Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Szopienice
2:4
Unia Dąbrowa Górnicza
Silesia Miechowice
2:0
Wyzwolenie Chorzów
Cyklon Rogoźnik
1:1
Tęcza Błędów
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
2:1
Orzeł Nakło Śląskie
Górnik Wojkowice
4:0
SKS Łagisza Będzin
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
1:5
Orzeł Miedary
Łazowianka Łazy
2:1
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
Piast Ożarowice
2:2
Odra Miasteczko Śląskie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Dąbrowa Górnicza
5:1
Łazowianka Łazy
Wyzwolenie Chorzów
3:1
Piast Ożarowice
Orzeł Miedary
1:2
Górnik Wojkowice
Odra Miasteczko Śląskie
2:1
Cyklon Rogoźnik
Orzeł Nakło Śląskie
3:2
SKS Łagisza Będzin
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1:0
UKS Szopienice
Tęcza Błędów
5:1
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
8:1
Silesia Miechowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Szopienice
0:3
Orzeł Nakło Śląskie
Silesia Miechowice
0:5
Unia Dąbrowa Górnicza
Cyklon Rogoźnik
4:1
Wyzwolenie Chorzów
Górnik Wojkowice
4:1
Tęcza Błędów
SKS Łagisza Będzin
0:4
Orzeł Miedary
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
0:2
Odra Miasteczko Śląskie
Łazowianka Łazy
0:0
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Piast Ożarowice
0:2
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
3:0
Silesia Miechowice
UKS Szopienice
1:3
Łazowianka Łazy
Wyzwolenie Chorzów
1:0
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Unia Dąbrowa Górnicza
3:2
Piast Ożarowice
Odra Miasteczko Śląskie
1:2
Górnik Wojkowice
Tęcza Błędów
1:2
SKS Łagisza Będzin
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
1:2
Cyklon Rogoźnik
Orzeł Nakło Śląskie
2:2
Orzeł Miedary
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wojkowice
3:0
Wyzwolenie Chorzów
Orzeł Miedary
4:2
Tęcza Błędów
Silesia Miechowice
1:1
UKS Szopienice
Cyklon Rogoźnik
2:3
Unia Dąbrowa Górnicza
SKS Łagisza Będzin
1:4
Odra Miasteczko Śląskie
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
3:2
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
Łazowianka Łazy
4:2
Orzeł Nakło Śląskie
Piast Ożarowice
3:3
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Szopienice
2:0
Piast Ożarowice
Wyzwolenie Chorzów
4:2
SKS Łagisza Będzin
Unia Dąbrowa Górnicza
7:1
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Orzeł Nakło Śląskie
1:1
Tęcza Błędów
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1:1
Cyklon Rogoźnik
Łazowianka Łazy
1:2
Silesia Miechowice
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
4:1
Górnik Wojkowice
Odra Miasteczko Śląskie
3:2
Orzeł Miedary
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wojkowice
1:3
Unia Dąbrowa Górnicza
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
1:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Silesia Miechowice
1:2
Orzeł Nakło Śląskie
Cyklon Rogoźnik
4:0
UKS Szopienice
SKS Łagisza Będzin
2:1
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
Tęcza Błędów
3:0
Odra Miasteczko Śląskie
Piast Ożarowice
1:4
Łazowianka Łazy
Orzeł Miedary
6:2
Wyzwolenie Chorzów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
2:1
Górnik Wojkowice
UKS Szopienice
1:1
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Wyzwolenie Chorzów
2:1
Tęcza Błędów
Unia Dąbrowa Górnicza
7:1
SKS Łagisza Będzin
Orzeł Nakło Śląskie
0:0
Odra Miasteczko Śląskie
Silesia Miechowice
2:3
Piast Ożarowice
Łazowianka Łazy
2:1
Cyklon Rogoźnik
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
3:2
Orzeł Miedary
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Miedary
2:2
Unia Dąbrowa Górnicza
Odra Miasteczko Śląskie
3:0
Wyzwolenie Chorzów
Cyklon Rogoźnik
2:0
Silesia Miechowice
Górnik Wojkowice
1:0
UKS Szopienice
SKS Łagisza Będzin
1:4
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Tęcza Błędów
0:2
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
0:3
Łazowianka Łazy
Piast Ożarowice
3:3
Orzeł Nakło Śląskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Szopienice
2:0
SKS Łagisza Będzin
Unia Dąbrowa Górnicza
4:0
Tęcza Błędów
Orzeł Nakło Śląskie
3:1
Wyzwolenie Chorzów
Silesia Miechowice
3:2
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
2:0
Orzeł Miedary
Łazowianka Łazy
2:3
Górnik Wojkowice
Piast Ożarowice
1:0
Cyklon Rogoźnik
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
1:0
Odra Miasteczko Śląskie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
