Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
14:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Polonia Bytom
3:4
KKS Zabrze
Mitech II Żywiec
0:1
Rolnik II Biedrzychowice
LKS Polonia Prószków
4:0
AZS II PWSZ Wałbrzych
SWD Wodzisław Śląski
2:7
AZS II Wrocław
DARBOR BOLESŁAWICE
- : -
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
5:1
Mitech II Żywiec
KKS Zabrze
1:2
SWD Wodzisław Śląski
Rolnik II Biedrzychowice
1:3
DARBOR BOLESŁAWICE
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:9
AZS II PWSZ Wałbrzych
AZS II Wrocław
1:2
LKS Polonia Prószków
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska
3:10
Polonia Bytom
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Mitech II Żywiec
8:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
AZS II PWSZ Wałbrzych
2:1
AZS II Wrocław
Polonia Bytom
4:1
Rolnik II Biedrzychowice
DARBOR BOLESŁAWICE
0:3
Rekord Bielsko-Biała
SWD Wodzisław Śląski
4:2
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska
LKS Polonia Prószków
4:3
KKS Zabrze
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Mitech II Żywiec
1:3
DARBOR BOLESŁAWICE
Rekord Bielsko-Biała
6:1
Polonia Bytom
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska
2:9
LKS Polonia Prószków
KKS Zabrze
0:3
AZS II PWSZ Wałbrzych
Rolnik II Biedrzychowice
2:5
SWD Wodzisław Śląski
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:10
AZS II Wrocław
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS II Wrocław
3:0
KKS Zabrze
DARBOR BOLESŁAWICE
4:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
LKS Polonia Prószków
4:0
Rolnik II Biedrzychowice
AZS II PWSZ Wałbrzych
1:0
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska
Polonia Bytom
3:2
Mitech II Żywiec
SWD Wodzisław Śląski
0:2
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
DARBOR BOLESŁAWICE
2:1
Polonia Bytom
Rekord Bielsko-Biała
0:0
LKS Polonia Prószków
Mitech II Żywiec
2:3
SWD Wodzisław Śląski
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:5
KKS Zabrze
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska
0:5
AZS II Wrocław
Rolnik II Biedrzychowice
- : -
AZS II PWSZ Wałbrzych
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS II Wrocław
- : -
Rolnik II Biedrzychowice
KKS Zabrze
- : -
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska
LKS Polonia Prószków
- : -
Mitech II Żywiec
AZS II PWSZ Wałbrzych
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Polonia Bytom
- : -
Chemik Kędzierzyn-Koźle
SWD Wodzisław Śląski
- : -
DARBOR BOLESŁAWICE
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
- : -
AZS II Wrocław
Rolnik II Biedrzychowice
- : -
KKS Zabrze
Mitech II Żywiec
- : -
AZS II PWSZ Wałbrzych
Chemik Kędzierzyn-Koźle
- : -
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska
DARBOR BOLESŁAWICE
- : -
LKS Polonia Prószków
Polonia Bytom
- : -
SWD Wodzisław Śląski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS II Wrocław
- : -
Mitech II Żywiec
KKS Zabrze
- : -
Rekord Bielsko-Biała
LKS Polonia Prószków
- : -
Polonia Bytom
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska
- : -
Rolnik II Biedrzychowice
AZS II PWSZ Wałbrzych
- : -
DARBOR BOLESŁAWICE
SWD Wodzisław Śląski
- : -
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska
Mitech II Żywiec
- : -
KKS Zabrze
Chemik Kędzierzyn-Koźle
- : -
Rolnik II Biedrzychowice
DARBOR BOLESŁAWICE
- : -
AZS II Wrocław
Polonia Bytom
- : -
AZS II PWSZ Wałbrzych
SWD Wodzisław Śląski
- : -
LKS Polonia Prószków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Zabrze
- : -
DARBOR BOLESŁAWICE
Rolnik II Biedrzychowice
- : -
Rekord Bielsko-Biała
LKS Polonia Prószków
- : -
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska
- : -
Mitech II Żywiec
AZS II PWSZ Wałbrzych
- : -
SWD Wodzisław Śląski
AZS II Wrocław
- : -
Polonia Bytom
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?