Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek II Ornontowice
2:4
Drama Kamieniec
Młodość Rudno
1:0
Carbo Gliwice
Sokół Łany Wielkie
3:3
Jedność 32 Przyszowice
Naprzód Żernica
3:2
Zaborze Zabrze
Zamkowiec Toszek
4:0
Społem Zabrze
Ruch II Kozłów
0:2
KS MOSiR Stal Zabrze
Gwiazda Chudów
1:2
Tęcza Wielowieś
Walka Zabrze
4:0
Piast Pawłów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
3:3
Sokół Łany Wielkie
Młodość Rudno
6:1
Naprzód Żernica
Drama Kamieniec
2:1
Walka Zabrze
KS MOSiR Stal Zabrze
0:3*
Społem Zabrze
Ruch II Kozłów
0:6
Carbo Gliwice
Tęcza Wielowieś
1:1
Zamkowiec Toszek
Jedność 32 Przyszowice
0:5
Gwarek II Ornontowice
Piast Pawłów
0:1
Gwiazda Chudów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Społem Zabrze
1:1
Tęcza Wielowieś
Sokół Łany Wielkie
1:1
Młodość Rudno
Naprzód Żernica
0:1
Ruch II Kozłów
Carbo Gliwice
0:3
KS MOSiR Stal Zabrze
Zamkowiec Toszek
1:5
Piast Pawłów
Gwiazda Chudów
3:1
Drama Kamieniec
Walka Zabrze
4:3
Jedność 32 Przyszowice
Gwarek II Ornontowice
0:2
Zaborze Zabrze
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
1:2
Walka Zabrze
Młodość Rudno
2:3
Gwarek II Ornontowice
Drama Kamieniec
0:3
Zamkowiec Toszek
Carbo Gliwice
5:2
Naprzód Żernica
KS MOSiR Stal Zabrze
7:1
Tęcza Wielowieś
Ruch II Kozłów
1:3
Sokół Łany Wielkie
Jedność 32 Przyszowice
3:1
Gwiazda Chudów
Piast Pawłów
4:0
Społem Zabrze
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Łany Wielkie
4:0
Carbo Gliwice
Drama Kamieniec
1:0
Społem Zabrze
Naprzód Żernica
2:2
KS MOSiR Stal Zabrze
Zamkowiec Toszek
5:0
Jedność 32 Przyszowice
Tęcza Wielowieś
2:2
Piast Pawłów
Gwarek II Ornontowice
7:1
Ruch II Kozłów
Walka Zabrze
2:4
Młodość Rudno
Gwiazda Chudów
1:5
Zaborze Zabrze
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
2:1
Zamkowiec Toszek
Młodość Rudno
2:0
Gwiazda Chudów
Drama Kamieniec
4:0
Tęcza Wielowieś
Naprzód Żernica
0:6
Sokół Łany Wielkie
Carbo Gliwice
1:1
Gwarek II Ornontowice
KS MOSiR Stal Zabrze
2:1
Piast Pawłów
Ruch II Kozłów
4:3
Walka Zabrze
Jedność 32 Przyszowice
1:2
Społem Zabrze
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Łany Wielkie
3:1
KS MOSiR Stal Zabrze
Carbo Gliwice
6:4
Walka Zabrze
Gwiazda Chudów
3:3
Ruch II Kozłów
Tęcza Wielowieś
0:4
Jedność 32 Przyszowice
Gwarek II Ornontowice
3:0
Naprzód Żernica
Społem Zabrze
1:3
Zaborze Zabrze
Piast Pawłów
0:0
Drama Kamieniec
Zamkowiec Toszek
1:3
Młodość Rudno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
4:2
Tęcza Wielowieś
Młodość Rudno
3:0
Społem Zabrze
Sokół Łany Wielkie
3:0
Gwarek II Ornontowice
Naprzód Żernica
3:3
Walka Zabrze
Carbo Gliwice
