Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Ruda Śląska
Pauza
Orlik Ruda Śląska
1:1
AKS Mikołów
GKS Katowice
27:0
MKS Pogoń Ruda Śląska
Wyzwolenie Chorzów
2:9
Stadion Śląski Chorzów
Slavia Ruda Śląska
7:4
Śląsk Świętochłowice
UKS Ruch Chorzów
- : -
Grunwald Ruda Śląska
MKS Zantka Chorzów
2:19
Józefka Chorzów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Świętochłowice
Pauza
MKS Pogoń Ruda Śląska
1:4
Wyzwolenie Chorzów
Józefka Chorzów
3:10
Orlik Ruda Śląska
AKS Mikołów
4:9
GKS Katowice
Stadion Śląski Chorzów
11:2
Slavia Ruda Śląska
UKS Ruch Chorzów
37:0
MKS Zantka Chorzów
Grunwald Ruda Śląska
1:9
Gwiazda Ruda Śląska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
Pauza
Gwiazda Ruda Śląska
11:2
Śląsk Świętochłowice
GKS Katowice
5:5
Józefka Chorzów
Wyzwolenie Chorzów
3:0
AKS Mikołów
Slavia Ruda Śląska
14:2
MKS Pogoń Ruda Śląska
Orlik Ruda Śląska
2:8
UKS Ruch Chorzów
MKS Zantka Chorzów
0:17
Grunwald Ruda Śląska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Pogoń Ruda Śląska
Pauza
Józefka Chorzów
3:3
Wyzwolenie Chorzów
AKS Mikołów
6:7
Slavia Ruda Śląska
Stadion Śląski Chorzów
3:0*
Gwiazda Ruda Śląska
MKS Zantka Chorzów
1:27
Orlik Ruda Śląska
UKS Ruch Chorzów
6:7
GKS Katowice
Grunwald Ruda Śląska
- : -
Śląsk Świętochłowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Mikołów
Pauza
Gwiazda Ruda Śląska
3:2
MKS Pogoń Ruda Śląska
Śląsk Świętochłowice
2:12
Stadion Śląski Chorzów
GKS Katowice
34:1
MKS Zantka Chorzów
Wyzwolenie Chorzów
6:3
UKS Ruch Chorzów
Slavia Ruda Śląska
14:6
Józefka Chorzów
Orlik Ruda Śląska
- : -
Grunwald Ruda Śląska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefka Chorzów
Pauza
AKS Mikołów
4:1
Gwiazda Ruda Śląska
Orlik Ruda Śląska
0:6
GKS Katowice
Grunwald Ruda Śląska
2:16
Stadion Śląski Chorzów
MKS Pogoń Ruda Śląska
2:2
Śląsk Świętochłowice
MKS Zantka Chorzów
0:14
Wyzwolenie Chorzów
UKS Ruch Chorzów
4:7
Slavia Ruda Śląska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ruch Chorzów
Pauza
Gwiazda Ruda Śląska
20:4
Józefka Chorzów
Stadion Śląski Chorzów
11:0
MKS Pogoń Ruda Śląska
Śląsk Świętochłowice
4:7
AKS Mikołów
GKS Katowice
9:2
Grunwald Ruda Śląska
Wyzwolenie Chorzów
5:3
Orlik Ruda Śląska
Slavia Ruda Śląska
25:0
MKS Zantka Chorzów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Zantka Chorzów
Pauza
AKS Mikołów
1:6
Stadion Śląski Chorzów
Orlik Ruda Śląska
7:8
Slavia Ruda Śląska
GKS Katowice
1:2
Wyzwolenie Chorzów
Grunwald Ruda Śląska
6:0
MKS Pogoń Ruda Śląska
UKS Ruch Chorzów
0:14
Gwiazda Ruda Śląska
Józefka Chorzów
5:1
Śląsk Świętochłowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Ruda Śląska
Pauza
Gwiazda Ruda Śląska
14:0
MKS Zantka Chorzów
Stadion Śląski Chorzów
12:4
Józefka Chorzów
Śląsk Świętochłowice
3:12
UKS Ruch Chorzów
Wyzwolenie Chorzów
7:3
Grunwald Ruda Śląska
Slavia Ruda Śląska
- : -
GKS Katowice
MKS Pogoń Ruda Śląska
1:5
AKS Mikołów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Katowice
Pauza
Józefka Chorzów
10:2
MKS Pogoń Ruda Śląska
Orlik Ruda Śląska
3:3
Gwiazda Ruda Śląska
Wyzwolenie Chorzów
7:4
Slavia Ruda Śląska
Grunwald Ruda Śląska
- : -
AKS Mikołów
MKS Zantka Chorzów
1:7
Śląsk Świętochłowice
UKS Ruch Chorzów
8:8
Stadion Śląski Chorzów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?