Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
4:0
Carbo Gliwice
Drama Kamieniec
0:0
Zryw Radonia
Zamkowiec Toszek
0:0
Gwiazda Chudów
Tęcza Wielowieś
1:1
Społem Zabrze
Gwarek II Ornontowice
0:0
Amator Rudziniec
Naprzód Żernica
0:3
Olimpia Pławniowice
KS MOSiR Stal Zabrze
2:1
Gwarek Zabrze
Ruch II Kozłów
5:1
Piast Pawłów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
5:3
Naprzód Żernica
Społem Zabrze
3:5
Ruch II Kozłów
Carbo Gliwice
4:3
Zamkowiec Toszek
KS MOSiR Stal Zabrze
2:1
Drama Kamieniec
Gwiazda Chudów
2:0
Tęcza Wielowieś
Olimpia Pławniowice
0:1
Zaborze Zabrze
Amator Rudziniec
0:3
Zryw Radonia
Piast Pawłów
1:1
Gwarek II Ornontowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
0:4
Gwarek Zabrze
Drama Kamieniec
3:0
Amator Rudziniec
KS MOSiR Stal Zabrze
2:2
Naprzód Żernica
Ruch II Kozłów
0:3*
Gwiazda Chudów
Gwarek II Ornontowice
0:0
Społem Zabrze
Zryw Radonia
5:0
Piast Pawłów
Zamkowiec Toszek
2:0
Olimpia Pławniowice
Tęcza Wielowieś
8:1
Carbo Gliwice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Społem Zabrze
2:2
Zryw Radonia
Carbo Gliwice
1:1
Ruch II Kozłów
KS MOSiR Stal Zabrze
2:1
Amator Rudziniec
Gwiazda Chudów
1:0
Gwarek II Ornontowice
Piast Pawłów
1:0
Drama Kamieniec
Naprzód Żernica
1:2
Zaborze Zabrze
Zamkowiec Toszek
1:3
Gwarek Zabrze
Olimpia Pławniowice
1:1
Tęcza Wielowieś
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
3:0
KS MOSiR Stal Zabrze
Drama Kamieniec
9:1
Społem Zabrze
Ruch II Kozłów
1:5
Olimpia Pławniowice
Amator Rudziniec
0:0
Piast Pawłów
Gwarek II Ornontowice
1:4
Carbo Gliwice
Zryw Radonia
3:1
Gwiazda Chudów
Zamkowiec Toszek
2:4
Naprzód Żernica
Tęcza Wielowieś
1:0
Gwarek Zabrze
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
4:2
Ruch II Kozłów
Społem Zabrze
2:2
Amator Rudziniec
Zaborze Zabrze
12:0
Zamkowiec Toszek
Carbo Gliwice
2:0
Zryw Radonia
KS MOSiR Stal Zabrze
0:1
Piast Pawłów
Gwiazda Chudów
3:2
Drama Kamieniec
Naprzód Żernica
0:1
Tęcza Wielowieś
Olimpia Pławniowice
2:0
Gwarek II Ornontowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Drama Kamieniec
1:1
Carbo Gliwice
Ruch II Kozłów
4:1
Naprzód Żernica
Piast Pawłów
4:1
Społem Zabrze
Amator Rudziniec
0:0
Gwiazda Chudów
Gwarek II Ornontowice
1:6
Gwarek Zabrze
Zryw Radonia
1:0
Olimpia Pławniowice
Zamkowiec Toszek
2:2
KS MOSiR Stal Zabrze
Tęcza Wielowieś
6:1
Zaborze Zabrze
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
2:1
Ruch II Kozłów
Gwarek Zabrze
4:2
Zryw Radonia
Carbo Gliwice
2:3
Amator Rudziniec
Zamkowiec Toszek
3:2
Tęcza Wielowieś
KS MOSiR Stal Zabrze
3:3
Społem Zabrze
Gwiazda Chudów
0:1
Piast Pawłów
Naprzód Żernica
1:3
Gwarek II Ornontowice
Olimpia Pławniowice
3:0
Drama Kamieniec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Społem Zabrze
1:3
Gwiazda Chudów
Drama Kamieniec
2:5
Gwarek Zabrze
Ruch II Kozłów
3:2
Zamkowiec Toszek
Tęcza Wielowieś
2:1
KS MOSiR Stal Zabrze
Piast Pawłów
1:2
Carbo Gliwice
Amator Rudziniec
3:0*
Olimpia Pławniowice
Gwarek II Ornontowice
3:6
Zaborze Zabrze
Zryw Radonia
2:2
Naprzód Żernica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
1:2
Zryw Radonia
Zamkowiec Toszek
2:1
Gwarek II Ornontowice
KS MOSiR Stal Zabrze
1:3
Gwiazda Chudów
Gwarek Zabrze
2:0
Amator Rudziniec
Carbo Gliwice
7:0
Społem Zabrze
Naprzód Żernica
5:2
Drama Kamieniec
Tęcza Wielowieś
3:2
Ruch II Kozłów
Olimpia Pławniowice
0:3*
