Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
Pauza
MKS Sławków
6:2
Przemsza Siewierz
CKS Czeladź
17:0
Zew Sosnowiec
MKS Poręba
3:4
Sarmacja Będzin
Unia Ząbkowice
7:4
RKS Grodziec Będzin
Cyklon Rogoźnik
0:15
Unia Dąbrowa Górnicza
Czarni Sosnowiec
3:2
Akademia Millenium Wojkowice
MCKiS Jaworzno
11:1
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Dąbrowa Górnicza
Pauza
Sarmacja Będzin
2:8
Unia Ząbkowice
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
1:8
CKS Czeladź
Zew Sosnowiec
1:3
Cyklon Rogoźnik
RKS Grodziec Będzin
3:6
MKS Sławków
Przemsza Siewierz
4:5
Czarni Sosnowiec
Akademia Millenium Wojkowice
2:3
MCKiS Jaworzno
AKS Niwka Sosnowiec
8:1
MKS Poręba
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Poręba
Pauza
MKS Sławków
1:0
Sarmacja Będzin
CKS Czeladź
9:0
Akademia Millenium Wojkowice
Unia Ząbkowice
4:1
AKS Niwka Sosnowiec
Cyklon Rogoźnik
4:10
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Czarni Sosnowiec
8:1
RKS Grodziec Będzin
MCKiS Jaworzno
11:1
Przemsza Siewierz
Unia Dąbrowa Górnicza
15:0
Zew Sosnowiec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zew Sosnowiec
Pauza
Sarmacja Będzin
4:3
Czarni Sosnowiec
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
1:15
Unia Dąbrowa Górnicza
MKS Poręba
4:4
Unia Ząbkowice
RKS Grodziec Będzin
1:10
MCKiS Jaworzno
Przemsza Siewierz
1:13
CKS Czeladź
Akademia Millenium Wojkowice
8:1
Cyklon Rogoźnik
AKS Niwka Sosnowiec
8:1
MKS Sławków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
Pauza
MKS Sławków
6:0
MKS Poręba
CKS Czeladź
17:0
RKS Grodziec Będzin
Zew Sosnowiec
3:6
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Cyklon Rogoźnik
1:4
Przemsza Siewierz
Czarni Sosnowiec
3:5
AKS Niwka Sosnowiec
MCKiS Jaworzno
7:4
Sarmacja Będzin
Unia Dąbrowa Górnicza
10:0
Akademia Millenium Wojkowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Pauza
Sarmacja Będzin
0:6
CKS Czeladź
MKS Poręba
5:1
Czarni Sosnowiec
RKS Grodziec Będzin
5:3
Cyklon Rogoźnik
Przemsza Siewierz
0:15
Unia Dąbrowa Górnicza
Akademia Millenium Wojkowice
10:2
Zew Sosnowiec
Unia Ząbkowice
6:0
MKS Sławków
AKS Niwka Sosnowiec
7:1
MCKiS Jaworzno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Sławków
Pauza
CKS Czeladź
3:4
AKS Niwka Sosnowiec
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
3:5
Akademia Millenium Wojkowice
Zew Sosnowiec
2:4
Przemsza Siewierz
Cyklon Rogoźnik
4:2
Sarmacja Będzin
Czarni Sosnowiec
4:4
Unia Ząbkowice
MCKiS Jaworzno
16:0
MKS Poręba
Unia Dąbrowa Górnicza
10:0
RKS Grodziec Będzin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Millenium Wojkowice
Pauza
MKS Sławków
1:0
Czarni Sosnowiec
Sarmacja Będzin
0:5
Unia Dąbrowa Górnicza
MKS Poręba
0:8
CKS Czeladź
RKS Grodziec Będzin
0:0
Zew Sosnowiec
Przemsza Siewierz
0:0
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Unia Ząbkowice
6:1
MCKiS Jaworzno
AKS Niwka Sosnowiec
5:1
Cyklon Rogoźnik
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Cyklon Rogoźnik
3:0
MKS Poręba
CKS Czeladź
7:4
Unia Ząbkowice
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
3:4
RKS Grodziec Będzin
Zew Sosnowiec
4:5
Sarmacja Będzin
Akademia Millenium Wojkowice
7:3
Przemsza Siewierz
MCKiS Jaworzno
5:2
MKS Sławków
Unia Dąbrowa Górnicza
3:2
