Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
9:2
Śląsk Świętochłowice
Urania Ruda Śląska
2:10
Orlik Ruda Śląska
UKS II Ruch Chorzów
2:5
Gwiazda Ruda Śląska
MKS Pogoń Ruda Śląska
0:14
Ruch Chorzów
UKS Szopienice
Pauza
AKS Mikołów
0:10
Stadion Śląski Chorzów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Ruda Śląska
26:0
MKS Pogoń Ruda Śląska
Urania Ruda Śląska
Pauza
Śląsk Świętochłowice
0:13
AKS Mikołów
Ruch Chorzów
6:5
Grunwald Ruda Śląska
Orlik Ruda Śląska
7:2
UKS II Ruch Chorzów
UKS Szopienice
2:11
Stadion Śląski Chorzów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Mikołów
5:11
Ruch Chorzów
Stadion Śląski Chorzów
16:1
Śląsk Świętochłowice
Grunwald Ruda Śląska
0:30
Gwiazda Ruda Śląska
Urania Ruda Śląska
7:5
UKS Szopienice
UKS II Ruch Chorzów
Pauza
MKS Pogoń Ruda Śląska
0:19
Orlik Ruda Śląska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Ruda Śląska
9:1
AKS Mikołów
Urania Ruda Śląska
7:4
UKS II Ruch Chorzów
MKS Pogoń Ruda Śląska
Pauza
Orlik Ruda Śląska
15:1
Grunwald Ruda Śląska
UKS Szopienice
11:0
Śląsk Świętochłowice
Ruch Chorzów
5:3
Stadion Śląski Chorzów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Mikołów
4:5
Orlik Ruda Śląska
Grunwald Ruda Śląska
Pauza
Śląsk Świętochłowice
1:24
Ruch Chorzów
UKS II Ruch Chorzów
11:2
UKS Szopienice
MKS Pogoń Ruda Śląska
1:9
Urania Ruda Śląska
Stadion Śląski Chorzów
2:3
Gwiazda Ruda Śląska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Mikołów
Pauza
Gwiazda Ruda Śląska
17:1
Śląsk Świętochłowice
Urania Ruda Śląska
2:8
Grunwald Ruda Śląska
UKS II Ruch Chorzów
26:1
MKS Pogoń Ruda Śląska
UKS Szopienice
1:8
Ruch Chorzów
Orlik Ruda Śląska
3:7
Stadion Śląski Chorzów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Mikołów
6:2
Urania Ruda Śląska
Stadion Śląski Chorzów
Pauza
Grunwald Ruda Śląska
1:14
UKS II Ruch Chorzów
Śląsk Świętochłowice
0:12
Orlik Ruda Śląska
Ruch Chorzów
3:3
Gwiazda Ruda Śląska
MKS Pogoń Ruda Śląska
0:9
UKS Szopienice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Świętochłowice
Pauza
UKS II Ruch Chorzów
6:2
AKS Mikołów
MKS Pogoń Ruda Śląska
3:0
Grunwald Ruda Śląska
Orlik Ruda Śląska
3:7
Ruch Chorzów
UKS Szopienice
1:12
Gwiazda Ruda Śląska
Urania Ruda Śląska
4:8
Stadion Śląski Chorzów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Mikołów
14:1
MKS Pogoń Ruda Śląska
Gwiazda Ruda Śląska
7:0
Orlik Ruda Śląska
Stadion Śląski Chorzów
2:4
UKS II Ruch Chorzów
Grunwald Ruda Śląska
1:5
UKS Szopienice
Śląsk Świętochłowice
3:8
Urania Ruda Śląska
Ruch Chorzów
Pauza
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Ruda Śląska
Pauza
Grunwald Ruda Śląska
2:8
AKS Mikołów
Urania Ruda Śląska
2:5
Ruch Chorzów
UKS II Ruch Chorzów
18:0
Śląsk Świętochłowice
UKS Szopienice
0:4
Orlik Ruda Śląska
MKS Pogoń Ruda Śląska
0:19
Stadion Śląski Chorzów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Mikołów
4:2
UKS Szopienice
Gwiazda Ruda Śląska
10:0
Urania Ruda Śląska
Śląsk Świętochłowice
5:7
MKS Pogoń Ruda Śląska
Ruch Chorzów
6:2
UKS II Ruch Chorzów
Orlik Ruda Śląska
Pauza
Stadion Śląski Chorzów
5:1
Grunwald Ruda Śląska
