Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Mydlice Dąbrowa Górnicza
Pauza
RKS II GRODZIEC
6:3
2012 II akademia
2012 akademia
8:7
AP III Silesia Jaworzno
SKF Rowień
5:1
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
Unia Dąbrowa Górnicza
2:5
Szczakowianka Jaworzno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczakowianka Jaworzno
10:0
RKS II GRODZIEC
2012 II akademia
2:24
SKF Rowień
KS II Mydlice Dąbrowa Górnicza
7:5
2012 akademia
AP II Silesia Jaworzno
2:14
Unia Dąbrowa Górnicza
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
SKF Rowień
8:4
Szczakowianka Jaworzno
Unia Dąbrowa Górnicza
12:4
AP III Silesia Jaworzno
RKS II GRODZIEC
3:7
AP II Silesia Jaworzno
KS II Mydlice Dąbrowa Górnicza
17:1
2012 II akademia
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
2012 II akademia
Pauza
AP III Silesia Jaworzno
9:2
RKS II GRODZIEC
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
9:5
Unia Dąbrowa Górnicza
Szczakowianka Jaworzno
9:3
KS II Mydlice Dąbrowa Górnicza
AP II Silesia Jaworzno
0:11
SKF Rowień
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
SKF Rowień
15:3
AP III Silesia Jaworzno
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
4:1
AP II Silesia Jaworzno
Unia Dąbrowa Górnicza
12:6
2012 akademia
RKS II GRODZIEC
1:20
KS II Mydlice Dąbrowa Górnicza
2012 II akademia
0:12
Szczakowianka Jaworzno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczakowianka Jaworzno
Pauza
AP III Silesia Jaworzno
5:7
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
2012 akademia
14:1
RKS II GRODZIEC
KS II Mydlice Dąbrowa Górnicza
3:10
SKF Rowień
AP II Silesia Jaworzno
5:2
2012 II akademia
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Dąbrowa Górnicza
Pauza
SKF Rowień
14:2
2012 akademia
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
7:9
KS II Mydlice Dąbrowa Górnicza
Szczakowianka Jaworzno
15:1
AP II Silesia Jaworzno
2012 II akademia
5:6
AP III Silesia Jaworzno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
AP II Silesia Jaworzno
Pauza
AP III Silesia Jaworzno
2:7
Szczakowianka Jaworzno
2012 akademia
1:5
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
KS II Mydlice Dąbrowa Górnicza
23:0
2012 II akademia
Unia Dąbrowa Górnicza
14:1
RKS II GRODZIEC
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
RKS II GRODZIEC
Pauza
SKF Rowień
7:4
Unia Dąbrowa Górnicza
Szczakowianka Jaworzno
2:4
KS II Mydlice Dąbrowa Górnicza
2012 II akademia
2:4
2012 akademia
AP II Silesia Jaworzno
7:4
AP III Silesia Jaworzno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
AP III Silesia Jaworzno
Pauza
RKS II GRODZIEC
2:9
SKF Rowień
2012 akademia
6:11
Szczakowianka Jaworzno
KS II Mydlice Dąbrowa Górnicza
12:2
AP II Silesia Jaworzno
Unia Dąbrowa Górnicza
0:0
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
SKF Rowień
Pauza
AP III Silesia Jaworzno
- : -
KS II Mydlice Dąbrowa Górnicza
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
- : -
RKS II GRODZIEC
2012 II akademia
- : -
Unia Dąbrowa Górnicza
AP II Silesia Jaworzno
- : -
2012 akademia
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?