Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Poraj
8:0
Iskra Mokrzesz
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
1:5
Sokół II Olsztyn
Jura Niegowa
1:2
MKS II Myszków
KS Złoty Potok
2:5
Warta Myszków (b)
Orły Kusięta (b)
4:1
ULKS Będusz
Unia Masłońskie
1:4
Grom Poczesna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Mokrzesz
3:1
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Grom Poczesna
5:4
KS Złoty Potok
Mała Panew Cynków (b)
2:1
Orły Kusięta (b)
Sokół II Olsztyn
0:1
Jura Niegowa
ULKS Będusz
2:3
Unia Masłońskie
Warta Myszków (b)
1:1
Polonia II Poraj
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Jura Niegowa
2:1
Iskra Mokrzesz
KS Złoty Potok
6:2
ULKS Będusz
MKS II Myszków
1:3
Sokół II Olsztyn
Polonia II Poraj
1:4
Grom Poczesna
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
1:6
Warta Myszków (b)
Unia Masłońskie
0:4
Mała Panew Cynków (b)
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Mokrzesz
3:0
MKS II Myszków
Mała Panew Cynków (b)
3:3
KS Złoty Potok
ULKS Będusz
2:3
Polonia II Poraj
Grom Poczesna
4:0
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Orły Kusięta (b)
3:2
Unia Masłońskie
Warta Myszków (b)
3:1
Jura Niegowa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Jura Niegowa
4:1
Grom Poczesna
KS Złoty Potok
0:2
Orły Kusięta (b)
MKS II Myszków
4:1
Warta Myszków (b)
Polonia II Poraj
5:1
Mała Panew Cynków (b)
Sokół II Olsztyn
4:4
Iskra Mokrzesz
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
0:3
ULKS Będusz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Mała Panew Cynków (b)
8:0
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Orły Kusięta (b)
1:0
Polonia II Poraj
Grom Poczesna
4:1
MKS II Myszków
ULKS Będusz
0:5
Jura Niegowa
Warta Myszków (b)
1:2
Sokół II Olsztyn
Unia Masłońskie
1:4
KS Złoty Potok
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Mokrzesz
1:2
Warta Myszków (b)
Jura Niegowa
3:1
Mała Panew Cynków (b)
MKS II Myszków
3:2
ULKS Będusz
Orły Kusięta (b)
7:2
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Polonia II Poraj
9:1
Unia Masłońskie
Sokół II Olsztyn
1:0
Grom Poczesna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Mała Panew Cynków (b)
4:1
MKS II Myszków
ULKS Będusz
1:2
Sokół II Olsztyn
Grom Poczesna
4:1
Iskra Mokrzesz
KS Złoty Potok
4:5
Polonia II Poraj
Orły Kusięta (b)
3:1
Jura Niegowa
Unia Masłońskie
3:3
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Mokrzesz
2:1
ULKS Będusz
Jura Niegowa
10:1
Unia Masłońskie
KS Złoty Potok
5:0
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
MKS II Myszków
2:4
Orły Kusięta (b)
Sokół II Olsztyn
1:3
Mała Panew Cynków (b)
Warta Myszków (b)
3:2
Grom Poczesna
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Mała Panew Cynków (b)
7:0
Iskra Mokrzesz
Orły Kusięta (b)
1:1
Sokół II Olsztyn
KS Złoty Potok
4:3
Jura Niegowa
Polonia II Poraj
8:0
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
ULKS Będusz
0:4
Warta Myszków (b)
Unia Masłońskie
3:5
MKS II Myszków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Mokrzesz
2:2
Orły Kusięta (b)
Sokół II Olsztyn
3:2
Unia Masłońskie
Grom Poczesna
6:1
ULKS Będusz
Jura Niegowa
4:2
Polonia II Poraj
MKS II Myszków
3:2
KS Złoty Potok
Warta Myszków (b)
1:3
Mała Panew Cynków (b)
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kusięta (b)
3:2
Warta Myszków (b)
Jura Niegowa
9:0
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
KS Złoty Potok
1:1
Sokół II Olsztyn
Mała Panew Cynków (b)
4:1
Grom Poczesna
Polonia II Poraj
6:1
MKS II Myszków
Unia Masłońskie
2:3
Iskra Mokrzesz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Mokrzesz
2:0
KS Złoty Potok
Grom Poczesna
1:2
Orły Kusięta (b)
MKS II Myszków
5:0
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Sokół II Olsztyn
0:1
Polonia II Poraj
ULKS Będusz
0:4
Mała Panew Cynków (b)
Warta Myszków (b)
3:0
Unia Masłońskie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Poczesna
5:1
Unia Masłońskie
MKS II Myszków
3:4
Jura Niegowa
ULKS Będusz
0:2
Orły Kusięta (b)
Warta Myszków (b)
2:2
KS Złoty Potok
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
0:5
Sokół II Olsztyn
Iskra Mokrzesz
3:0
Polonia II Poraj
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Jura Niegowa
3:1
Sokół II Olsztyn
Orły Kusięta (b)
1:1
Mała Panew Cynków (b)
Polonia II Poraj
0:3
Warta Myszków (b)
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
1:7
Iskra Mokrzesz
Unia Masłońskie
4:1
ULKS Będusz
KS Złoty Potok
0:3
Grom Poczesna
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Mokrzesz
0:1
Jura Niegowa
Grom Poczesna
3:0
Polonia II Poraj
Mała Panew Cynków (b)
7:0
Unia Masłońskie
Sokół II Olsztyn
0:3
MKS II Myszków
ULKS Będusz
2:3
KS Złoty Potok
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
2:12
Warta Myszków (b)
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Jura Niegowa
0:1
Warta Myszków (b)
KS Złoty Potok
2:2
Mała Panew Cynków (b)
MKS II Myszków
5:0
Iskra Mokrzesz
Polonia II Poraj
0:3
ULKS Będusz
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
1:6
Grom Poczesna
Unia Masłońskie
1:4
Orły Kusięta (b)
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Mokrzesz
2:0
Sokół II Olsztyn
Grom Poczesna
1:4
Jura Niegowa
Mała Panew Cynków (b)
3:0
Polonia II Poraj
Orły Kusięta (b)
1:0
KS Złoty Potok
ULKS Będusz
2:2
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Warta Myszków (b)
3:4
MKS II Myszków
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Jura Niegowa
9:1
ULKS Będusz
KS Złoty Potok
1:1
Unia Masłońskie
MKS II Myszków
1:1
Grom Poczesna
Polonia II Poraj
0:3
Orły Kusięta (b)
Sokół II Olsztyn
2:1
Warta Myszków (b)
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
2:2
Mała Panew Cynków (b)
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Poczesna
- : -
Sokół II Olsztyn
Mała Panew Cynków (b)
- : -
Jura Niegowa
Orły Kusięta (b)
- : -
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
ULKS Będusz
- : -
MKS II Myszków
Warta Myszków (b)
- : -
Iskra Mokrzesz
Unia Masłońskie
3:0
Polonia II Poraj
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Mokrzesz
- : -
Grom Poczesna
Jura Niegowa
- : -
Orły Kusięta (b)
MKS II Myszków
- : -
Mała Panew Cynków (b)
Polonia II Poraj
0:3
KS Złoty Potok
Sokół II Olsztyn
- : -
ULKS Będusz
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
- : -
Unia Masłońskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?