2:2
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
Orzeł Miedary
2:2
UKS Szopienice
Odra Miasteczko Śląskie
0:1
Unia Dąbrowa Górnicza
Cyklon Rogoźnik
0:5
Orzeł Nakło Śląskie
Górnik Wojkowice
1:0
Silesia Miechowice
SKS Łagisza Będzin
0:1
Łazowianka Łazy
Tęcza Błędów
1:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
1:1
Piast Ożarowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Szopienice
0:1
Tęcza Błędów
Unia Dąbrowa Górnicza
5:0
Wyzwolenie Chorzów
Orzeł Nakło Śląskie
2:4
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
Silesia Miechowice
5:4
SKS Łagisza Będzin
Cyklon Rogoźnik
0:1
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
4:2
Odra Miasteczko Śląskie
Łazowianka Łazy
3:1
Orzeł Miedary
Piast Ożarowice
3:2
Górnik Wojkowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
0:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Orzeł Miedary
2:4
Silesia Miechowice
Odra Miasteczko Śląskie
5:1
UKS Szopienice
Górnik Wojkowice
4:0
Cyklon Rogoźnik
SKS Łagisza Będzin
1:1
Piast Ożarowice
Tęcza Błędów
2:1
Łazowianka Łazy
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
2:0
Orzeł Nakło Śląskie
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
0:0
Unia Dąbrowa Górnicza
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nakło Śląskie
1:2
Unia Dąbrowa Górnicza
Silesia Miechowice
5:2
Tęcza Błędów
Cyklon Rogoźnik
3:1
SKS Łagisza Będzin
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1:0
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
2:6
Górnik Wojkowice
Łazowianka Łazy
1:1
Odra Miasteczko Śląskie
Piast Ożarowice
2:1
Orzeł Miedary
UKS Szopienice
0:7
Wyzwolenie Chorzów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
1:1
Łazowianka Łazy
Unia Dąbrowa Górnicza
0:0
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Odra Miasteczko Śląskie
4:1
Silesia Miechowice
Cyklon Rogoźnik
1:3
Orzeł Miedary
Górnik Wojkowice
1:2
Orzeł Nakło Śląskie
SKS Łagisza Będzin
8:3
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Tęcza Błędów
10:2
Piast Ożarowice
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
8:1
UKS Szopienice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
2:0
Łazowianka Łazy
Odra Miasteczko Śląskie
2:0
Piast Ożarowice
Orzeł Nakło Śląskie
0:0
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
SKS Łagisza Będzin
2:5
Górnik Wojkowice
Tęcza Błędów
0:2
Cyklon Rogoźnik
Wyzwolenie Chorzów
2:0
Silesia Miechowice
Unia Dąbrowa Górnicza
5:0
UKS Szopienice
Orzeł Miedary
4:1
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesia Miechowice
1:3
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
Cyklon Rogoźnik
1:0
Odra Miasteczko Śląskie
Górnik Wojkowice
3:2
Orzeł Miedary
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
1:3
Tęcza Błędów
UKS Szopienice
1:2
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Łazowianka Łazy
0:2
Unia Dąbrowa Górnicza
SKS Łagisza Będzin
2:0
Orzeł Nakło Śląskie
Piast Ożarowice
4:0
Wyzwolenie Chorzów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Błędów
1:1
Górnik Wojkowice
Wyzwolenie Chorzów
2:3
Cyklon Rogoźnik
Unia Dąbrowa Górnicza
8:0
Silesia Miechowice
Orzeł Miedary
5:3
SKS Łagisza Będzin
Odra Miasteczko Śląskie
1:0
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Orzeł Nakło Śląskie
2:0
UKS Szopienice
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
6:1
Łazowianka Łazy
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
7:0
Piast Ożarowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesia Miechowice
1:4
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Orzeł Miedary
3:0
Orzeł Nakło Śląskie
Cyklon Rogoźnik
2:1
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
Górnik Wojkowice
1:0
Odra Miasteczko Śląskie
SKS Łagisza Będzin
1:4
Tęcza Błędów
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
2:2
Wyzwolenie Chorzów
Łazowianka Łazy
2:2
UKS Szopienice
Piast Ożarowice
3:5
Unia Dąbrowa Górnicza
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Błędów
0:1
Orzeł Miedary
UKS Szopienice
0:1
Silesia Miechowice
Odra Miasteczko Śląskie
6:0
SKS Łagisza Będzin
Wyzwolenie Chorzów
0:5
Górnik Wojkowice
Unia Dąbrowa Górnicza
4:0
Cyklon Rogoźnik
Orzeł Nakło Śląskie
1:0
Łazowianka Łazy
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
4:0
Piast Ożarowice
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
5:2
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
1:0
SKS Łagisza Będzin
Orzeł Miedary
2:0
