Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
0:7
AP II Orbita Bukowno
Szczakowianka Jaworzno
2:2
AKS II Niwka Sosnowiec
AKS Niwka Sosnowiec
8:0
CKS Czeladź
AP Orbita Bukowno
4:1
Silent Dąbrowa Górnicza
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
3:1
Górnik Jaworzno
Przemsza Siewierz
1:6
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Silent Dąbrowa Górnicza
1:0
Czarni Sosnowiec
CKS Czeladź
3:4
AKS Niwka Sosnowiec
AP II Orbita Bukowno
1:0
Przemsza Siewierz
AKS II Niwka Sosnowiec
2:1
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Górnik Jaworzno
0:4
AP Orbita Bukowno
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
6:2
Szczakowianka Jaworzno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
7:1
CKS Czeladź
Czarni Sosnowiec
0:0
Górnik Jaworzno
Szczakowianka Jaworzno
4:4
AP II Orbita Bukowno
AP Orbita Bukowno
2:0
AKS Niwka Sosnowiec
AKS II Niwka Sosnowiec
0:3
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Przemsza Siewierz
0:3
Silent Dąbrowa Górnicza
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Silent Dąbrowa Górnicza
5:0
Szczakowianka Jaworzno
CKS Czeladź
1:3
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
AKS Niwka Sosnowiec
5:0
Czarni Sosnowiec
AP II Orbita Bukowno
7:0
AKS II Niwka Sosnowiec
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
2:2
AP Orbita Bukowno
Górnik Jaworzno
1:4
Przemsza Siewierz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
0:1
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Szczakowianka Jaworzno
2:2
Górnik Jaworzno
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
1:8
AP II Orbita Bukowno
AP Orbita Bukowno
6:1
CKS Czeladź
AKS II Niwka Sosnowiec
1:3
Silent Dąbrowa Górnicza
Przemsza Siewierz
2:4
AKS Niwka Sosnowiec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Silent Dąbrowa Górnicza
1:2
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
CKS Czeladź
2:9
AP II Orbita Bukowno
AKS Niwka Sosnowiec
1:0
Szczakowianka Jaworzno
AP Orbita Bukowno
6:0
Czarni Sosnowiec
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
1:1
Przemsza Siewierz
Górnik Jaworzno
2:5
AKS II Niwka Sosnowiec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
1:2
CKS Czeladź
Szczakowianka Jaworzno
1:2
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
4:3
Górnik Jaworzno
AP II Orbita Bukowno
2:3
Silent Dąbrowa Górnicza
AKS II Niwka Sosnowiec
2:2
AKS Niwka Sosnowiec
Przemsza Siewierz
0:10
AP Orbita Bukowno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
CKS Czeladź
1:3
Silent Dąbrowa Górnicza
Czarni Sosnowiec
0:2
Przemsza Siewierz
AKS Niwka Sosnowiec
3:0
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
AP Orbita Bukowno
5:1
Szczakowianka Jaworzno
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
2:2
AKS II Niwka Sosnowiec
Górnik Jaworzno
2:7
AP II Orbita Bukowno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Silent Dąbrowa Górnicza
2:2
Górnik Jaworzno
Szczakowianka Jaworzno
5:1
Czarni Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
4:0
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
AP II Orbita Bukowno
1:4
AKS Niwka Sosnowiec
AKS II Niwka Sosnowiec
2:2
AP Orbita Bukowno
Przemsza Siewierz
5:0
CKS Czeladź
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
CKS Czeladź
2:5
Górnik Jaworzno
Czarni Sosnowiec
0:4
AKS II Niwka Sosnowiec
AKS Niwka Sosnowiec
3:2
Silent Dąbrowa Górnicza
AP Orbita Bukowno
2:0
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
1:2
AP II Orbita Bukowno
Przemsza Siewierz
8:1
Szczakowianka Jaworzno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Silent Dąbrowa Górnicza
3:0
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Szczakowianka Jaworzno
5:1
CKS Czeladź
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
7:0
Czarni Sosnowiec
AP II Orbita Bukowno
0:2
AP Orbita Bukowno
AKS II Niwka Sosnowiec
