Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Jaworzno
1:13
AP II Orbita Bukowno
Jedynka Łazy
6:5
MUKP III 2002 Dąbrowa Górnicza
Sarmacja Będzin
1:8
Zew Sosnowiec
Zagłębie II Sosnowiec 2010 v
3:7
RKS Grodziec Będzin
Akademia Millenium Wojkowice
5:2
Unia Dąbrowa Górnicza
AP Silesia Jaworzno
3:4
Silent Dąbrowa Górnicza
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
AP II Orbita Bukowno
5:1
Akademia Millenium Wojkowice
Unia Dąbrowa Górnicza
3:7
Zagłębie II Sosnowiec 2010 v
MUKP III 2002 Dąbrowa Górnicza
7:0
RKS Grodziec Będzin
Silent Dąbrowa Górnicza
7:2
Sarmacja Będzin
Zew Sosnowiec
13:3
Górnik Jaworzno
Jedynka Łazy
6:5
AP Silesia Jaworzno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Jaworzno
3:10
Silent Dąbrowa Górnicza
AP Silesia Jaworzno
2:10
MUKP III 2002 Dąbrowa Górnicza
Sarmacja Będzin
1:8
Jedynka Łazy
Akademia Millenium Wojkowice
4:7
Zew Sosnowiec
RKS Grodziec Będzin
5:4
Unia Dąbrowa Górnicza
Zagłębie II Sosnowiec 2010 v
1:6
AP II Orbita Bukowno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AP II Orbita Bukowno
7:0
RKS Grodziec Będzin
Jedynka Łazy
13:1
Górnik Jaworzno
Silent Dąbrowa Górnicza
4:3
Akademia Millenium Wojkowice
MUKP III 2002 Dąbrowa Górnicza
5:1
Unia Dąbrowa Górnicza
Zew Sosnowiec
7:7
Zagłębie II Sosnowiec 2010 v
AP Silesia Jaworzno
10:2
Sarmacja Będzin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Jaworzno
1:7
AP Silesia Jaworzno
Unia Dąbrowa Górnicza
5:9
AP II Orbita Bukowno
Sarmacja Będzin
1:11
MUKP III 2002 Dąbrowa Górnicza
Zagłębie II Sosnowiec 2010 v
6:7
Silent Dąbrowa Górnicza
Akademia Millenium Wojkowice
11:5
Jedynka Łazy
RKS Grodziec Będzin
2:3
Zew Sosnowiec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Silesia Jaworzno
3:5
Akademia Millenium Wojkowice
Jedynka Łazy
2:4
Zagłębie II Sosnowiec 2010 v
Silent Dąbrowa Górnicza
4:2
RKS Grodziec Będzin
Sarmacja Będzin
1:2
Górnik Jaworzno
MUKP III 2002 Dąbrowa Górnicza
3:3
AP II Orbita Bukowno
Zew Sosnowiec
12:2
Unia Dąbrowa Górnicza
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie II Sosnowiec 2010 v
1:3
AP Silesia Jaworzno
AP II Orbita Bukowno
5:2
Zew Sosnowiec
Górnik Jaworzno
1:10
MUKP III 2002 Dąbrowa Górnicza
Akademia Millenium Wojkowice
11:2
Sarmacja Będzin
RKS Grodziec Będzin
6:4
Jedynka Łazy
Unia Dąbrowa Górnicza
5:5
Silent Dąbrowa Górnicza
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Łazy
6:4
Unia Dąbrowa Górnicza
AP Silesia Jaworzno
1:3
RKS Grodziec Będzin
Sarmacja Będzin
2:4
Zagłębie II Sosnowiec 2010 v
MUKP III 2002 Dąbrowa Górnicza
4:7
Zew Sosnowiec
Górnik Jaworzno
2:14
Akademia Millenium Wojkowice
Silent Dąbrowa Górnicza
4:4
AP II Orbita Bukowno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
AP II Orbita Bukowno
5:4
Jedynka Łazy
Unia Dąbrowa Górnicza
4:5
AP Silesia Jaworzno
Zagłębie II Sosnowiec 2010 v
13:1
Górnik Jaworzno
Akademia Millenium Wojkowice
7:6
MUKP III 2002 Dąbrowa Górnicza
RKS Grodziec Będzin
9:2
Sarmacja Będzin
Zew Sosnowiec
7:0
Silent Dąbrowa Górnicza
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Jaworzno
1:9
RKS Grodziec Będzin
Jedynka Łazy
7:7
Zew Sosnowiec
AP Silesia Jaworzno
2:4
AP II Orbita Bukowno
Sarmacja Będzin
1:4
Unia Dąbrowa Górnicza
Akademia Millenium Wojkowice
6:4
Zagłębie II Sosnowiec 2010 v
MUKP III 2002 Dąbrowa Górnicza
11:1
Silent Dąbrowa Górnicza
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
AP II Orbita Bukowno
8:1
Sarmacja Będzin
Unia Dąbrowa Górnicza
8:1
Górnik Jaworzno
Silent Dąbrowa Górnicza
2:6
Jedynka Łazy
Zagłębie II Sosnowiec 2010 v
6:5
MUKP III 2002 Dąbrowa Górnicza
RKS Grodziec Będzin
5:3
Akademia Millenium Wojkowice
Zew Sosnowiec
13:1