Odra Miasteczko Śląskie
Silesia Miechowice
0:3
Łazowianka Łazy
Cyklon Rogoźnik
3:0
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Górnik Wojkowice
7:1
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
0:10
Unia Dąbrowa Górnicza
Piast Ożarowice
3:2
UKS Szopienice
Tęcza Błędów
5:0
Orzeł Nakło Śląskie
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
4:0
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Unia Dąbrowa Górnicza
2:2
Górnik Wojkowice
Orzeł Nakło Śląskie
4:1
Silesia Miechowice
UKS Szopienice
1:2
Cyklon Rogoźnik
Odra Miasteczko Śląskie
2:1
Tęcza Błędów
Łazowianka Łazy
2:1
Piast Ożarowice
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
0:3*
SKS Łagisza Będzin
Wyzwolenie Chorzów
3:2
Orzeł Miedary
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Ożarowice
0:2
Silesia Miechowice
Odra Miasteczko Śląskie
5:0
Orzeł Nakło Śląskie
Orzeł Miedary
3:2
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
Cyklon Rogoźnik
0:1
Łazowianka Łazy
Górnik Wojkowice
1:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
SKS Łagisza Będzin
0:8
Unia Dąbrowa Górnicza
Tęcza Błędów
4:1
Wyzwolenie Chorzów
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
5:2
UKS Szopienice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Dąbrowa Górnicza
3:2
Orzeł Miedary
UKS Szopienice
1:2
Górnik Wojkowice
Wyzwolenie Chorzów
0:4
Odra Miasteczko Śląskie
Orzeł Nakło Śląskie
2:2
Piast Ożarowice
Silesia Miechowice
2:1
Cyklon Rogoźnik
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
6:0
SKS Łagisza Będzin
Łazowianka Łazy
3:0
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
2:2
Tęcza Błędów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wojkowice
2:1
Łazowianka Łazy
Odra Miasteczko Śląskie
2:2
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
Wyzwolenie Chorzów
2:1
Orzeł Nakło Śląskie
Orzeł Miedary
3:3
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Cyklon Rogoźnik
8:0
Piast Ożarowice
SKS Łagisza Będzin
5:3
UKS Szopienice
Tęcza Błędów
2:2
Unia Dąbrowa Górnicza
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
0:3
Silesia Miechowice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Szopienice
1:5
Orzeł Miedary
Unia Dąbrowa Górnicza
5:1
Odra Miasteczko Śląskie
Orzeł Nakło Śląskie
1:3
Cyklon Rogoźnik
Silesia Miechowice
0:8
Górnik Wojkowice
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
2:0
Wyzwolenie Chorzów
Łazowianka Łazy
2:1
SKS Łagisza Będzin
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
2:0
Tęcza Błędów
Piast Ożarowice
1:2
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Miedary
4:1
Łazowianka Łazy
Odra Miasteczko Śląskie
2:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Wyzwolenie Chorzów
0:1
Unia Dąbrowa Górnicza
Górnik Wojkowice
3:2
Piast Ożarowice
SKS Łagisza Będzin
0:3
Silesia Miechowice
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
4:1
Cyklon Rogoźnik
Tęcza Błędów
5:1
UKS Szopienice
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
5:0
Orzeł Nakło Śląskie
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Dąbrowa Górnicza
7:1
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
Silesia Miechowice
2:4
Orzeł Miedary
Cyklon Rogoźnik
3:3
Górnik Wojkowice
UKS Szopienice
3:2
Odra Miasteczko Śląskie
Orzeł Nakło Śląskie
6:5
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
4:2
Wyzwolenie Chorzów
Łazowianka Łazy
1:1
Tęcza Błędów
Piast Ożarowice
0:3
SKS Łagisza Będzin
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Miedary
8:3
Piast Ożarowice
Odra Miasteczko Śląskie
1:0
Łazowianka Łazy
Wyzwolenie Chorzów
0:2
UKS Szopienice
SKS Łagisza Będzin
2:0
Cyklon Rogoźnik
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
3:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Górnik Wojkowice
6:3
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Unia Dąbrowa Górnicza
8:0
Orzeł Nakło Śląskie
Tęcza Błędów
6:2
Silesia Miechowice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Szopienice
2:3
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
Orzeł Miedary
4:3
Cyklon Rogoźnik
Orzeł Nakło Śląskie
2:2
Górnik Wojkowice
Silesia Miechowice
1:1
Odra Miasteczko Śląskie
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
3:5
Unia Dąbrowa Górnicza
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
3:4
SKS Łagisza Będzin
Łazowianka Łazy
1:1
Wyzwolenie Chorzów
Piast Ożarowice
1:3
Tęcza Błędów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?