4:2
Gwiazda Chudów
KS MOSiR Stal Zabrze
2:1
Drama Kamieniec
Ruch II Kozłów
1:1
Zamkowiec Toszek
Jedność 32 Przyszowice
3:2
Piast Pawłów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Społem Zabrze
1:3
Ruch II Kozłów
Drama Kamieniec
4:0
Jedność 32 Przyszowice
Zamkowiec Toszek
1:3
Carbo Gliwice
Tęcza Wielowieś
3:5
Młodość Rudno
Gwarek II Ornontowice
2:0
KS MOSiR Stal Zabrze
Gwiazda Chudów
1:2
Naprzód Żernica
Walka Zabrze
0:1
Sokół Łany Wielkie
Piast Pawłów
1:2
Zaborze Zabrze
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
1:2
Drama Kamieniec
Młodość Rudno
4:1
Piast Pawłów
Sokół Łany Wielkie
1:1
Gwiazda Chudów
Naprzód Żernica
2:1
Zamkowiec Toszek
Carbo Gliwice
5:0
Społem Zabrze
KS MOSiR Stal Zabrze
6:0
Jedność 32 Przyszowice
Ruch II Kozłów
3:0
Tęcza Wielowieś
Gwarek II Ornontowice
4:1
Walka Zabrze
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Drama Kamieniec
2:3
Młodość Rudno
Zamkowiec Toszek
1:0
Sokół Łany Wielkie
Tęcza Wielowieś
0:4
Carbo Gliwice
Gwiazda Chudów
2:0
Gwarek II Ornontowice
Walka Zabrze
2:1
KS MOSiR Stal Zabrze
Piast Pawłów
1:1
Ruch II Kozłów
Społem Zabrze
2:2
Naprzód Żernica
Jedność 32 Przyszowice
1:3
Zaborze Zabrze
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
3:1
KS MOSiR Stal Zabrze
Młodość Rudno
1:0
Jedność 32 Przyszowice
Sokół Łany Wielkie
2:0
Społem Zabrze
Naprzód Żernica
2:3
Tęcza Wielowieś
Carbo Gliwice
5:2
Piast Pawłów
Ruch II Kozłów
3:1
Drama Kamieniec
Gwarek II Ornontowice
1:1
Zamkowiec Toszek
Walka Zabrze
4:3
Gwiazda Chudów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Społem Zabrze
3:3
Gwarek II Ornontowice
Zaborze Zabrze
1:3
Młodość Rudno
Drama Kamieniec
1:3
Carbo Gliwice
Zamkowiec Toszek
2:5
Walka Zabrze
Tęcza Wielowieś
0:1
Sokół Łany Wielkie
Jedność 32 Przyszowice
1:2
Ruch II Kozłów
Gwiazda Chudów
1:2
KS MOSiR Stal Zabrze
Piast Pawłów
1:6
Naprzód Żernica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Łany Wielkie
0:0
Piast Pawłów
Naprzód Żernica
3:2
Drama Kamieniec
Carbo Gliwice
5:2
Jedność 32 Przyszowice
KS MOSiR Stal Zabrze
1:1
Młodość Rudno
Ruch II Kozłów
3:1
Zaborze Zabrze
Gwarek II Ornontowice
1:2
Tęcza Wielowieś
Gwiazda Chudów
1:2
Zamkowiec Toszek
Walka Zabrze
3:0
Społem Zabrze
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Społem Zabrze
2:1
Gwiazda Chudów
Zaborze Zabrze
2:3
Carbo Gliwice
Młodość Rudno
2:1
Ruch II Kozłów
Drama Kamieniec
1:4
Sokół Łany Wielkie
Zamkowiec Toszek
3:1
KS MOSiR Stal Zabrze
Tęcza Wielowieś
1:1
Walka Zabrze
Jedność 32 Przyszowice
2:1
Naprzód Żernica
Piast Pawłów
0:5
Gwarek II Ornontowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Społem Zabrze
