Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Lipiny
4:1
Silesia Miechowice
Orzeł Miedary
4:1
Sokół Orzech
Odra Miasteczko Śląskie
0:0
Unia Dąbrowa Górnicza
Orzeł Nakło Śląskie
2:2
Tęcza Błędów
Cyklon Rogoźnik
4:1
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
MKS Siemianowiczanka
3:1
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Warta Zawiercie
0:0
Unia Świerklaniec
Polonia II Bytom
1:12
Łazowianka Łazy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
0:2
Orzeł Miedary
Unia Dąbrowa Górnicza
3:1
Naprzód Lipiny
Sokół Orzech
0:2
Odra Miasteczko Śląskie
Unia Świerklaniec
1:1
Polonia II Bytom
Silesia Miechowice
2:5
Warta Zawiercie
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
1:3
Łazowianka Łazy
MKS Siemianowiczanka
4:1
Orzeł Nakło Śląskie
Tęcza Błędów
0:3
Cyklon Rogoźnik
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Lipiny
6:2
Sokół Orzech
Orzeł Miedary
3:2
Tęcza Błędów
Odra Miasteczko Śląskie
0:0
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Orzeł Nakło Śląskie
0:0
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Warta Zawiercie
1:0
Unia Dąbrowa Górnicza
Łazowianka Łazy
2:2
Unia Świerklaniec
Polonia II Bytom
3:1
Silesia Miechowice
Cyklon Rogoźnik
2:1
MKS Siemianowiczanka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
4:1
Naprzód Lipiny
Unia Dąbrowa Górnicza
1:0
Polonia II Bytom
Sokół Orzech
0:3
Warta Zawiercie
Orzeł Nakło Śląskie
2:1
Cyklon Rogoźnik
Silesia Miechowice
3:2
Łazowianka Łazy
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
0:3
Unia Świerklaniec
MKS Siemianowiczanka
2:1
Orzeł Miedary
Tęcza Błędów
1:2
Odra Miasteczko Śląskie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Lipiny
0:1
Tęcza Błędów
Orzeł Miedary
3:1
Orzeł Nakło Śląskie
Odra Miasteczko Śląskie
0:1
MKS Siemianowiczanka
Cyklon Rogoźnik
3:1
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Warta Zawiercie
3:0
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Łazowianka Łazy
2:1
Unia Dąbrowa Górnicza
Polonia II Bytom
0:4
Sokół Orzech
Unia Świerklaniec
0:1
Silesia Miechowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
1:0
Orzeł Nakło Śląskie
Unia Dąbrowa Górnicza
0:2
Orzeł Miedary
Sokół Orzech
1:6
Cyklon Rogoźnik
Silesia Miechowice
2:3
Odra Miasteczko Śląskie
Tęcza Błędów
2:1
MKS Siemianowiczanka
Łazowianka Łazy
1:7
Warta Zawiercie
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
2:3
Polonia II Bytom
Unia Świerklaniec
3:0
Naprzód Lipiny
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
4:1
Polonia II Bytom
Unia Dąbrowa Górnicza
1:1
Unia Świerklaniec
Sokół Orzech
1:0
Łazowianka Łazy
Orzeł Nakło Śląskie
0:1
Odra Miasteczko Śląskie
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
1:1
Silesia Miechowice
Cyklon Rogoźnik
2:4
Orzeł Miedary
MKS Siemianowiczanka
4:0
Naprzód Lipiny
Tęcza Błędów
1:2
Warta Zawiercie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Lipiny
1:3
Orzeł Nakło Śląskie
Orzeł Miedary
1:0
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Odra Miasteczko Śląskie
3:0
Cyklon Rogoźnik
Unia Świerklaniec
1:1
Sokół Orzech
Silesia Miechowice
1:0
Unia Dąbrowa Górnicza
Warta Zawiercie
2:0
MKS Siemianowiczanka
Polonia II Bytom
2:2
Tęcza Błędów
Łazowianka Łazy
1:1
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
4:1
Unia Świerklaniec
Orzeł Miedary
2:1
Odra Miasteczko Śląskie
Sokół Orzech
2:2
Silesia Miechowice
Orzeł Nakło Śląskie
1:1
Warta Zawiercie
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
1:2
Unia Dąbrowa Górnicza
MKS Siemianowiczanka
8:2
Polonia II Bytom
Cyklon Rogoźnik
3:5
Naprzód Lipiny
Tęcza Błędów
4:0
Łazowianka Łazy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Lipiny
1:2
Orzeł Miedary
Odra Miasteczko Śląskie
0:1
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Unia Świerklaniec
1:3
Tęcza Błędów
Silesia Miechowice
3:2
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Warta Zawiercie
4:1
Cyklon Rogoźnik
Polonia II Bytom
1:4
Orzeł Nakło Śląskie
Łazowianka Łazy
0:0
MKS Siemianowiczanka
Unia Dąbrowa Górnicza
3:0
Sokół Orzech
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