3:0
Przemsza Siewierz
Górnik Jaworzno
0:3
AKS Niwka Sosnowiec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Silent Dąbrowa Górnicza
Pauza
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
5:0
Przemsza Siewierz
AP II Orbita Bukowno
0:0
Czarni Sosnowiec
AKS II Niwka Sosnowiec
1:0
Szczakowianka Jaworzno
Górnik Jaworzno
2:2
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
CKS Czeladź
0:10
AKS Niwka Sosnowiec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Górnik Jaworzno
Czarni Sosnowiec
1:1
Silent Dąbrowa Górnicza
Szczakowianka Jaworzno
1:5
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
1:3
AKS Niwka Sosnowiec
Przemsza Siewierz
0:5
AP II Orbita Bukowno
AKS II Niwka Sosnowiec
10:2
CKS Czeladź
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
Pauza
Silent Dąbrowa Górnicza
- : -
Przemsza Siewierz
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
7:1
AKS II Niwka Sosnowiec
AP II Orbita Bukowno
2:0
Szczakowianka Jaworzno
Górnik Jaworzno
0:1
Czarni Sosnowiec
CKS Czeladź
1:2
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Czarni Sosnowiec
0:2
AKS Niwka Sosnowiec
Szczakowianka Jaworzno
2:3
Silent Dąbrowa Górnicza
AKS II Niwka Sosnowiec
0:4
AP II Orbita Bukowno
Przemsza Siewierz
4:1
Górnik Jaworzno
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
5:0
CKS Czeladź
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
CKS Czeladź
Pauza
Silent Dąbrowa Górnicza
3:0
AKS II Niwka Sosnowiec
AKS Niwka Sosnowiec
10:1
Przemsza Siewierz
AP II Orbita Bukowno
4:1
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Górnik Jaworzno
3:7
Szczakowianka Jaworzno
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
2:3
Czarni Sosnowiec
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
Pauza
Szczakowianka Jaworzno
6:0
AKS Niwka Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
1:1
Silent Dąbrowa Górnicza
AKS II Niwka Sosnowiec
10:2
Górnik Jaworzno
Przemsza Siewierz
8:0
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
AP II Orbita Bukowno
8:1
CKS Czeladź
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Przemsza Siewierz
Silent Dąbrowa Górnicza
3:0
AP II Orbita Bukowno
AKS Niwka Sosnowiec
3:2
AKS II Niwka Sosnowiec
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
1:2
Szczakowianka Jaworzno
Górnik Jaworzno
3:6
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
CKS Czeladź
0:3
Czarni Sosnowiec
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczakowianka Jaworzno
Pauza
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
2:0
AKS Niwka Sosnowiec
AP II Orbita Bukowno
3:0
Górnik Jaworzno
AKS II Niwka Sosnowiec
9:0
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Przemsza Siewierz
1:1
Czarni Sosnowiec
Silent Dąbrowa Górnicza
4:0
CKS Czeladź
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
AKS II Niwka Sosnowiec
Czarni Sosnowiec
1:3
Szczakowianka Jaworzno
AKS Niwka Sosnowiec
1:0
AP II Orbita Bukowno
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
0:4
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Górnik Jaworzno
0:7
Silent Dąbrowa Górnicza
CKS Czeladź
4:1
Przemsza Siewierz
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Pauza
Silent Dąbrowa Górnicza
0:4
AKS Niwka Sosnowiec
Szczakowianka Jaworzno
7:4
Przemsza Siewierz
AP II Orbita Bukowno
6:1
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
AKS II Niwka Sosnowiec
10:0
Czarni Sosnowiec
Górnik Jaworzno
2:1
CKS Czeladź
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
AP II Orbita Bukowno
Czarni Sosnowiec
3:2
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
AKS Niwka Sosnowiec
9:1
Górnik Jaworzno
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
1:3
Silent Dąbrowa Górnicza
Przemsza Siewierz
1:3
AKS II Niwka Sosnowiec
CKS Czeladź
0:5
Szczakowianka Jaworzno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?