AKS Niwka Sosnowiec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemsza Siewierz
Pauza
MKS Sławków
1:3
CKS Czeladź
Sarmacja Będzin
1:3
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
MKS Poręba
1:9
Unia Dąbrowa Górnicza
RKS Grodziec Będzin
3:2
Akademia Millenium Wojkowice
Unia Ząbkowice
10:0
Cyklon Rogoźnik
Czarni Sosnowiec
5:5
MCKiS Jaworzno
AKS Niwka Sosnowiec
10:0
Zew Sosnowiec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MCKiS Jaworzno
Pauza
CKS Czeladź
10:0
Czarni Sosnowiec
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
1:5
AKS Niwka Sosnowiec
Zew Sosnowiec
- : -
MKS Poręba
Przemsza Siewierz
4:2
RKS Grodziec Będzin
Cyklon Rogoźnik
0:0
MKS Sławków
Unia Dąbrowa Górnicza
4:1
Unia Ząbkowice
Akademia Millenium Wojkowice
6:4
Sarmacja Będzin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
RKS Grodziec Będzin
Pauza
MKS Sławków
0:10
Unia Dąbrowa Górnicza
Sarmacja Będzin
8:0
Przemsza Siewierz
MKS Poręba
3:1
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Unia Ząbkowice
- : -
Zew Sosnowiec
Czarni Sosnowiec
3:0
Cyklon Rogoźnik
MCKiS Jaworzno
2:9
CKS Czeladź
AKS Niwka Sosnowiec
8:1
Akademia Millenium Wojkowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
CKS Czeladź
Pauza
Zew Sosnowiec
1:2
MKS Sławków
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
0:6
Unia Ząbkowice
RKS Grodziec Będzin
4:4
Sarmacja Będzin
Przemsza Siewierz
3:4
AKS Niwka Sosnowiec
Akademia Millenium Wojkowice
2:3
MKS Poręba
Cyklon Rogoźnik
2:3
MCKiS Jaworzno
Unia Dąbrowa Górnicza
9:1
Czarni Sosnowiec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
Pauza
MKS Sławków
2:1
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
CKS Czeladź
2:0
Cyklon Rogoźnik
MKS Poręba
3:1
Przemsza Siewierz
Czarni Sosnowiec
0:1
Zew Sosnowiec
MCKiS Jaworzno
2:7
Unia Dąbrowa Górnicza
AKS Niwka Sosnowiec
9:1
RKS Grodziec Będzin
Unia Ząbkowice
2:3
Akademia Millenium Wojkowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Cyklon Rogoźnik
Pauza
Akademia Millenium Wojkowice
5:3
MKS Sławków
Sarmacja Będzin
1:4
AKS Niwka Sosnowiec
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
3:0
Czarni Sosnowiec
Zew Sosnowiec
6:2
MCKiS Jaworzno
RKS Grodziec Będzin
3:0
MKS Poręba
Przemsza Siewierz
1:6
Unia Ząbkowice
Unia Dąbrowa Górnicza
1:4
CKS Czeladź
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
Pauza
Sarmacja Będzin
0:5
MKS Sławków
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
2:3
MCKiS Jaworzno
Zew Sosnowiec
3:0
CKS Czeladź
RKS Grodziec Będzin
1:11
Unia Ząbkowice
Przemsza Siewierz
3:3
MKS Poręba
Akademia Millenium Wojkowice
3:0
Czarni Sosnowiec
Unia Dąbrowa Górnicza
4:0
Cyklon Rogoźnik
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Dąbrowa Górnicza
Pauza
MKS Sławków
2:3
RKS Grodziec Będzin
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
3:0
CKS Czeladź
MKS Poręba
3:8
AKS Niwka Sosnowiec
Przemsza Siewierz
3:0
Czarni Sosnowiec
Unia Ząbkowice
- : -
Sarmacja Będzin
Cyklon Rogoźnik
2:2
Zew Sosnowiec
MCKiS Jaworzno
2:4
Akademia Millenium Wojkowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Poręba
Pauza
Sarmacja Będzin
7:3
MKS Sławków
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
3:2
Cyklon Rogoźnik
Zew Sosnowiec
3:2
Unia Dąbrowa Górnicza
RKS Grodziec Będzin
3:0
Czarni Sosnowiec
Przemsza Siewierz
2:1
MCKiS Jaworzno
