Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
MKS POGOŃ II Ruda Śląska
MKS POGOŃ II Ruda Śląska 6 14 8 - 0 4 2 0
2
AMT Żywiec
AMT Żywiec 6 12 10 - 3 3 3 0
3
Naprzód Rydułtowy 2008
Naprzód Rydułtowy 2008 6 11 7 - 3 3 2 1
4
UKS Lisek Milówka
UKS Lisek Milówka 6 8 6 - 3 2 2 2
5
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Podbeskidzie Bielsko-Biała 6 6 5 - 5 1 3 2
6
GLKS Wilkowice
GLKS Wilkowice 6 4 4 - 10 1 1 4
7
MKS Zaborze II Zabrze
MKS Zaborze II Zabrze 6 1 0 - 16 0 1 5
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pauza
Naprzód Rydułtowy 2008
0:1
MKS POGOŃ II Ruda Śląska
UKS Lisek Milówka
1:2
AMT Żywiec
MKS Zaborze II Zabrze
0:0
GLKS Wilkowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wilkowice
Pauza
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:1
MKS POGOŃ II Ruda Śląska
Naprzód Rydułtowy 2008
1:1
AMT Żywiec
MKS Zaborze II Zabrze
0:2
UKS Lisek Milówka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wilkowice
Pauza
Naprzód Rydułtowy 2008
3:0
MKS Zaborze II Zabrze
AMT Żywiec
0:0
MKS POGOŃ II Ruda Śląska
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:0
UKS Lisek Milówka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Rydułtowy 2008
Pauza
GLKS Wilkowice
0:3
UKS Lisek Milówka
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:0
AMT Żywiec
MKS Zaborze II Zabrze
0:4
MKS POGOŃ II Ruda Śląska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS POGOŃ II Ruda Śląska
Pauza
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:3
GLKS Wilkowice
MKS Zaborze II Zabrze
0:4
AMT Żywiec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
AMT Żywiec
Pauza
GLKS Wilkowice
0:2
MKS POGOŃ II Ruda Śląska
Naprzód Rydułtowy 2008
1:0
UKS Lisek Milówka
Podbeskidzie Bielsko-Biała
3:0
MKS Zaborze II Zabrze
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Zaborze II Zabrze
Pauza
GLKS Wilkowice
1:3
AMT Żywiec
Naprzód Rydułtowy 2008
1:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
UKS Lisek Milówka
0:0
MKS POGOŃ II Ruda Śląska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wilkowice
0:1
Naprzód Rydułtowy 2008
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Zaborze Zabrze
Zaborze Zabrze 6 18 15 - 2 6 0 0
2
Futsal WG
Futsal WG 6 15 14 - 2 5 0 1
3
APN Góral Istebna
APN Góral Istebna 6 9 9 - 7 3 0 3
4
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
T.S. 1909 PIAST CIESZYN 6 7 6 - 9 2 1 3
5
Kuźnia Ustroń
Kuźnia Ustroń 6 5 7 - 9 1 2 3
6
Gwarek Ornontowice
Gwarek Ornontowice 6 4 5 - 11 1 1 4
7
Herkules Kochanowice
Herkules Kochanowice 6 3 3 - 19 1 0 5
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Pauza
Kuźnia Ustroń
1:2
APN Góral Istebna
Zaborze Zabrze
1:0
Futsal WG
Herkules Kochanowice
1:4
Gwarek Ornontowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Ornontowice
Pauza
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
2:0
APN Góral Istebna
Kuźnia Ustroń
1:2
Futsal WG
Herkules Kochanowice
0:5
Zaborze Zabrze
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
Pauza
Kuźnia Ustroń
2:0
Herkules Kochanowice
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
1:0
Gwarek Ornontowice
Futsal WG
2:0
APN Góral Istebna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Kuźnia Ustroń
Pauza
Zaborze Zabrze
2:0
Gwarek Ornontowice
Futsal WG
4:0
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Herkules Kochanowice
0:3
APN Góral Istebna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
APN Góral Istebna
Pauza
Kuźnia Ustroń
1:1
Gwarek Ornontowice
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
1:2
Zaborze Zabrze
Futsal WG
4:0
Herkules Kochanowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Futsal WG
Pauza
Zaborze Zabrze
3:1
Kuźnia Ustroń
Gwarek Ornontowice
0:4
APN Góral Istebna
Herkules Kochanowice
2:1
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Herkules Kochanowice
Pauza
Kuźnia Ustroń
1:1
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Zaborze Zabrze
2:0
APN Góral Istebna
Futsal WG
2:0
Gwarek Ornontowice

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
0:4
MKS POGOŃ II Ruda Śląska
Zaborze Zabrze
3:0
Naprzód Rydułtowy 2008
Futsal WG
1:2
UKS Lisek Milówka
AMT Żywiec
1:0
APN Góral Istebna
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
0:0   k. 2 : 3
APN Góral Istebna
Zaborze Zabrze
0:0   k. 1 : 2
UKS Lisek Milówka
Futsal WG
1:1   k. 2 : 1
Naprzód Rydułtowy 2008
MKS POGOŃ II Ruda Śląska
1:0
AMT Żywiec
MECZE O MIEJSCA 5 I 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Rydułtowy 2008
2:0
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Futsal WG
3:0
APN Góral Istebna
MECZ O 3 MIEJSCE
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
2:0
AMT Żywiec
FINAŁ
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Lisek Milówka
0:1
MKS POGOŃ II Ruda Śląska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?