Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Ruda Śląska
1:3
UKS Ruch Chorzów
Rozwój Katowice KS
2:3
Gwiazda II Ruda Śląska
Stadion Śląski Chorzów
5:1
AKS Mikołów
Unia Kosztowy Mysłowice
3:1
Wyzwolenie Chorzów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kosztowy Mysłowice
1:1
Orlik Ruda Śląska
Wyzwolenie Chorzów
0:5
AKS Mikołów
UKS Ruch Chorzów
4:2
Rozwój Katowice KS
Gwiazda II Ruda Śląska
2:1
Stadion Śląski Chorzów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Mikołów
1:3
Gwiazda II Ruda Śląska
Orlik Ruda Śląska
9:0
Wyzwolenie Chorzów
Rozwój Katowice KS
6:2
Unia Kosztowy Mysłowice
Stadion Śląski Chorzów
3:0
UKS Ruch Chorzów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Ruda Śląska
1:3
Rozwój Katowice KS
Unia Kosztowy Mysłowice
0:2
Stadion Śląski Chorzów
Wyzwolenie Chorzów
0:8
Gwiazda II Ruda Śląska
UKS Ruch Chorzów
2:3
AKS Mikołów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Mikołów
1:2
Unia Kosztowy Mysłowice
Gwiazda II Ruda Śląska
3:0
UKS Ruch Chorzów
Rozwój Katowice KS
17:0
Wyzwolenie Chorzów
Stadion Śląski Chorzów
4:1
Orlik Ruda Śląska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kosztowy Mysłowice
2:2
Gwiazda II Ruda Śląska
Orlik Ruda Śląska
1:1
AKS Mikołów
Rozwój Katowice KS
2:2
Stadion Śląski Chorzów
Wyzwolenie Chorzów
2:6
UKS Ruch Chorzów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Mikołów
0:3
Rozwój Katowice KS
UKS Ruch Chorzów
4:0
Unia Kosztowy Mysłowice
Stadion Śląski Chorzów
3:0
Wyzwolenie Chorzów
Gwiazda II Ruda Śląska
3:3
Orlik Ruda Śląska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
2:8
Unia Kosztowy Mysłowice
UKS Ruch Chorzów
2:2
Orlik Ruda Śląska
AKS Mikołów
1:1
Stadion Śląski Chorzów
Gwiazda II Ruda Śląska
1:1
Rozwój Katowice KS
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Mikołów
6:1
Wyzwolenie Chorzów
Orlik Ruda Śląska
2:1
Unia Kosztowy Mysłowice
Rozwój Katowice KS
4:2
UKS Ruch Chorzów
Stadion Śląski Chorzów
3:1
Gwiazda II Ruda Śląska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ruch Chorzów
0:4
Stadion Śląski Chorzów
Unia Kosztowy Mysłowice
2:1
Rozwój Katowice KS
Gwiazda II Ruda Śląska
0:2
AKS Mikołów
Wyzwolenie Chorzów
0:5
Orlik Ruda Śląska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Mikołów
2:8
UKS Ruch Chorzów
Rozwój Katowice KS
6:1
Orlik Ruda Śląska
Stadion Śląski Chorzów
4:0
Unia Kosztowy Mysłowice
Gwiazda II Ruda Śląska
2:1
Wyzwolenie Chorzów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
2:10
Rozwój Katowice KS
Unia Kosztowy Mysłowice
0:1
AKS Mikołów
Orlik Ruda Śląska
2:4
Stadion Śląski Chorzów
UKS Ruch Chorzów
3:1
Gwiazda II Ruda Śląska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ruch Chorzów
7:0
Wyzwolenie Chorzów
Gwiazda II Ruda Śląska
0:0
Unia Kosztowy Mysłowice
AKS Mikołów
0:2
Orlik Ruda Śląska
Stadion Śląski Chorzów
2:1
Rozwój Katowice KS
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kosztowy Mysłowice
3:0
UKS Ruch Chorzów
Orlik Ruda Śląska
3:1
Gwiazda II Ruda Śląska
Wyzwolenie Chorzów
1:3
Stadion Śląski Chorzów
Rozwój Katowice KS
5:0
AKS Mikołów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?