2:0
Unia Dąbrowa Górnicza
Orzeł Miedary
0:2
Warta Zawiercie
Orzeł Nakło Śląskie
2:1
Łazowianka Łazy
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
2:1
Sokół Orzech
Cyklon Rogoźnik
7:1
Polonia II Bytom
MKS Siemianowiczanka
1:1
Unia Świerklaniec
Tęcza Błędów
5:0
Silesia Miechowice
Odra Miasteczko Śląskie
1:2
Naprzód Lipiny
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Lipiny
4:2
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Unia Dąbrowa Górnicza
2:1
Tęcza Błędów
Sokół Orzech
1:3
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Silesia Miechowice
1:3
MKS Siemianowiczanka
Warta Zawiercie
0:1
Odra Miasteczko Śląskie
Łazowianka Łazy
4:1
Cyklon Rogoźnik
Polonia II Bytom
0:6
Orzeł Miedary
Unia Świerklaniec
2:2
Orzeł Nakło Śląskie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Lipiny
0:1
Warta Zawiercie
Orzeł Miedary
4:2
Łazowianka Łazy
Odra Miasteczko Śląskie
6:3
Polonia II Bytom
Orzeł Nakło Śląskie
1:0
Silesia Miechowice
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
2:2
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Cyklon Rogoźnik
2:0
Unia Świerklaniec
Tęcza Błędów
2:0
Sokół Orzech
MKS Siemianowiczanka
4:1
Unia Dąbrowa Górnicza
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Bytom
4:2
Naprzód Lipiny
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
1:2
Tęcza Błędów
Unia Dąbrowa Górnicza
0:0
Orzeł Nakło Śląskie
Sokół Orzech
0:5
MKS Siemianowiczanka
Unia Świerklaniec
0:0
Orzeł Miedary
Silesia Miechowice
2:2
Cyklon Rogoźnik
Warta Zawiercie
1:0
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Łazowianka Łazy
1:3
Odra Miasteczko Śląskie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Lipiny
2:1
Łazowianka Łazy
Orzeł Miedary
4:2
Silesia Miechowice
Odra Miasteczko Śląskie
2:1
Unia Świerklaniec
Orzeł Nakło Śląskie
1:2
Sokół Orzech
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
1:5
Tęcza Błędów
Cyklon Rogoźnik
0:1
Unia Dąbrowa Górnicza
Warta Zawiercie
3:0
Polonia II Bytom
MKS Siemianowiczanka
2:3
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
0:3*
Cyklon Rogoźnik
Unia Dąbrowa Górnicza
3:0
Odra Miasteczko Śląskie
Sokół Orzech
0:3
Orzeł Miedary
Unia Świerklaniec
1:2
Warta Zawiercie
Silesia Miechowice
3:1
Naprzód Lipiny
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
2:1
MKS Siemianowiczanka
Tęcza Błędów
1:1
Orzeł Nakło Śląskie
Łazowianka Łazy
5:1
Polonia II Bytom
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Lipiny
2:4
Unia Dąbrowa Górnicza
Orzeł Miedary
3:0*
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Odra Miasteczko Śląskie
4:0
Sokół Orzech
Orzeł Nakło Śląskie
2:1
MKS Siemianowiczanka
Cyklon Rogoźnik
3:0
Tęcza Błędów
Warta Zawiercie
6:1
Silesia Miechowice
Polonia II Bytom
0:4
Unia Świerklaniec
Łazowianka Łazy
4:1
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
0:3*
Odra Miasteczko Śląskie
Unia Dąbrowa Górnicza
1:1
Warta Zawiercie
Sokół Orzech
0:2
Naprzód Lipiny
Silesia Miechowice
2:1
Polonia II Bytom
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
0:2
Orzeł Nakło Śląskie
Tęcza Błędów
2:1
Orzeł Miedary
MKS Siemianowiczanka
1:1
Cyklon Rogoźnik
Unia Świerklaniec
0:1
Łazowianka Łazy
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Lipiny
3:0*
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Odra Miasteczko Śląskie
0:2
Tęcza Błędów
Unia Świerklaniec
1:0
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Cyklon Rogoźnik
1:1
Orzeł Nakło Śląskie
Warta Zawiercie
5:0
Sokół Orzech
Polonia II Bytom
3:4
Unia Dąbrowa Górnicza
Łazowianka Łazy
7:1
Silesia Miechowice
Orzeł Miedary
2:0
MKS Siemianowiczanka
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
0:3*
Warta Zawiercie
Unia Dąbrowa Górnicza
1:1
Łazowianka Łazy
Sokół Orzech
3:2
Polonia II Bytom
Orzeł Nakło Śląskie
0:0
Orzeł Miedary
Silesia Miechowice
1:1
Unia Świerklaniec
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
0:0
Cyklon Rogoźnik
Tęcza Błędów
0:2
Naprzód Lipiny
MKS Siemianowiczanka
1:0
Odra Miasteczko Śląskie
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Lipiny
0:5
