Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ruch Chorzów
Pauza
Sarmacja Będzin
0:3
GKS Katowice
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
9:0
Górnik Jaworzno
CKS Czeladź
1:0
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
2:1
Sparta Katowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Pauza
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
2:3
UKS Ruch Chorzów
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
5:3
CKS Czeladź
Górnik Jaworzno
2:4
GKS Katowice
Sparta Katowice
1:4
Sarmacja Będzin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
Pauza
GKS Katowice
4:1
Sparta Katowice
UKS Ruch Chorzów
4:1
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
2:3
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
CKS Czeladź
5:3
Górnik Jaworzno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Katowice
Pauza
CKS Czeladź
2:2
UKS Ruch Chorzów
Górnik Jaworzno
0:3
Sparta Katowice
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
8:0
Sarmacja Będzin
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
2:1
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Katowice
Pauza
GKS Katowice
5:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Sarmacja Będzin
0:8
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
UKS Ruch Chorzów
15:1
Górnik Jaworzno
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
2:2
CKS Czeladź
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Jaworzno
Pauza
UKS Ruch Chorzów
1:2
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
1:1
GKS Katowice
CKS Czeladź
1:0
Sarmacja Będzin
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
3:1
Sparta Katowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Pauza
GKS Katowice
4:1
CKS Czeladź
Sparta Katowice
2:5
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Sarmacja Będzin
3:4
UKS Ruch Chorzów
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
3:2
Górnik Jaworzno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Pauza
Górnik Jaworzno
2:2
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
UKS Ruch Chorzów
1:2
GKS Katowice
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
3:3
Sarmacja Będzin
CKS Czeladź
2:1
Sparta Katowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
CKS Czeladź
Pauza
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
2:0
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Sarmacja Będzin
3:0
Górnik Jaworzno
Sparta Katowice
1:3
UKS Ruch Chorzów
GKS Katowice
1:0
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ruch Chorzów
Pauza
GKS Katowice
3:0
Sarmacja Będzin
Sparta Katowice
1:2
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
8:2
CKS Czeladź
Górnik Jaworzno
2:5
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Pauza
UKS Ruch Chorzów
1:2
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
GKS Katowice
15:1
Górnik Jaworzno
Sarmacja Będzin
5:1
Sparta Katowice
CKS Czeladź
3:3
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
Pauza
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
4:0
UKS Ruch Chorzów
Sparta Katowice
1:5
GKS Katowice
Górnik Jaworzno
2:4
CKS Czeladź
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1:2
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Katowice
Pauza
Sparta Katowice
3:4
Górnik Jaworzno
Sarmacja Będzin
1:0
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
UKS Ruch Chorzów
2:1
CKS Czeladź
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
1:1
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Katowice
Pauza
CKS Czeladź
2:6
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Górnik Jaworzno
1:8
UKS Ruch Chorzów
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
0:3
GKS Katowice
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
4:0
Sarmacja Będzin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Jaworzno
Pauza
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
1:4
UKS Ruch Chorzów
GKS Katowice
0:3
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Sarmacja Będzin
3:2
CKS Czeladź
Sparta Katowice
2:2
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Pauza
UKS Ruch Chorzów
6:1
Sarmacja Będzin
Górnik Jaworzno
0:4
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
5:1
Sparta Katowice
CKS Czeladź
2:2
GKS Katowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Pauza
Sarmacja Będzin
4:2
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
7:1
Górnik Jaworzno
Sparta Katowice
0:3
CKS Czeladź
GKS Katowice
2:2
UKS Ruch Chorzów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
CKS Czeladź
Pauza
Górnik Jaworzno
1:4
Sarmacja Będzin
UKS Ruch Chorzów
3:0*
Sparta Katowice
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
0:3
GKS Katowice
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
6:2
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?