Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Szopienice
0:0
Slavia Ruda Śląska
AKS Mikołów
1:1
Grunwald Ruda Śląska
Unia Kosztowy Mysłowice
0:5
GKS GieKSa Katowice S.A.
Orlik Ruda Śląska
2:3
Ruch Chorzów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS GieKSa Katowice S.A.
1:0
Slavia Ruda Śląska
Grunwald Ruda Śląska
2:0
Orlik Ruda Śląska
Unia Kosztowy Mysłowice
3:3
AKS Mikołów
Ruch Chorzów
8:1
UKS Szopienice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Szopienice
1:1
Grunwald Ruda Śląska
AKS Mikołów
0:4
GKS GieKSa Katowice S.A.
Orlik Ruda Śląska
3:0
Unia Kosztowy Mysłowice
Slavia Ruda Śląska
1:1
Ruch Chorzów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS GieKSa Katowice S.A.
6:1
Ruch Chorzów
AKS Mikołów
2:1
Orlik Ruda Śląska
Grunwald Ruda Śląska
0:0
Slavia Ruda Śląska
Unia Kosztowy Mysłowice
4:2
UKS Szopienice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
1:0
Ruch Chorzów
Orlik Ruda Śląska
0:2
GKS GieKSa Katowice S.A.
UKS Szopienice
0:7
AKS Mikołów
Slavia Ruda Śląska
1:1
Unia Kosztowy Mysłowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Ruda Śląska
4:2
UKS Szopienice
GKS GieKSa Katowice S.A.
2:0
Grunwald Ruda Śląska
AKS Mikołów
1:5
Slavia Ruda Śląska
Unia Kosztowy Mysłowice
0:2
Ruch Chorzów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Szopienice
0:3
GKS GieKSa Katowice S.A.
Ruch Chorzów
2:1
AKS Mikołów
Slavia Ruda Śląska
0:0
Orlik Ruda Śląska
Grunwald Ruda Śląska
3:2
Unia Kosztowy Mysłowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS GieKSa Katowice S.A.
8:0
Unia Kosztowy Mysłowice
Grunwald Ruda Śląska
2:2
AKS Mikołów
Slavia Ruda Śląska
4:0
UKS Szopienice
Ruch Chorzów
8:2
Orlik Ruda Śląska
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
1:3
GKS GieKSa Katowice S.A.
UKS Szopienice
3:3
Ruch Chorzów
AKS Mikołów
5:1
Unia Kosztowy Mysłowice
Orlik Ruda Śląska
1:3
Grunwald Ruda Śląska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS GieKSa Katowice S.A.
9:1
AKS Mikołów
Grunwald Ruda Śląska
0:0
UKS Szopienice
Unia Kosztowy Mysłowice
0:2
Orlik Ruda Śląska
Ruch Chorzów
1:4
Slavia Ruda Śląska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Szopienice
1:2
Unia Kosztowy Mysłowice
Ruch Chorzów
2:3
GKS GieKSa Katowice S.A.
Slavia Ruda Śląska
1:0
Grunwald Ruda Śląska
Orlik Ruda Śląska
2:4
AKS Mikołów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS GieKSa Katowice S.A.
8:0
Orlik Ruda Śląska
AKS Mikołów
6:1
UKS Szopienice
Grunwald Ruda Śląska
1:1
Ruch Chorzów
Unia Kosztowy Mysłowice
2:5
Slavia Ruda Śląska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
3:3
AKS Mikołów
UKS Szopienice
1:5
Orlik Ruda Śląska
Ruch Chorzów
0:1
Unia Kosztowy Mysłowice
Grunwald Ruda Śląska
2:2
GKS GieKSa Katowice S.A.
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Mikołów
8:0
Ruch Chorzów
GKS GieKSa Katowice S.A.
3:0*
UKS Szopienice
Unia Kosztowy Mysłowice
3:2
Grunwald Ruda Śląska
Orlik Ruda Śląska
0:3
Slavia Ruda Śląska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?