MKS Siemianowiczanka
Orzeł Miedary
4:1
Cyklon Rogoźnik
Odra Miasteczko Śląskie
1:0
Orzeł Nakło Śląskie
Unia Świerklaniec
1:4
Unia Dąbrowa Górnicza
Silesia Miechowice
3:2
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Warta Zawiercie
4:1
Tęcza Błędów
Łazowianka Łazy
5:0
Sokół Orzech
Polonia II Bytom
3:0*
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
0:3*
Łazowianka Łazy
Unia Dąbrowa Górnicza
5:3
Silesia Miechowice
Sokół Orzech
1:2
Unia Świerklaniec
Orzeł Nakło Śląskie
0:0
Naprzód Lipiny
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
3:2
Orzeł Miedary
Cyklon Rogoźnik
1:2
Odra Miasteczko Śląskie
MKS Siemianowiczanka
0:1
Warta Zawiercie
Tęcza Błędów
4:0
Polonia II Bytom
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Lipiny
2:0
Cyklon Rogoźnik
Unia Dąbrowa Górnicza
8:1
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Odra Miasteczko Śląskie
3:2
Orzeł Miedary
Unia Świerklaniec
3:0*
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Silesia Miechowice
3:2
Sokół Orzech
Warta Zawiercie
5:1
Orzeł Nakło Śląskie
Łazowianka Łazy
1:1
Tęcza Błędów
Polonia II Bytom
2:1
MKS Siemianowiczanka
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Siemianowiczanka
0:0
Łazowianka Łazy
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
0:3*
Silesia Miechowice
Orzeł Miedary
1:0
Naprzód Lipiny
Sokół Orzech
1:2
Unia Dąbrowa Górnicza
Orzeł Nakło Śląskie
3:1
Polonia II Bytom
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
1:4
Odra Miasteczko Śląskie
Cyklon Rogoźnik
0:9
Warta Zawiercie
Tęcza Błędów
2:0
Unia Świerklaniec
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Lipiny
2:0
Odra Miasteczko Śląskie
Unia Dąbrowa Górnicza
3:0
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Sokół Orzech
0:2
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Silesia Miechowice
1:4
Tęcza Błędów
Łazowianka Łazy
3:0
Orzeł Nakło Śląskie
Polonia II Bytom
3:0
Cyklon Rogoźnik
Unia Świerklaniec
0:3
MKS Siemianowiczanka
Warta Zawiercie
6:0
Orzeł Miedary
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Siemianowiczanka
7:0
Silesia Miechowice
Orzeł Miedary
9:1
Polonia II Bytom
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
0:3
Sokół Orzech
Odra Miasteczko Śląskie
2:2
Warta Zawiercie
Orzeł Nakło Śląskie
2:1
Unia Świerklaniec
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
1:2
Naprzód Lipiny
Cyklon Rogoźnik
0:3
Łazowianka Łazy
Tęcza Błędów
2:3
Unia Dąbrowa Górnicza
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
0:3
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Sokół Orzech
3:4
Tęcza Błędów
Unia Świerklaniec
3:0
Cyklon Rogoźnik
Silesia Miechowice
2:3
Orzeł Nakło Śląskie
Warta Zawiercie
10:1
Naprzód Lipiny
Polonia II Bytom
4:3
Odra Miasteczko Śląskie
Łazowianka Łazy
1:1
Orzeł Miedary
Unia Dąbrowa Górnicza
3:1
MKS Siemianowiczanka
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Lipiny
12:1
Polonia II Bytom
Orzeł Miedary
1:4
Unia Świerklaniec
Odra Miasteczko Śląskie
4:1
Łazowianka Łazy
Orzeł Nakło Śląskie
2:4
Unia Dąbrowa Górnicza
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
1:3
Warta Zawiercie
Cyklon Rogoźnik
3:4
Silesia Miechowice
MKS Siemianowiczanka
3:2
Sokół Orzech
Tęcza Błędów
3:0
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Bytom
0:6
Warta Zawiercie
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
0:3
MKS Siemianowiczanka
Unia Dąbrowa Górnicza
2:1
Cyklon Rogoźnik
Sokół Orzech
2:5
Orzeł Nakło Śląskie
Unia Świerklaniec
2:2
Odra Miasteczko Śląskie
Silesia Miechowice
0:4
Orzeł Miedary
Tęcza Błędów
3:0
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Łazowianka Łazy
5:0
Naprzód Lipiny
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Lipiny
0:2
Unia Świerklaniec
Orzeł Miedary
2:4
Unia Dąbrowa Górnicza
Odra Miasteczko Śląskie
4:2
Silesia Miechowice
Orzeł Nakło Śląskie
3:0
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Cyklon Rogoźnik
2:1
Sokół Orzech
MKS Siemianowiczanka
4:0
Tęcza Błędów
Warta Zawiercie
5:0
Łazowianka Łazy
Polonia II Bytom
3:2
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?