0:1
Zamkowiec Toszek
Zaborze Zabrze
2:1
Naprzód Żernica
Drama Kamieniec
1:0
Gwarek II Ornontowice
KS MOSiR Stal Zabrze
2:0
Ruch II Kozłów
Tęcza Wielowieś
4:1
Gwiazda Chudów
Piast Pawłów
1:1
Walka Zabrze
Carbo Gliwice
1:5
Młodość Rudno
Jedność 32 Przyszowice
1:5
Sokół Łany Wielkie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Łany Wielkie
2:0
Zaborze Zabrze
Zamkowiec Toszek
0:1
Tęcza Wielowieś
Gwiazda Chudów
4:0
Piast Pawłów
Walka Zabrze
0:3*
Drama Kamieniec
Carbo Gliwice
1:1
Ruch II Kozłów
Gwarek II Ornontowice
2:0
Jedność 32 Przyszowice
Społem Zabrze
0:3*
KS MOSiR Stal Zabrze
Naprzód Żernica
1:3
Młodość Rudno
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność 32 Przyszowice
4:1
Walka Zabrze
Drama Kamieniec
0:0
Gwiazda Chudów
Zaborze Zabrze
3:2
Gwarek II Ornontowice
KS MOSiR Stal Zabrze
1:2
Carbo Gliwice
Ruch II Kozłów
2:6
Naprzód Żernica
Tęcza Wielowieś
2:0
Społem Zabrze
Piast Pawłów
0:0
Zamkowiec Toszek
Młodość Rudno
1:4
Sokół Łany Wielkie
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Łany Wielkie
2:1
Ruch II Kozłów
Gwiazda Chudów
4:5
Jedność 32 Przyszowice
Walka Zabrze
1:3
Zaborze Zabrze
Gwarek II Ornontowice
3:3
Młodość Rudno
Społem Zabrze
1:0
Piast Pawłów
Naprzód Żernica
2:2
Carbo Gliwice
Zamkowiec Toszek
2:3
Drama Kamieniec
Tęcza Wielowieś
0:0
KS MOSiR Stal Zabrze
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KS MOSiR Stal Zabrze
0:2
Naprzód Żernica
Zaborze Zabrze
1:1
Gwiazda Chudów
Carbo Gliwice
1:4
Sokół Łany Wielkie
Ruch II Kozłów
0:1
Gwarek II Ornontowice
Piast Pawłów
1:1
Tęcza Wielowieś
Jedność 32 Przyszowice
8:4
Zamkowiec Toszek
Społem Zabrze
4:3
Drama Kamieniec
Młodość Rudno
9:1
Walka Zabrze
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Łany Wielkie
5:1
Naprzód Żernica
Gwiazda Chudów
2:2
Młodość Rudno
Walka Zabrze
0:4
Ruch II Kozłów
Piast Pawłów
0:4
KS MOSiR Stal Zabrze
Gwarek II Ornontowice
3:1
Carbo Gliwice
Społem Zabrze
1:0
Jedność 32 Przyszowice
Zamkowiec Toszek
3:2
Zaborze Zabrze
Tęcza Wielowieś
0:1
Drama Kamieniec
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
2:0
Społem Zabrze
Drama Kamieniec
4:1
Piast Pawłów
KS MOSiR Stal Zabrze
2:2
Sokół Łany Wielkie
Ruch II Kozłów
0:2
Gwiazda Chudów
Walka Zabrze
2:9
Carbo Gliwice
Jedność 32 Przyszowice
3:1
Tęcza Wielowieś
Młodość Rudno
5:2
Zamkowiec Toszek
Naprzód Żernica
1:0
Gwarek II Ornontowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Społem Zabrze
3:2
Młodość Rudno
Drama Kamieniec
2:2
KS MOSiR Stal Zabrze
Zamkowiec Toszek
3:2
Ruch II Kozłów
Tęcza Wielowieś
0:0
Zaborze Zabrze
Gwiazda Chudów
3:4
Carbo Gliwice
