Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
1:1
AKS Mikołów
Lechia 06 Mysłowice
0:2
Naprzód Lipiny
Slavia Ruda Śląska
5:1
Kamionka Mikołów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
0:9
UKS SPRINT KATOWICE
Lechia 06 Mysłowice
1:2
Urania Ruda Śląska
AKS Mikołów
5:1
Kamionka Mikołów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
2:2
Naprzód Lipiny
UKS SPRINT KATOWICE
7:0
AKS Mikołów
Kamionka Mikołów
1:4
Lechia 06 Mysłowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
6:0
Kamionka Mikołów
Lechia 06 Mysłowice
0:6
UKS SPRINT KATOWICE
Naprzód Lipiny
2:1
Slavia Ruda Śląska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SPRINT KATOWICE
4:0
Urania Ruda Śląska
Slavia Ruda Śląska
1:4
AKS Mikołów
Kamionka Mikołów
0:5
Naprzód Lipiny
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Lipiny
3:2
AKS Mikołów
Kamionka Mikołów
0:14
UKS SPRINT KATOWICE
Lechia 06 Mysłowice
4:2
Slavia Ruda Śląska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Mikołów
6:2
Lechia 06 Mysłowice
Slavia Ruda Śląska
0:3
Urania Ruda Śląska
UKS SPRINT KATOWICE
9:0
Naprzód Lipiny
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SPRINT KATOWICE
Pauza
Kamionka Mikołów
8:0
Slavia Ruda Śląska
Naprzód Lipiny
8:3
Lechia 06 Mysłowice
AKS Mikołów
0:0
Urania Ruda Śląska
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamionka Mikołów
2:6
AKS Mikołów
Urania Ruda Śląska
4:0
Lechia 06 Mysłowice
UKS SPRINT KATOWICE
11:0
Slavia Ruda Śląska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
Pauza
Lechia 06 Mysłowice
1:0
Kamionka Mikołów
Naprzód Lipiny
2:2
Urania Ruda Śląska
AKS Mikołów
0:6
UKS SPRINT KATOWICE
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Mikołów
Pauza
Kamionka Mikołów
0:2
Urania Ruda Śląska
Slavia Ruda Śląska
3:4
Naprzód Lipiny
UKS SPRINT KATOWICE
6:0
Lechia 06 Mysłowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia 06 Mysłowice
Pauza
Urania Ruda Śląska
1:1
UKS SPRINT KATOWICE
Naprzód Lipiny
3:0
Kamionka Mikołów
AKS Mikołów
4:2
Slavia Ruda Śląska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
Pauza
Slavia Ruda Śląska
3:9
Lechia 06 Mysłowice
UKS SPRINT KATOWICE
5:1
Kamionka Mikołów
AKS Mikołów
2:3
Naprzód Lipiny
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamionka Mikołów
Pauza
Lechia 06 Mysłowice
0:2
AKS Mikołów
Urania Ruda Śląska
6:2
Slavia Ruda Śląska
Naprzód Lipiny
4:3
UKS SPRINT KATOWICE
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?