Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
7:5
KKS Czarni Sosnowiec
Przemsza Siewierz
2:3
Zew Sosnowiec
Strażak II Nowa Wieś
6:5
Zagłębie III Sosnowiec
UKS Piłkarz Sosnowiec
3:4
AP Orbita Bukowno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
2:9
AP Orbita Bukowno
Zagłębie III Sosnowiec
3:3
Przemsza Siewierz
UKS Piłkarz Sosnowiec
4:6
Strażak II Nowa Wieś
KKS Czarni Sosnowiec
2:4
Zew Sosnowiec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemsza Siewierz
7:7
UKS Piłkarz Sosnowiec
Zew Sosnowiec
3:8
Zagłębie III Sosnowiec
Strażak II Nowa Wieś
4:3
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
AP Orbita Bukowno
8:2
KKS Czarni Sosnowiec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
2:3
Przemsza Siewierz
AP Orbita Bukowno
7:2
Strażak II Nowa Wieś
UKS Piłkarz Sosnowiec
10:2
Zew Sosnowiec
KKS Czarni Sosnowiec
3:6
Zagłębie III Sosnowiec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak II Nowa Wieś
5:6
KKS Czarni Sosnowiec
Przemsza Siewierz
1:5
AP Orbita Bukowno
Zew Sosnowiec
2:4
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Zagłębie III Sosnowiec
7:4
UKS Piłkarz Sosnowiec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
3:6
Zagłębie III Sosnowiec
Strażak II Nowa Wieś
0:5
Przemsza Siewierz
AP Orbita Bukowno
11:3
Zew Sosnowiec
KKS Czarni Sosnowiec
6:4
UKS Piłkarz Sosnowiec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemsza Siewierz
4:4
KKS Czarni Sosnowiec
Zagłębie III Sosnowiec
4:5
AP Orbita Bukowno
UKS Piłkarz Sosnowiec
1:2
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Zew Sosnowiec
1:8
Strażak II Nowa Wieś
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zew Sosnowiec
7:4
Przemsza Siewierz
Zagłębie III Sosnowiec
1:3
Strażak II Nowa Wieś
KKS Czarni Sosnowiec
2:0
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
AP Orbita Bukowno
7:2
UKS Piłkarz Sosnowiec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemsza Siewierz
5:7
Zagłębie III Sosnowiec
Zew Sosnowiec
2:3
KKS Czarni Sosnowiec
Strażak II Nowa Wieś
1:8
UKS Piłkarz Sosnowiec
AP Orbita Bukowno
9:2
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
4:5
Strażak II Nowa Wieś
Zagłębie III Sosnowiec
- : -
Zew Sosnowiec
UKS Piłkarz Sosnowiec
7:2
Przemsza Siewierz
KKS Czarni Sosnowiec
3:6
AP Orbita Bukowno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemsza Siewierz
3:9
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Zew Sosnowiec
2:11
UKS Piłkarz Sosnowiec
Strażak II Nowa Wieś
5:5
AP Orbita Bukowno
Zagłębie III Sosnowiec
2:1
KKS Czarni Sosnowiec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Orbita Bukowno
13:0
Przemsza Siewierz
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
4:3
Zew Sosnowiec
UKS Piłkarz Sosnowiec
11:1
Zagłębie III Sosnowiec
KKS Czarni Sosnowiec
5:2
Strażak II Nowa Wieś
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemsza Siewierz
4:5
Strażak II Nowa Wieś
Zew Sosnowiec
2:8
AP Orbita Bukowno
Zagłębie III Sosnowiec
3:8
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
UKS Piłkarz Sosnowiec
4:2
KKS Czarni Sosnowiec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
5:6
UKS Piłkarz Sosnowiec
Strażak II Nowa Wieś
9:1
Zew Sosnowiec
AP Orbita Bukowno
4:2
Zagłębie III Sosnowiec
KKS Czarni Sosnowiec
3:3
Przemsza Siewierz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?