Akademia Millenium Wojkowice
3:0
CKS Czeladź
AKS Niwka Sosnowiec
- : -
Unia Ząbkowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Zew Sosnowiec
Pauza
MKS Sławków
4:8
AKS Niwka Sosnowiec
Sarmacja Będzin
3:0
Czarni Sosnowiec
Przemsza Siewierz
3:0
CKS Czeladź
Unia Ząbkowice
9:0
MKS Poręba
Cyklon Rogoźnik
1:3
Akademia Millenium Wojkowice
MCKiS Jaworzno
5:1
RKS Grodziec Będzin
Unia Dąbrowa Górnicza
7:2
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
Pauza
Sarmacja Będzin
2:4
MCKiS Jaworzno
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
4:3
Zew Sosnowiec
MKS Poręba
0:1
MKS Sławków
RKS Grodziec Będzin
3:0
CKS Czeladź
Przemsza Siewierz
12:0
Cyklon Rogoźnik
Akademia Millenium Wojkowice
3:7
Unia Dąbrowa Górnicza
AKS Niwka Sosnowiec
3:0
Czarni Sosnowiec
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Pauza
MKS Sławków
5:7
Unia Ząbkowice
Sarmacja Będzin
3:0
CKS Czeladź
Zew Sosnowiec
1:7
Akademia Millenium Wojkowice
MKS Poręba
3:0
Czarni Sosnowiec
Cyklon Rogoźnik
1:7
RKS Grodziec Będzin
MCKiS Jaworzno
1:8
AKS Niwka Sosnowiec
Unia Dąbrowa Górnicza
6:0
Przemsza Siewierz
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Sławków
Pauza
Sarmacja Będzin
2:2
Cyklon Rogoźnik
MKS Poręba
- : -
MCKiS Jaworzno
RKS Grodziec Będzin
0:10
Unia Dąbrowa Górnicza
Przemsza Siewierz
1:5
Zew Sosnowiec
Akademia Millenium Wojkowice
2:1
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Unia Ząbkowice
3:0
Czarni Sosnowiec
AKS Niwka Sosnowiec
3:0
CKS Czeladź
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Millenium Wojkowice
Pauza
MKS Sławków
3:0
Czarni Sosnowiec
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
5:0
Przemsza Siewierz
Zew Sosnowiec
6:9
RKS Grodziec Będzin
MKS Poręba
3:0
CKS Czeladź
Cyklon Rogoźnik
2:4
AKS Niwka Sosnowiec
MCKiS Jaworzno
2:7
Unia Ząbkowice
Unia Dąbrowa Górnicza
- : -
Sarmacja Będzin
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
Pauza
MKS Sławków
2:2
MCKiS Jaworzno
Sarmacja Będzin
1:1
Zew Sosnowiec
MKS Poręba
1:5
Cyklon Rogoźnik
RKS Grodziec Będzin
- : -
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Przemsza Siewierz
3:3
Akademia Millenium Wojkowice
Unia Ząbkowice
3:0
CKS Czeladź
AKS Niwka Sosnowiec
5:1
Unia Dąbrowa Górnicza
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemsza Siewierz
Pauza
MKS Sławków
3:0
CKS Czeladź
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
2:3
Sarmacja Będzin
Zew Sosnowiec
1:11
AKS Niwka Sosnowiec
Akademia Millenium Wojkowice
2:3
RKS Grodziec Będzin
Cyklon Rogoźnik
1:3
Unia Ząbkowice
MCKiS Jaworzno
3:0
Czarni Sosnowiec
Unia Dąbrowa Górnicza
- : -
MKS Poręba
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
MCKiS Jaworzno
Pauza
MKS Sławków
2:7
Cyklon Rogoźnik
Sarmacja Będzin
3:2
Akademia Millenium Wojkowice
MKS Poręba
2:2
Zew Sosnowiec
RKS Grodziec Będzin
0:1
Przemsza Siewierz
Unia Ząbkowice
1:12
Unia Dąbrowa Górnicza
AKS Niwka Sosnowiec
12:1
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
- : -
MKS Poręba
Zew Sosnowiec
- : -
Unia Ząbkowice
Przemsza Siewierz
0:6
Sarmacja Będzin
Akademia Millenium Wojkowice
3:17
AKS Niwka Sosnowiec
Cyklon Rogoźnik
3:0
Czarni Sosnowiec
MCKiS Jaworzno
3:0
CKS Czeladź
Unia Dąbrowa Górnicza
10:1
MKS Sławków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?