Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wesoła
5:3
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Slavia Ruda Śląska
2:4
Polonia Łaziska Górne
UKS Ruch Chorzów
1:2
Pogoń Imielin
Naprzód Lipiny
1:9
Gwiazda Ruda Śląska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1:5
Pogoń Imielin
Gwiazda Ruda Śląska
13:0
Slavia Ruda Śląska
Górnik Wesoła
4:0
Naprzód Lipiny
Polonia Łaziska Górne
8:4
UKS Ruch Chorzów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Lipiny
4:5
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Slavia Ruda Śląska
4:2
Górnik Wesoła
UKS Ruch Chorzów
1:5
Gwiazda Ruda Śląska
Pogoń Imielin
1:1
Polonia Łaziska Górne
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Ruda Śląska
12:0
Pogoń Imielin
Górnik Wesoła
4:3
UKS Ruch Chorzów
Naprzód Lipiny
4:2
Slavia Ruda Śląska
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
2:0
Polonia Łaziska Górne
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
6:2
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Polonia Łaziska Górne
0:6
Gwiazda Ruda Śląska
UKS Ruch Chorzów
3:1
Naprzód Lipiny
Pogoń Imielin
3:0
Górnik Wesoła
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
0:8
UKS Ruch Chorzów
Naprzód Lipiny
1:6
Pogoń Imielin
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
0:12
Gwiazda Ruda Śląska
Górnik Wesoła
3:6
Polonia Łaziska Górne
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Ruda Śląska
20:0
Górnik Wesoła
Polonia Łaziska Górne
2:5
Naprzód Lipiny
Pogoń Imielin
4:3
Slavia Ruda Śląska
UKS Ruch Chorzów
2:0
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
10:0
Górnik Wesoła
Gwiazda Ruda Śląska
16:1
Naprzód Lipiny
Polonia Łaziska Górne
1:1
Slavia Ruda Śląska
Pogoń Imielin
0:4
UKS Ruch Chorzów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Lipiny
3:2
Górnik Wesoła
Slavia Ruda Śląska
1:5
Gwiazda Ruda Śląska
UKS Ruch Chorzów
2:0
Polonia Łaziska Górne
Pogoń Imielin
4:3
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
8:2
Naprzód Lipiny
Gwiazda Ruda Śląska
7:1
UKS Ruch Chorzów
Górnik Wesoła
4:3
Slavia Ruda Śląska
Polonia Łaziska Górne
5:6
Pogoń Imielin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
2:3
Naprzód Lipiny
Polonia Łaziska Górne
3:0
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
UKS Ruch Chorzów
10:0
Górnik Wesoła
Pogoń Imielin
0:4
Gwiazda Ruda Śląska
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Ruda Śląska
6:1
Polonia Łaziska Górne
Górnik Wesoła
1:7
Pogoń Imielin
Naprzód Lipiny
1:2
UKS Ruch Chorzów
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
6:1
Slavia Ruda Śląska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Ruda Śląska
15:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Polonia Łaziska Górne
3:0*
Górnik Wesoła
UKS Ruch Chorzów
3:2
Slavia Ruda Śląska
Pogoń Imielin
5:0
Naprzód Lipiny
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
0:5
UKS Ruch Chorzów
Górnik Wesoła
0:3
Gwiazda Ruda Śląska
Naprzód Lipiny
4:3
Polonia Łaziska Górne
Slavia Ruda Śląska
2:3
Pogoń Imielin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?