Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gliwice
3:2
Unia Racibórz
Grunwald Ruda Śląska
2:13
TS Polonia I Bytom
Concordia Knurów
4:2
Polonia Bytom
Gwarek Zabrze
1:2
Górnik Zabrze
KS MOSiR Stal Zabrze
0:1
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
MKP II Odra Centrum Wodzisław Śląski
0:3
Zaborze Zabrze
Ruch Radzionków
0:3
Carbo Gliwice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
0:3
Gwarek Zabrze
Grunwald Ruda Śląska
3:3
Piast Gliwice
TS Polonia I Bytom
9:1
Carbo Gliwice
Górnik Zabrze
3:0
KS MOSiR Stal Zabrze
Concordia Knurów
0:3
Ruch Radzionków
Unia Racibórz
0:1
MKP II Odra Centrum Wodzisław Śląski
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
1:2
Polonia Bytom
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gliwice
2:1
TS Polonia I Bytom
Polonia Bytom
0:5
Górnik Zabrze
Gwarek Zabrze
7:2
Unia Racibórz
KS MOSiR Stal Zabrze
2:2
Zaborze Zabrze
MKP II Odra Centrum Wodzisław Śląski
5:1
Grunwald Ruda Śląska
Carbo Gliwice
3:3
Concordia Knurów
Ruch Radzionków
0:2
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
2:0
Polonia Bytom
Piast Gliwice
1:0
MKP II Odra Centrum Wodzisław Śląski
Grunwald Ruda Śląska
0:7
Gwarek Zabrze
TS Polonia I Bytom
5:0
Concordia Knurów
Górnik Zabrze
5:0
Ruch Radzionków
Unia Racibórz
0:3
KS MOSiR Stal Zabrze
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
4:1
Carbo Gliwice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Knurów
0:3
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Polonia Bytom
0:3
Unia Racibórz
Gwarek Zabrze
1:1
Piast Gliwice
KS MOSiR Stal Zabrze
5:2
Grunwald Ruda Śląska
MKP II Odra Centrum Wodzisław Śląski
0:2
TS Polonia I Bytom
Carbo Gliwice
1:1
Górnik Zabrze
Ruch Radzionków
1:6
Zaborze Zabrze
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Polonia I Bytom
2:3
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Zaborze Zabrze
3:1
Carbo Gliwice
Piast Gliwice
3:0
KS MOSiR Stal Zabrze
Grunwald Ruda Śląska
5:4
Polonia Bytom
Górnik Zabrze
7:0
Concordia Knurów
Unia Racibórz
4:1
Ruch Radzionków
MKP II Odra Centrum Wodzisław Śląski
4:2
Gwarek Zabrze
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Knurów
0:1
Zaborze Zabrze
Polonia Bytom
0:0
Piast Gliwice
Gwarek Zabrze
2:4
TS Polonia I Bytom
KS MOSiR Stal Zabrze
0:2
MKP II Odra Centrum Wodzisław Śląski
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
2:3
Górnik Zabrze
Carbo Gliwice
3:5
Unia Racibórz
Ruch Radzionków
2:4
Grunwald Ruda Śląska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
1:0
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Piast Gliwice
1:0
Ruch Radzionków
Grunwald Ruda Śląska
3:0
Carbo Gliwice
TS Polonia I Bytom
1:4
Górnik Zabrze
Gwarek Zabrze
4:1
KS MOSiR Stal Zabrze
Unia Racibórz
2:1
Concordia Knurów
MKP II Odra Centrum Wodzisław Śląski
0:1
Polonia Bytom
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze
3:0
Zaborze Zabrze
Concordia Knurów
2:2
Grunwald Ruda Śląska
Polonia Bytom
3:0
Gwarek Zabrze
KS MOSiR Stal Zabrze
1:4
TS Polonia I Bytom
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
3:0
Unia Racibórz
Carbo Gliwice
0:3
Piast Gliwice
Ruch Radzionków
2:3
MKP II Odra Centrum Wodzisław Śląski
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gliwice
1:1
Concordia Knurów
Grunwald Ruda Śląska
1:4
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
TS Polonia I Bytom
5:1
Zaborze Zabrze
Gwarek Zabrze
4:1
Ruch Radzionków
KS MOSiR Stal Zabrze
2:1
Polonia Bytom
Unia Racibórz
1:6
Górnik Zabrze
MKP II Odra Centrum Wodzisław Śląski
3:0
Carbo Gliwice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
5:4
Unia Racibórz
Górnik Zabrze
7:1
Grunwald Ruda Śląska
Concordia Knurów
1:1
MKP II Odra Centrum Wodzisław Śląski
Polonia Bytom
0:6
TS Polonia I Bytom
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
0:4
Piast Gliwice
Carbo Gliwice
1:2
Gwarek Zabrze
Ruch Radzionków
1:4
KS MOSiR Stal Zabrze
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gliwice
0:2
Górnik Zabrze
Grunwald Ruda Śląska
0:2
Zaborze Zabrze
TS Polonia I Bytom
2:2
Unia Racibórz
Polonia Bytom
8:0
Ruch Radzionków
Gwarek Zabrze
2:0
Concordia Knurów
KS MOSiR Stal Zabrze
5:0
Carbo Gliwice
MKP II Odra Centrum Wodzisław Śląski
0:3
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Racibórz
1:0
Grunwald Ruda Śląska
Zaborze Zabrze
0:0
Piast Gliwice
Górnik Zabrze
5:0
MKP II Odra Centrum Wodzisław Śląski
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
0:0
Gwarek Zabrze
Ruch Radzionków
1:8
TS Polonia I Bytom
Carbo Gliwice
0:3
Polonia Bytom
Concordia Knurów
0:1
KS MOSiR Stal Zabrze
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
3:0
