Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Zew Sosnowiec
CKS Czeladź
1:2
Akademia Millenium Wojkowice
Szczakowianka Jaworzno
2:9
RKS Grodziec Będzin
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
1:2
Czarni Sosnowiec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Millenium Wojkowice
Pauza
RKS Grodziec Będzin
1:2
CKS Czeladź
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
8:0
Szczakowianka Jaworzno
Czarni Sosnowiec
8:0
Zew Sosnowiec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
RKS Grodziec Będzin
Zew Sosnowiec
1:8
Akademia Millenium Wojkowice
CKS Czeladź
0:4
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Szczakowianka Jaworzno
0:4
Czarni Sosnowiec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Pauza
RKS Grodziec Będzin
6:0
Zew Sosnowiec
Szczakowianka Jaworzno
3:7
CKS Czeladź
Czarni Sosnowiec
3:1
Akademia Millenium Wojkowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Szczakowianka Jaworzno
Zew Sosnowiec
5:0
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Akademia Millenium Wojkowice
0:2
RKS Grodziec Będzin
CKS Czeladź
0:1
Czarni Sosnowiec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
CKS Czeladź
Pauza
Szczakowianka Jaworzno
4:3
Zew Sosnowiec
Czarni Sosnowiec
1:0
RKS Grodziec Będzin
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
2:1
Akademia Millenium Wojkowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Czarni Sosnowiec
Zew Sosnowiec
5:1
CKS Czeladź
RKS Grodziec Będzin
3:1
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Akademia Millenium Wojkowice
9:0
Szczakowianka Jaworzno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zew Sosnowiec
Pauza
RKS Grodziec Będzin
13:0
Szczakowianka Jaworzno
Akademia Millenium Wojkowice
4:0
CKS Czeladź
Czarni Sosnowiec
2:0
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Akademia Millenium Wojkowice
Zew Sosnowiec
2:0
Czarni Sosnowiec
Szczakowianka Jaworzno
0:12
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
CKS Czeladź
1:4
RKS Grodziec Będzin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
RKS Grodziec Będzin
Pauza
Akademia Millenium Wojkowice
1:3
Zew Sosnowiec
Czarni Sosnowiec
5:1
Szczakowianka Jaworzno
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
2:1
CKS Czeladź
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Zew Sosnowiec
0:1
RKS Grodziec Będzin
Akademia Millenium Wojkowice
2:2
Czarni Sosnowiec
CKS Czeladź
10:2
Szczakowianka Jaworzno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczakowianka Jaworzno
Pauza
Czarni Sosnowiec
1:0
CKS Czeladź
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
0:1
Zew Sosnowiec
RKS Grodziec Będzin
3:2
Akademia Millenium Wojkowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
CKS Czeladź
RKS Grodziec Będzin
2:3
Czarni Sosnowiec
Zew Sosnowiec
6:0
Szczakowianka Jaworzno
Akademia Millenium Wojkowice
1:5
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
Pauza
Szczakowianka Jaworzno
2:12
Akademia Millenium Wojkowice
CKS Czeladź
2:3
Zew Sosnowiec
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
0:8
RKS Grodziec Będzin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?