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Szopienice
Pauza
Gwiazda Ruda Śląska
7:3
UKS II Ruch Chorzów
Stadion Śląski Chorzów
3:1
AKS Mikołów
Śląsk Świętochłowice
2:11
Grunwald Ruda Śląska
Ruch Chorzów
17:1
MKS Pogoń Ruda Śląska
Orlik Ruda Śląska
4:3
Urania Ruda Śląska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
Pauza
AKS Mikołów
9:1
Śląsk Świętochłowice
Ruch Chorzów
17:0
Grunwald Ruda Śląska
UKS II Ruch Chorzów
16:7
Orlik Ruda Śląska
MKS Pogoń Ruda Śląska
1:29
Gwiazda Ruda Śląska
Stadion Śląski Chorzów
16:0
UKS Szopienice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II Ruch Chorzów
Pauza
Gwiazda Ruda Śląska
3:0
Grunwald Ruda Śląska
Śląsk Świętochłowice
3:9
Stadion Śląski Chorzów
Ruch Chorzów
3:1
AKS Mikołów
Orlik Ruda Śląska
17:1
MKS Pogoń Ruda Śląska
UKS Szopienice
5:6
Urania Ruda Śląska
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Pogoń Ruda Śląska
Pauza
Stadion Śląski Chorzów
1:1
Ruch Chorzów
AKS Mikołów
0:9
Gwiazda Ruda Śląska
Grunwald Ruda Śląska
2:12
Orlik Ruda Śląska
Śląsk Świętochłowice
4:5
UKS Szopienice
UKS II Ruch Chorzów
3:1
Urania Ruda Śląska
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
Pauza
Urania Ruda Śląska
4:1
MKS Pogoń Ruda Śląska
Gwiazda Ruda Śląska
4:0
Stadion Śląski Chorzów
Ruch Chorzów
19:1
Śląsk Świętochłowice
Orlik Ruda Śląska
3:4
AKS Mikołów
UKS Szopienice
6:8
UKS II Ruch Chorzów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Mikołów
Pauza
Stadion Śląski Chorzów
14:4
Orlik Ruda Śląska
Grunwald Ruda Śląska
3:6
Urania Ruda Śląska
Śląsk Świętochłowice
0:24
Gwiazda Ruda Śląska
Ruch Chorzów
5:3
UKS Szopienice
MKS Pogoń Ruda Śląska
2:8
UKS II Ruch Chorzów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
Pauza
Urania Ruda Śląska
0:5
AKS Mikołów
UKS II Ruch Chorzów
14:4
Grunwald Ruda Śląska
Orlik Ruda Śląska
9:0
Śląsk Świętochłowice
UKS Szopienice
5:1
MKS Pogoń Ruda Śląska
Gwiazda Ruda Śląska
1:2
Ruch Chorzów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Świętochłowice
Pauza
AKS Mikołów
3:8
UKS II Ruch Chorzów
Gwiazda Ruda Śląska
7:0
UKS Szopienice
Stadion Śląski Chorzów
10:1
Urania Ruda Śląska
Grunwald Ruda Śląska
5:5
MKS Pogoń Ruda Śląska
Ruch Chorzów
16:2
Orlik Ruda Śląska
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Chorzów
Pauza
Urania Ruda Śląska
2:2
Śląsk Świętochłowice
UKS II Ruch Chorzów
7:6
Stadion Śląski Chorzów
MKS Pogoń Ruda Śląska
0:14
AKS Mikołów
Orlik Ruda Śląska
4:10
Gwiazda Ruda Śląska
UKS Szopienice
4:4
Grunwald Ruda Śląska
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Ruda Śląska
Pauza
AKS Mikołów
9:4
Grunwald Ruda Śląska
Stadion Śląski Chorzów
14:3
MKS Pogoń Ruda Śląska
Śląsk Świętochłowice
3:3
UKS II Ruch Chorzów
Ruch Chorzów
2:0
Urania Ruda Śląska
Orlik Ruda Śląska
7:4
UKS Szopienice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Ruda Śląska
Pauza
Urania Ruda Śląska
0:16
Gwiazda Ruda Śląska
Grunwald Ruda Śląska
2:9
Stadion Śląski Chorzów
UKS II Ruch Chorzów
0:5
Ruch Chorzów
MKS Pogoń Ruda Śląska
1:2
Śląsk Świętochłowice
UKS Szopienice
1:5
AKS Mikołów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?