Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemsza Siewierz
17:1
Akademia Millenium Wojkowice
Strażak II Nowa Wieś
10:2
Zew Sosnowiec
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
6:6
Zagłębie III Sosnowiec 2010 v
AP Orbita Bukowno
26:1
Sarmacja Będzin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Millenium Wojkowice
3:8
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Zew Sosnowiec
4:0
Sarmacja Będzin
Zagłębie III Sosnowiec 2010 v
4:12
AP Orbita Bukowno
Strażak II Nowa Wieś
9:6
Przemsza Siewierz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemsza Siewierz
4:1
Zew Sosnowiec
Sarmacja Będzin
1:2
Zagłębie III Sosnowiec 2010 v
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
2:5
Strażak II Nowa Wieś
AP Orbita Bukowno
7:2
Akademia Millenium Wojkowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemsza Siewierz
6:7
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Akademia Millenium Wojkowice
4:6
Sarmacja Będzin
Zew Sosnowiec
2:6
Zagłębie III Sosnowiec 2010 v
Strażak II Nowa Wieś
4:4
AP Orbita Bukowno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
0:13
Strażak II Nowa Wieś
Zagłębie III Sosnowiec 2010 v
14:0
Akademia Millenium Wojkowice
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
6:5
Zew Sosnowiec
AP Orbita Bukowno
6:5
Przemsza Siewierz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemsza Siewierz
14:1
Sarmacja Będzin
Zew Sosnowiec
10:1
Akademia Millenium Wojkowice
Strażak II Nowa Wieś
3:5
Zagłębie III Sosnowiec 2010 v
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
3:4
AP Orbita Bukowno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Orbita Bukowno
9:2
Zew Sosnowiec
Sarmacja Będzin
0:12
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Akademia Millenium Wojkowice
3:12
Strażak II Nowa Wieś
Zagłębie III Sosnowiec 2010 v
4:5
Przemsza Siewierz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
0:16
AP Orbita Bukowno
Akademia Millenium Wojkowice
1:15
Przemsza Siewierz
Zew Sosnowiec
4:5
Strażak II Nowa Wieś
Zagłębie III Sosnowiec 2010 v
5:0
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Orbita Bukowno
9:2
Zagłębie III Sosnowiec 2010 v
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
10:0
Akademia Millenium Wojkowice
Przemsza Siewierz
3:7
Strażak II Nowa Wieś
Sarmacja Będzin
1:4
Zew Sosnowiec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Millenium Wojkowice
1:27
AP Orbita Bukowno
Zew Sosnowiec
7:5
Przemsza Siewierz
Zagłębie III Sosnowiec 2010 v
10:0
Sarmacja Będzin
Strażak II Nowa Wieś
2:0
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
6:2
Akademia Millenium Wojkowice
Zagłębie III Sosnowiec 2010 v
5:9
Zew Sosnowiec
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
2:2
Przemsza Siewierz
AP Orbita Bukowno
5:3
Strażak II Nowa Wieś
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemsza Siewierz
4:10
AP Orbita Bukowno
Akademia Millenium Wojkowice
2:12
Zagłębie III Sosnowiec 2010 v
Zew Sosnowiec
2:1
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Strażak II Nowa Wieś
10:3
Sarmacja Będzin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Orbita Bukowno
2:2
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Sarmacja Będzin
3:5
Przemsza Siewierz
Akademia Millenium Wojkowice
1:16
Zew Sosnowiec
Zagłębie III Sosnowiec 2010 v
5:8
Strażak II Nowa Wieś
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemsza Siewierz
3:10
Zagłębie III Sosnowiec 2010 v
Strażak II Nowa Wieś
14:0
Akademia Millenium Wojkowice
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
4:2
Sarmacja Będzin
Zew Sosnowiec
3:8
AP Orbita Bukowno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?