Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
3:3
UKS Szopienice
Śląsk Świętochłowice
1:1
AKS Mikołów
1. FC Katowice
0:7
UKS Ruch Chorzów
Górnik 09 Mysłowice
2:4
MKS Pogoń Ruda Śląska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ruch Chorzów
2:1
Wyzwolenie Chorzów
Śląsk Świętochłowice
4:1
1. FC Katowice
AKS Mikołów
2:10
MKS Pogoń Ruda Śląska
UKS Szopienice
6:1
Górnik 09 Mysłowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
6:1
Śląsk Świętochłowice
MKS Pogoń Ruda Śląska
1:1
UKS Szopienice
1. FC Katowice
2:2
AKS Mikołów
Górnik 09 Mysłowice
0:0
UKS Ruch Chorzów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Świętochłowice
2:1
Górnik 09 Mysłowice
UKS Ruch Chorzów
9:0
MKS Pogoń Ruda Śląska
AKS Mikołów
1:7
UKS Szopienice
1. FC Katowice
1:3
Wyzwolenie Chorzów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
4:2
AKS Mikołów
UKS Szopienice
3:4
UKS Ruch Chorzów
Górnik 09 Mysłowice
1:3
1. FC Katowice
MKS Pogoń Ruda Śląska
2:1
Śląsk Świętochłowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
4:1
Górnik 09 Mysłowice
Śląsk Świętochłowice
1:4
UKS Szopienice
AKS Mikołów
3:13
UKS Ruch Chorzów
1. FC Katowice
0:7
MKS Pogoń Ruda Śląska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ruch Chorzów
8:0
Śląsk Świętochłowice
UKS Szopienice
1:2
1. FC Katowice
Górnik 09 Mysłowice
2:0
AKS Mikołów
MKS Pogoń Ruda Śląska
0:5
Wyzwolenie Chorzów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ruch Chorzów
10:0
1. FC Katowice
AKS Mikołów
1:2
Śląsk Świętochłowice
UKS Szopienice
5:2
Wyzwolenie Chorzów
MKS Pogoń Ruda Śląska
7:2
Górnik 09 Mysłowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
6:2
UKS Ruch Chorzów
1. FC Katowice
2:0
Śląsk Świętochłowice
MKS Pogoń Ruda Śląska
8:1
AKS Mikołów
Górnik 09 Mysłowice
2:6
UKS Szopienice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Świętochłowice
2:5
Wyzwolenie Chorzów
UKS Ruch Chorzów
9:0
Górnik 09 Mysłowice
AKS Mikołów
2:0
1. FC Katowice
UKS Szopienice
7:1
MKS Pogoń Ruda Śląska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
0:0
1. FC Katowice
Górnik 09 Mysłowice
1:4
Śląsk Świętochłowice
MKS Pogoń Ruda Śląska
4:8
UKS Ruch Chorzów
UKS Szopienice
6:1
AKS Mikołów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Świętochłowice
1:7
MKS Pogoń Ruda Śląska
UKS Ruch Chorzów
1:1
UKS Szopienice
AKS Mikołów
2:3
Wyzwolenie Chorzów
1. FC Katowice
2:2
Górnik 09 Mysłowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ruch Chorzów
7:0
AKS Mikołów
UKS Szopienice
5:1
Śląsk Świętochłowice
Górnik 09 Mysłowice
1:3
Wyzwolenie Chorzów
MKS Pogoń Ruda Śląska
0:0
1. FC Katowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
3:4
MKS Pogoń Ruda Śląska
Śląsk Świętochłowice
1:3
UKS Ruch Chorzów
AKS Mikołów
0:1
Górnik 09 Mysłowice
1. FC Katowice
0:7
UKS Szopienice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?