9 5 - 1 3 0 1
2
UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚL.
UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚL. 4 6 3 - 2 2 0 2
3
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza 4 5 4 - 4 1 2 1
4
Forteca Świerklany
Forteca Świerklany 4 4 3 - 4 1 1 2 1 3 2 - 0
5
UKS Akademia Piłkarska Silesia
UKS Akademia Piłkarska Silesia 4 4 3 - 7 1 1 2 1 0 0 - 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Forteca Świerklany
Pauza
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
2:2
UKS Akademia Piłkarska Silesia
UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚL.
1:0
MKS POGOŃ I Ruda Śląska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Akademia Piłkarska Silesia
Pauza
MKS POGOŃ I Ruda Śląska
1:0
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚL.
2:0
Forteca Świerklany
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS POGOŃ I Ruda Śląska
Pauza
UKS Akademia Piłkarska Silesia
0:2
Forteca Świerklany
UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚL.
0:1
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚL.
Pauza
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
1:1
Forteca Świerklany
MKS POGOŃ I Ruda Śląska
3:0
UKS Akademia Piłkarska Silesia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Pauza
MKS POGOŃ I Ruda Śląska
1:0
Forteca Świerklany
UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚL.
0:1
UKS Akademia Piłkarska Silesia
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
SRS Gwiazda Ruda Śląska
SRS II Gwiazda Ruda Śląska 4 12 10 - 3 4 0 0
2
AKS Mikołów
AKS Mikołów 4 9 8 - 4 3 0 1
3
UKS Raków Częstochowa
UKS Raków Częstochowa 4 6 10 - 5 2 0 2
4
Szombierki Bytom
Szombierki Bytom 4 3 1 - 8 1 0 3
5
MKS POGOŃ II Ruda Śląska
MKS POGOŃ II Ruda Śląska 4 0 1 - 10 0 0 4
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
SRS II Gwiazda Ruda Śląska
Pauza
AKS Mikołów
2:1
UKS Raków Częstochowa
MKS POGOŃ II Ruda Śląska
0:1
Szombierki Bytom
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Szombierki Bytom
Pauza
AKS Mikołów
1:2
SRS II Gwiazda Ruda Śląska
UKS Raków Częstochowa
3:0
MKS POGOŃ II Ruda Śląska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Raków Częstochowa
Pauza
Szombierki Bytom
0:3
SRS II Gwiazda Ruda Śląska
AKS Mikołów
4:1
MKS POGOŃ II Ruda Śląska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Mikołów
Pauza
UKS Raków Częstochowa
4:0
Szombierki Bytom
MKS POGOŃ II Ruda Śląska
0:2
SRS II Gwiazda Ruda Śląska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Mikołów
1:0
Szombierki Bytom
UKS Raków Częstochowa
2:3
SRS II Gwiazda Ruda Śląska
MKS POGOŃ II Ruda Śląska
Pauza

Faza Pucharowa

Mecz o 9 m
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS POGOŃ II Ruda Śląska
0:2
UKS Akademia Piłkarska Silesia
mecz o 9 m
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Akademia Piłkarska Silesia
0:0
MKS POGOŃ II Ruda Śląska
półfinały
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
3:0
Szombierki Bytom
Forteca Świerklany
0:0   k. 2 : 0
UKS Raków Częstochowa
SRS II Gwiazda Ruda Śląska
0:0   k. 3 : 1
UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚL.
MKS POGOŃ I Ruda Śląska
2:1
AKS Mikołów
mecz o 7 m
Data Gospodarze Wynik Goście
Szombierki Bytom
0:0   k. 0 : 1
UKS Raków Częstochowa
mecz o 5 m
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
0:0   k. 1 : 2
Forteca Świerklany
mecz o 3 m
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Mikołów
0:2
UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚL.
FINAŁ
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS POGOŃ I Ruda Śląska
1:0
SRS II Gwiazda Ruda Śląska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?