Piast Pawłów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Drama Kamieniec
0:2
Zaborze Zabrze
Ruch II Kozłów
6:1
KS MOSiR Stal Zabrze
Gwiazda Chudów
1:2
Carbo Gliwice
Piast Pawłów
1:3
Gwarek Zabrze
Amator Rudziniec
1:3
Naprzód Żernica
Gwarek II Ornontowice
1:5
Tęcza Wielowieś
Społem Zabrze
2:0
Olimpia Pławniowice
Zryw Radonia
2:0
Zamkowiec Toszek
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
4:0
Amator Rudziniec
KS MOSiR Stal Zabrze
2:3
Carbo Gliwice
Ruch II Kozłów
1:2
Gwarek II Ornontowice
Gwarek Zabrze
4:1
Społem Zabrze
Naprzód Żernica
1:1
Piast Pawłów
Zamkowiec Toszek
1:1
Drama Kamieniec
Tęcza Wielowieś
1:1
Zryw Radonia
Olimpia Pławniowice
1:3
Gwiazda Chudów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Społem Zabrze
1:7
Naprzód Żernica
Drama Kamieniec
1:6
Tęcza Wielowieś
Carbo Gliwice
2:1
Olimpia Pławniowice
Gwarek II Ornontowice
0:3
KS MOSiR Stal Zabrze
Gwiazda Chudów
2:2
Gwarek Zabrze
Piast Pawłów
0:2
Zaborze Zabrze
Amator Rudziniec
4:1
Zamkowiec Toszek
Zryw Radonia
0:2
Ruch II Kozłów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
3:1
Społem Zabrze
KS MOSiR Stal Zabrze
1:1
Olimpia Pławniowice
Ruch II Kozłów
4:4
Drama Kamieniec
Carbo Gliwice
3:1
Gwarek Zabrze
Gwarek II Ornontowice
4:2
Zryw Radonia
Naprzód Żernica
2:1
Gwiazda Chudów
Zamkowiec Toszek
2:2
Piast Pawłów
Tęcza Wielowieś
4:0
Amator Rudziniec
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Chudów
1:3
Zaborze Zabrze
Piast Pawłów
1:0
Tęcza Wielowieś
Drama Kamieniec
7:3
Gwarek II Ornontowice
Naprzód Żernica
3:1
Carbo Gliwice
Amator Rudziniec
0:4
Ruch II Kozłów
Społem Zabrze
1:3
Zamkowiec Toszek
Zryw Radonia
4:4
KS MOSiR Stal Zabrze
Olimpia Pławniowice
4:1
Gwarek Zabrze
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
0:1
KS MOSiR Stal Zabrze
Społem Zabrze
1:3
Tęcza Wielowieś
Gwiazda Chudów
0:3
Zamkowiec Toszek
Piast Pawłów
1:4
Ruch II Kozłów
Amator Rudziniec
3:1
Gwarek II Ornontowice
Carbo Gliwice
0:7
Zaborze Zabrze
Zryw Radonia
1:2
Drama Kamieniec
Olimpia Pławniowice
1:4
Naprzód Żernica
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
2:2
Olimpia Pławniowice
Drama Kamieniec
0:1
KS MOSiR Stal Zabrze
Zamkowiec Toszek
2:1
Carbo Gliwice
Ruch II Kozłów
2:3
Społem Zabrze
Gwarek II Ornontowice
1:1
Piast Pawłów
Zryw Radonia
1:1
Amator Rudziniec
Naprzód Żernica
1:2
Gwarek Zabrze
Tęcza Wielowieś
2:3
Gwiazda Chudów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Rudziniec
1:2
Drama Kamieniec
Gwarek Zabrze
2:2
Zaborze Zabrze
Społem Zabrze
3:0
Gwarek II Ornontowice
Carbo Gliwice
0:2
Tęcza Wielowieś
Gwiazda Chudów
2:2
Ruch II Kozłów
Piast Pawłów
1:0
Zryw Radonia
Naprzód Żernica
5:1
KS MOSiR Stal Zabrze
Olimpia Pławniowice
1:2
Zamkowiec Toszek
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
2:2
Naprzód Żernica
Gwarek Zabrze
1:0
Zamkowiec Toszek
Drama Kamieniec
2:2
Piast Pawłów
Ruch II Kozłów
5:2
Carbo Gliwice
Amator Rudziniec
2:0
KS MOSiR Stal Zabrze
Gwarek II Ornontowice
0:2
Gwiazda Chudów
Zryw Radonia
0:0
Społem Zabrze
Tęcza Wielowieś
0:0
Olimpia Pławniowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
0:2
Tęcza Wielowieś
Społem Zabrze
3:2
Drama Kamieniec
Naprzód Żernica
2:1
Zamkowiec Toszek
KS MOSiR Stal Zabrze
0:1
Zaborze Zabrze
Gwiazda Chudów
3:0
Zryw Radonia
Olimpia Pławniowice
2:2
Ruch II Kozłów
Piast Pawłów
0:4
Amator Rudziniec
Carbo Gliwice
5:2