AP Silesia Jaworzno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
AP II Orbita Bukowno
15:0
Górnik Jaworzno
Unia Dąbrowa Górnicza
1:7
Akademia Millenium Wojkowice
Zagłębie II Sosnowiec 2010 v
2:0
RKS Grodziec Będzin
MUKP III 2002 Dąbrowa Górnicza
8:3
Jedynka Łazy
Zew Sosnowiec
7:2
Sarmacja Będzin
Silent Dąbrowa Górnicza
5:8
AP Silesia Jaworzno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Jaworzno
1:12
Zew Sosnowiec
AP Silesia Jaworzno
12:2
Jedynka Łazy
Sarmacja Będzin
3:3
Silent Dąbrowa Górnicza
Zagłębie II Sosnowiec 2010 v
6:3
Unia Dąbrowa Górnicza
Akademia Millenium Wojkowice
3:4
AP II Orbita Bukowno
RKS Grodziec Będzin
2:4
MUKP III 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
AP II Orbita Bukowno
6:1
Zagłębie II Sosnowiec 2010 v
Jedynka Łazy
6:3
Sarmacja Będzin
Unia Dąbrowa Górnicza
2:6
RKS Grodziec Będzin
Silent Dąbrowa Górnicza
9:4
Górnik Jaworzno
Zew Sosnowiec
4:5
Akademia Millenium Wojkowice
MUKP III 2002 Dąbrowa Górnicza
3:2
AP Silesia Jaworzno
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Jaworzno
2:5
Jedynka Łazy
Unia Dąbrowa Górnicza
1:4
MUKP III 2002 Dąbrowa Górnicza
Sarmacja Będzin
1:0
AP Silesia Jaworzno
Zagłębie II Sosnowiec 2010 v
2:3
Zew Sosnowiec
Akademia Millenium Wojkowice
2:5
Silent Dąbrowa Górnicza
RKS Grodziec Będzin
0:5
AP II Orbita Bukowno
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
AP II Orbita Bukowno
11:1
Unia Dąbrowa Górnicza
Jedynka Łazy
3:6
Akademia Millenium Wojkowice
Silent Dąbrowa Górnicza
5:4
Zagłębie II Sosnowiec 2010 v
AP Silesia Jaworzno
3:2
Górnik Jaworzno
MUKP III 2002 Dąbrowa Górnicza
4:2
Sarmacja Będzin
Zew Sosnowiec
4:4
RKS Grodziec Będzin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
AP II Orbita Bukowno
9:1
MUKP III 2002 Dąbrowa Górnicza
Górnik Jaworzno
4:4
Sarmacja Będzin
Unia Dąbrowa Górnicza
1:3
Zew Sosnowiec
Zagłębie II Sosnowiec 2010 v
10:4
Jedynka Łazy
Akademia Millenium Wojkowice
8:5
AP Silesia Jaworzno
RKS Grodziec Będzin
6:2
Silent Dąbrowa Górnicza
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Łazy
2:4
RKS Grodziec Będzin
Silent Dąbrowa Górnicza
10:6
Unia Dąbrowa Górnicza
AP Silesia Jaworzno
4:5
Zagłębie II Sosnowiec 2010 v
Sarmacja Będzin
3:6
Akademia Millenium Wojkowice
MUKP III 2002 Dąbrowa Górnicza
8:0
Górnik Jaworzno
Zew Sosnowiec
2:5
AP II Orbita Bukowno
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
AP II Orbita Bukowno
4:5
Silent Dąbrowa Górnicza
Unia Dąbrowa Górnicza
2:2
Jedynka Łazy
Zagłębie II Sosnowiec 2010 v
16:1
Sarmacja Będzin
Akademia Millenium Wojkowice
14:1
Górnik Jaworzno
RKS Grodziec Będzin
8:5
AP Silesia Jaworzno
Zew Sosnowiec
1:2
MUKP III 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Jaworzno
0:10
Zagłębie II Sosnowiec 2010 v
MUKP III 2002 Dąbrowa Górnicza
0:2
Akademia Millenium Wojkowice
Jedynka Łazy
0:10
AP II Orbita Bukowno
Silent Dąbrowa Górnicza
4:3
Zew Sosnowiec
AP Silesia Jaworzno
12:3
Unia Dąbrowa Górnicza
Sarmacja Będzin
0:3
RKS Grodziec Będzin
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
AP II Orbita Bukowno
9:2
AP Silesia Jaworzno
Unia Dąbrowa Górnicza
5:3
Sarmacja Będzin
Silent Dąbrowa Górnicza
0:6
MUKP III 2002 Dąbrowa Górnicza
Zagłębie II Sosnowiec 2010 v
7:4
Akademia Millenium Wojkowice
RKS Grodziec Będzin
16:1
Górnik Jaworzno
Zew Sosnowiec
13:3
Jedynka Łazy
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Jaworzno
1:4
Unia Dąbrowa Górnicza
Jedynka Łazy
4:4
Silent Dąbrowa Górnicza
AP Silesia Jaworzno
0:3
Zew Sosnowiec
Sarmacja Będzin
1:8
AP II Orbita Bukowno
Akademia Millenium Wojkowice
7:6
RKS Grodziec Będzin
MUKP III 2002 Dąbrowa Górnicza
10:0
Zagłębie II Sosnowiec 2010 v
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?