Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemsza Siewierz
2:3
Zew Sosnowiec
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
7:5
Czarni Sosnowiec
UKS Piłkarz Sosnowiec
3:4
AP Orbita Bukowno
Strażak Mierzęcice
6:5
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
3:3
Przemsza Siewierz
Czarni Sosnowiec
2:4
Zew Sosnowiec
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
2:9
AP Orbita Bukowno
UKS Piłkarz Sosnowiec
4:6
Strażak Mierzęcice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zew Sosnowiec
3:8
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Przemsza Siewierz
7:7
UKS Piłkarz Sosnowiec
AP Orbita Bukowno
8:2
Czarni Sosnowiec
Strażak Mierzęcice
4:3
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
3:6
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
AP Orbita Bukowno
7:2
Strażak Mierzęcice
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
2:3
Przemsza Siewierz
UKS Piłkarz Sosnowiec
10:2
Zew Sosnowiec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Mierzęcice
5:6
Czarni Sosnowiec
Zew Sosnowiec
2:4
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
7:4
UKS Piłkarz Sosnowiec
Przemsza Siewierz
1:5
AP Orbita Bukowno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
4:5
AP Orbita Bukowno
Przemsza Siewierz
4:4
Czarni Sosnowiec
UKS Piłkarz Sosnowiec
1:2
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Zew Sosnowiec
1:8
Strażak Mierzęcice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Orbita Bukowno
11:3
Zew Sosnowiec
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
3:6
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Strażak Mierzęcice
0:5
Przemsza Siewierz
Czarni Sosnowiec
6:4
UKS Piłkarz Sosnowiec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zew Sosnowiec
7:4
Przemsza Siewierz
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
1:3
Strażak Mierzęcice
Czarni Sosnowiec
2:0
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
AP Orbita Bukowno
7:2
UKS Piłkarz Sosnowiec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zew Sosnowiec
2:3
Czarni Sosnowiec
Przemsza Siewierz
5:7
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
AP Orbita Bukowno
9:2
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Strażak Mierzęcice
1:8
UKS Piłkarz Sosnowiec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
3:6
AP Orbita Bukowno
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
4:5
Strażak Mierzęcice
UKS Piłkarz Sosnowiec
7:2
Przemsza Siewierz
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
4:1
Zew Sosnowiec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zew Sosnowiec
2:11
UKS Piłkarz Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
2:1
Czarni Sosnowiec
Przemsza Siewierz
3:9
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Strażak Mierzęcice
5:5
AP Orbita Bukowno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Orbita Bukowno
13:0
Przemsza Siewierz
Czarni Sosnowiec
5:2
Strażak Mierzęcice
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
4:3
Zew Sosnowiec
UKS Piłkarz Sosnowiec
11:1
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zew Sosnowiec
- : -
AP Orbita Bukowno
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
3:8
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Przemsza Siewierz
4:5
Strażak Mierzęcice
UKS Piłkarz Sosnowiec
4:2
Czarni Sosnowiec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
3:3
Przemsza Siewierz
AP Orbita Bukowno
- : -
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
- : -
UKS Piłkarz Sosnowiec
Strażak Mierzęcice
- : -
Zew Sosnowiec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?