MKP II Odra Centrum Wodzisław Śląski
TS Polonia I Bytom
0:3
Grunwald Ruda Śląska
Górnik Zabrze
2:1
Gwarek Zabrze
Unia Racibórz
2:3
Piast Gliwice
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
3:0
KS MOSiR Stal Zabrze
Carbo Gliwice
- : -
Ruch Radzionków
Polonia Bytom
0:3
Concordia Knurów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gliwice
7:2
Grunwald Ruda Śląska
Polonia Bytom
1:4
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Gwarek Zabrze
1:6
Zaborze Zabrze
KS MOSiR Stal Zabrze
0:3
Górnik Zabrze
MKP II Odra Centrum Wodzisław Śląski
0:2
Unia Racibórz
Carbo Gliwice
0:3
TS Polonia I Bytom
Ruch Radzionków
0:3
Concordia Knurów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
3:0
KS MOSiR Stal Zabrze
Górnik Zabrze
5:0
Polonia Bytom
Carbo Gliwice
0:3
Concordia Knurów
Grunwald Ruda Śląska
0:5
MKP II Odra Centrum Wodzisław Śląski
TS Polonia I Bytom
0:3
Piast Gliwice
Unia Racibórz
1:0
Gwarek Zabrze
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
3:0
Ruch Radzionków
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bytom
0:8
Zaborze Zabrze
Gwarek Zabrze
8:0
Grunwald Ruda Śląska
KS MOSiR Stal Zabrze
0:3
Unia Racibórz
MKP II Odra Centrum Wodzisław Śląski
1:2
Piast Gliwice
Carbo Gliwice
0:3
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Ruch Radzionków
0:3
Górnik Zabrze
Concordia Knurów
1:4
TS Polonia I Bytom
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
3:0
Ruch Radzionków
Piast Gliwice
3:1
Gwarek Zabrze
Grunwald Ruda Śląska
3:0
KS MOSiR Stal Zabrze
TS Polonia I Bytom
3:1
MKP II Odra Centrum Wodzisław Śląski
Górnik Zabrze
3:0
Carbo Gliwice
Unia Racibórz
7:0
Polonia Bytom
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
1:1
Concordia Knurów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Knurów
0:0
Górnik Zabrze
Polonia Bytom
1:4
Grunwald Ruda Śląska
KS MOSiR Stal Zabrze
0:3
Piast Gliwice
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
1:1
TS Polonia I Bytom
Carbo Gliwice
0:3
Zaborze Zabrze
Ruch Radzionków
0:3
Unia Racibórz
Gwarek Zabrze
4:6
MKP II Odra Centrum Wodzisław Śląski
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
3:0
Concordia Knurów
Piast Gliwice
6:0
Polonia Bytom
Grunwald Ruda Śląska
3:0
Ruch Radzionków
TS Polonia I Bytom
3:0
Gwarek Zabrze
Górnik Zabrze
4:0
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Unia Racibórz
3:0
Carbo Gliwice
MKP II Odra Centrum Wodzisław Śląski
3:0
KS MOSiR Stal Zabrze
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze
1:2
TS Polonia I Bytom
Concordia Knurów
4:2
Unia Racibórz
Polonia Bytom
0:2
MKP II Odra Centrum Wodzisław Śląski
KS MOSiR Stal Zabrze
0:3
Gwarek Zabrze
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
1:3
Zaborze Zabrze
Carbo Gliwice
0:3
Grunwald Ruda Śląska
Ruch Radzionków
0:3
Piast Gliwice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
2:4
Górnik Zabrze
Piast Gliwice
3:0
Carbo Gliwice
TS Polonia I Bytom
3:0
KS MOSiR Stal Zabrze
Gwarek Zabrze
2:1
Polonia Bytom
Unia Racibórz
3:3
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
MKP II Odra Centrum Wodzisław Śląski
3:0
Ruch Radzionków
Grunwald Ruda Śląska
1:5
Concordia Knurów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
2:3
TS Polonia I Bytom
Górnik Zabrze
6:1
Unia Racibórz
Concordia Knurów
2:0
Piast Gliwice
Polonia Bytom
3:0
KS MOSiR Stal Zabrze
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
5:2
Grunwald Ruda Śląska
Carbo Gliwice
0:3
MKP II Odra Centrum Wodzisław Śląski
Ruch Radzionków
0:3
Gwarek Zabrze
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP II Odra Centrum Wodzisław Śląski
3:0
Concordia Knurów
Piast Gliwice
3:2
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Grunwald Ruda Śląska
1:22
Górnik Zabrze
TS Polonia I Bytom
13:2
Polonia Bytom
Gwarek Zabrze
3:0
Carbo Gliwice
KS MOSiR Stal Zabrze
- : -
Ruch Radzionków
Unia Racibórz
2:3
Zaborze Zabrze
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
3:0
Grunwald Ruda Śląska
Górnik Zabrze
2:1
Piast Gliwice
Concordia Knurów
0:0
Gwarek Zabrze
Unia Racibórz
0:4
TS Polonia I Bytom
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
3:2
MKP II Odra Centrum Wodzisław Śląski
Carbo Gliwice
- : -
KS MOSiR Stal Zabrze
Ruch Radzionków
0:3
Polonia Bytom
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gliwice
1:2
Zaborze Zabrze
Grunwald Ruda Śląska
0:3
Unia Racibórz
TS Polonia I Bytom
3:0
Ruch Radzionków
Polonia Bytom
3:0
Carbo Gliwice
Gwarek Zabrze
4:2
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
KS MOSiR Stal Zabrze
0:3
Concordia Knurów
MKP II Odra Centrum Wodzisław Śląski
3:3
Górnik Zabrze
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?