Walka Zabrze
1:5
Naprzód Żernica
Piast Pawłów
0:4
Jedność 32 Przyszowice
Gwarek II Ornontowice
1:4
Sokół Łany Wielkie
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
6:1
Piast Pawłów
Sokół Łany Wielkie
3:0*
Walka Zabrze
KS MOSiR Stal Zabrze
1:2
Gwarek II Ornontowice
Ruch II Kozłów
2:2
Społem Zabrze
Carbo Gliwice
1:3
Zamkowiec Toszek
Naprzód Żernica
3:3
Gwiazda Chudów
Jedność 32 Przyszowice
6:2
Drama Kamieniec
Młodość Rudno
6:2
Tęcza Wielowieś
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Społem Zabrze
2:0
Carbo Gliwice
Drama Kamieniec
3:1
Zaborze Zabrze
Zamkowiec Toszek
2:2
Naprzód Żernica
Tęcza Wielowieś
5:1
Ruch II Kozłów
Jedność 32 Przyszowice
1:3
KS MOSiR Stal Zabrze
Gwiazda Chudów
1:3
Sokół Łany Wielkie
Walka Zabrze
0:3*
Gwarek II Ornontowice
Piast Pawłów
2:1
Młodość Rudno
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
0:1
Jedność 32 Przyszowice
Sokół Łany Wielkie
2:1
Zamkowiec Toszek
Carbo Gliwice
1:4
Tęcza Wielowieś
KS MOSiR Stal Zabrze
3:0*
Walka Zabrze
Ruch II Kozłów
5:0
Piast Pawłów
Gwarek II Ornontowice
0:1
Gwiazda Chudów
Młodość Rudno
5:1
Drama Kamieniec
Naprzód Żernica
5:1
Społem Zabrze
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Społem Zabrze
1:1
Sokół Łany Wielkie
Drama Kamieniec
3:2
Ruch II Kozłów
Zamkowiec Toszek
1:3
Gwarek II Ornontowice
KS MOSiR Stal Zabrze
0:0
Zaborze Zabrze
Gwiazda Chudów
3:0*
Walka Zabrze
Piast Pawłów
3:1
Carbo Gliwice
Jedność 32 Przyszowice
2:3
Młodość Rudno
Tęcza Wielowieś
3:1
Naprzód Żernica
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
KS MOSiR Stal Zabrze
1:2
Gwiazda Chudów
Ruch II Kozłów
3:1
Jedność 32 Przyszowice
Gwarek II Ornontowice
7:2
Społem Zabrze
Walka Zabrze
0:3*
Zamkowiec Toszek
Carbo Gliwice
2:2
Drama Kamieniec
Młodość Rudno
2:0
Zaborze Zabrze
Sokół Łany Wielkie
4:2
Tęcza Wielowieś
Naprzód Żernica
3:1
Piast Pawłów
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
1:0
Ruch II Kozłów
Społem Zabrze
3:0*
Walka Zabrze
Drama Kamieniec
1:1
Naprzód Żernica
Zamkowiec Toszek
1:1
Gwiazda Chudów
Tęcza Wielowieś
0:0
Gwarek II Ornontowice
Jedność 32 Przyszowice
1:0
Carbo Gliwice
Piast Pawłów
0:7
Sokół Łany Wielkie
Młodość Rudno
6:0
KS MOSiR Stal Zabrze
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek II Ornontowice
1:0
Piast Pawłów
Sokół Łany Wielkie
8:1
Drama Kamieniec
Naprzód Żernica
2:1
Jedność 32 Przyszowice
Carbo Gliwice
3:5
Zaborze Zabrze
KS MOSiR Stal Zabrze
1:0
Zamkowiec Toszek
Ruch II Kozłów
2:1
Młodość Rudno
Gwiazda Chudów
7:1
Społem Zabrze
Walka Zabrze
0:3*
Tęcza Wielowieś
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?