Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Pogoń Ruda Śląska
4:3
AKS Mikołów
UKS Szopienice
0:15
Ruch Chorzów
Naprzód Lipiny
0:5
Slavia Ruda Śląska
Polonia Łaziska Górne
0:6
Jedność Siemianowice Śląskie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Mikołów
0:4
Polonia Łaziska Górne
Slavia Ruda Śląska
2:4
Ruch Chorzów
Naprzód Lipiny
0:3
MKS Pogoń Ruda Śląska
Jedność Siemianowice Śląskie
2:2
UKS Szopienice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Pogoń Ruda Śląska
3:8
Slavia Ruda Śląska
UKS Szopienice
3:0
AKS Mikołów
Ruch Chorzów
13:4
Jedność Siemianowice Śląskie
Polonia Łaziska Górne
6:0
Naprzód Lipiny
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Mikołów
0:15
Ruch Chorzów
MKS Pogoń Ruda Śląska
3:5
Polonia Łaziska Górne
Slavia Ruda Śląska
2:2
Jedność Siemianowice Śląskie
Naprzód Lipiny
0:3
UKS Szopienice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Szopienice
3:0
MKS Pogoń Ruda Śląska
Ruch Chorzów
21:0
Naprzód Lipiny
Jedność Siemianowice Śląskie
2:0
AKS Mikołów
Polonia Łaziska Górne
4:2
Slavia Ruda Śląska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Pogoń Ruda Śląska
0:17
Ruch Chorzów
Slavia Ruda Śląska
4:1
AKS Mikołów
Naprzód Lipiny
0:4
Jedność Siemianowice Śląskie
Polonia Łaziska Górne
1:4
UKS Szopienice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Mikołów
3:1
Naprzód Lipiny
UKS Szopienice
1:3
Slavia Ruda Śląska
Ruch Chorzów
10:0
Polonia Łaziska Górne
Jedność Siemianowice Śląskie
4:0
MKS Pogoń Ruda Śląska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Chorzów
11:0
UKS Szopienice
AKS Mikołów
2:2
MKS Pogoń Ruda Śląska
Slavia Ruda Śląska
3:1
Naprzód Lipiny
Jedność Siemianowice Śląskie
2:2
Polonia Łaziska Górne
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Pogoń Ruda Śląska
3:1
Naprzód Lipiny
UKS Szopienice
4:2
Jedność Siemianowice Śląskie
Ruch Chorzów
9:1
Slavia Ruda Śląska
Polonia Łaziska Górne
4:1
AKS Mikołów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Siemianowice Śląskie
0:19
Ruch Chorzów
AKS Mikołów
0:1
UKS Szopienice
Slavia Ruda Śląska
0:3
MKS Pogoń Ruda Śląska
Naprzód Lipiny
1:0
Polonia Łaziska Górne
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Szopienice
8:2
Naprzód Lipiny
Ruch Chorzów
10:1
AKS Mikołów
Jedność Siemianowice Śląskie
2:7
Slavia Ruda Śląska
Polonia Łaziska Górne
6:3
MKS Pogoń Ruda Śląska
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Lipiny
1:9
Ruch Chorzów
MKS Pogoń Ruda Śląska
1:3
UKS Szopienice
Slavia Ruda Śląska
3:1
Polonia Łaziska Górne
AKS Mikołów
1:2
Jedność Siemianowice Śląskie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Szopienice
1:1
Polonia Łaziska Górne
AKS Mikołów
2:2
Slavia Ruda Śląska
Ruch Chorzów
30:1
MKS Pogoń Ruda Śląska
Jedność Siemianowice Śląskie
6:1
Naprzód Lipiny
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Lipiny
2:2
AKS Mikołów
Slavia Ruda Śląska
1:0
UKS Szopienice
MKS Pogoń Ruda Śląska
2:3
Jedność Siemianowice Śląskie
Polonia Łaziska Górne
0:6
Ruch Chorzów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?