Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
14:7
Piłkarz Sosnowiec
AP II Silesia Jaworzno
4:2
Czarni Sosnowiec
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
3:0
Górnik Jaworzno
Sarmacja Będzin
1:4
AP Orbita Bukowno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Orbita Bukowno
7:1
Czarni Sosnowiec
Górnik Jaworzno
2:19
AP II Silesia Jaworzno
Sarmacja Będzin
3:3
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Piłkarz Sosnowiec
2:11
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
0:5
AP Orbita Bukowno
Czarni Sosnowiec
12:1
Górnik Jaworzno
AP II Silesia Jaworzno
5:3
Piłkarz Sosnowiec
Sarmacja Będzin
0:6
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
4:7
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
AP Orbita Bukowno
27:1
Górnik Jaworzno
Sarmacja Będzin
4:4
AP II Silesia Jaworzno
Piłkarz Sosnowiec
5:0
Czarni Sosnowiec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Jaworzno
0:3
Piłkarz Sosnowiec
AP II Silesia Jaworzno
5:3
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
3:3
AP Orbita Bukowno
Czarni Sosnowiec
3:2
Sarmacja Będzin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
9:1
Czarni Sosnowiec
AP Orbita Bukowno
9:2
Piłkarz Sosnowiec
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
11:2
AP II Silesia Jaworzno
Sarmacja Będzin
3:0
Górnik Jaworzno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
3:0
Górnik Jaworzno
Czarni Sosnowiec
1:8
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
AP II Silesia Jaworzno
5:3
AP Orbita Bukowno
Piłkarz Sosnowiec
7:3
Sarmacja Będzin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
0:6
AP II Silesia Jaworzno
AP Orbita Bukowno
4:1
Sarmacja Będzin
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
3:0
Górnik Jaworzno
Piłkarz Sosnowiec
4:5
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
3:3
Sarmacja Będzin
Górnik Jaworzno
0:3
AP II Silesia Jaworzno
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
6:2
Piłkarz Sosnowiec
Czarni Sosnowiec
0:9
AP Orbita Bukowno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Orbita Bukowno
6:1
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Czarni Sosnowiec
3:0*
Górnik Jaworzno
Sarmacja Będzin
0:6
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Piłkarz Sosnowiec
3:7
AP II Silesia Jaworzno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Jaworzno
0:3*
AP Orbita Bukowno
AP II Silesia Jaworzno
2:7
Sarmacja Będzin
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
3:2
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Czarni Sosnowiec
4:5
Piłkarz Sosnowiec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
9:0
Czarni Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
5:2
AP II Silesia Jaworzno
AP Orbita Bukowno
1:8
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Piłkarz Sosnowiec
3:0*
Górnik Jaworzno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
4:5
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
AP II Silesia Jaworzno
2:0
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Sarmacja Będzin
3:0*
Górnik Jaworzno
Piłkarz Sosnowiec
2:3
AP Orbita Bukowno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
3:0*
Górnik Jaworzno
AP Orbita Bukowno
9:1
AP II Silesia Jaworzno
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
11:0
Czarni Sosnowiec
Sarmacja Będzin
7:4
Piłkarz Sosnowiec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?