Gwarek II Ornontowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch II Kozłów
2:2
Gwarek Zabrze
Drama Kamieniec
0:3
Gwiazda Chudów
Piast Pawłów
1:1
KS MOSiR Stal Zabrze
Amator Rudziniec
1:1
Społem Zabrze
Gwarek II Ornontowice
0:1
Olimpia Pławniowice
Zryw Radonia
1:0
Carbo Gliwice
Zamkowiec Toszek
4:2
Zaborze Zabrze
Tęcza Wielowieś
5:0
Naprzód Żernica
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
2:3
Tęcza Wielowieś
Naprzód Żernica
2:3
Ruch II Kozłów
Gwiazda Chudów
2:2
Amator Rudziniec
Olimpia Pławniowice
0:0
Zryw Radonia
Gwarek Zabrze
3:0
Gwarek II Ornontowice
Społem Zabrze
5:0
Piast Pawłów
Carbo Gliwice
1:3
Drama Kamieniec
KS MOSiR Stal Zabrze
8:2
Zamkowiec Toszek
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Radonia
1:4
Gwarek Zabrze
Drama Kamieniec
0:2
Olimpia Pławniowice
Ruch II Kozłów
4:2
Zaborze Zabrze
Tęcza Wielowieś
5:2
Zamkowiec Toszek
Gwarek II Ornontowice
0:2
Naprzód Żernica
Piast Pawłów
1:1
Gwiazda Chudów
Amator Rudziniec
1:3
Carbo Gliwice
Społem Zabrze
1:2
KS MOSiR Stal Zabrze
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
1:0
Drama Kamieniec
Zaborze Zabrze
7:1
Gwarek II Ornontowice
Naprzód Żernica
1:0
Zryw Radonia
Carbo Gliwice
8:1
Piast Pawłów
KS MOSiR Stal Zabrze
2:1
Tęcza Wielowieś
Gwiazda Chudów
3:0
Społem Zabrze
Olimpia Pławniowice
0:0
Amator Rudziniec
Zamkowiec Toszek
0:3
Ruch II Kozłów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Społem Zabrze
4:1
Carbo Gliwice
Drama Kamieniec
1:0
Naprzód Żernica
Ruch II Kozłów
2:2
Tęcza Wielowieś
Gwiazda Chudów
1:1
KS MOSiR Stal Zabrze
Amator Rudziniec
0:6
Gwarek Zabrze
Gwarek II Ornontowice
0:2
Zamkowiec Toszek
Piast Pawłów
0:0
Olimpia Pławniowice
Zryw Radonia
1:1
Zaborze Zabrze
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
5:0
Drama Kamieniec
Gwarek Zabrze
1:1
Piast Pawłów
Naprzód Żernica
2:3
Amator Rudziniec
KS MOSiR Stal Zabrze
1:3
Ruch II Kozłów
Carbo Gliwice
1:2
Gwiazda Chudów
Zamkowiec Toszek
1:3
Zryw Radonia
Tęcza Wielowieś
5:1
Gwarek II Ornontowice
Olimpia Pławniowice
0:2
Społem Zabrze
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Drama Kamieniec
2:1
Zamkowiec Toszek
Carbo Gliwice
2:4
KS MOSiR Stal Zabrze
Gwiazda Chudów
5:0
Olimpia Pławniowice
Piast Pawłów
1:2
Naprzód Żernica
Amator Rudziniec
0:3
Zaborze Zabrze
Gwarek II Ornontowice
1:1
Ruch II Kozłów
Społem Zabrze
3:2
Gwarek Zabrze
Zryw Radonia
1:1
Tęcza Wielowieś
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
KS MOSiR Stal Zabrze
1:1
Gwarek II Ornontowice
Zaborze Zabrze
6:1
Piast Pawłów
Naprzód Żernica
5:3
Społem Zabrze
Zamkowiec Toszek
2:1
Amator Rudziniec
Ruch II Kozłów
3:0
Zryw Radonia
Tęcza Wielowieś
5:0
Drama Kamieniec
Olimpia Pławniowice
1:0
Carbo Gliwice
Gwarek Zabrze
3:0
Gwiazda Chudów
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
9:1
Carbo Gliwice
Społem Zabrze
2:3
Zaborze Zabrze
Zryw Radonia
3:0
Gwarek II Ornontowice
Drama Kamieniec
3:4
Ruch II Kozłów
Gwiazda Chudów
2:1
Naprzód Żernica
Olimpia Pławniowice
1:1
KS MOSiR Stal Zabrze
Piast Pawłów
1:3
Zamkowiec Toszek
Amator Rudziniec
0:5
Tęcza Wielowieś
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
6:0
Olimpia Pławniowice
Zaborze Zabrze
4:3
Gwiazda Chudów
Carbo Gliwice
5:3
Naprzód Żernica
Zamkowiec Toszek
2:3
Społem Zabrze
KS MOSiR Stal Zabrze
2:1
Zryw Radonia
Ruch II Kozłów
0:4
Amator Rudziniec
Tęcza Wielowieś
2:0
Piast Pawłów
Gwarek II Ornontowice
4:1
Drama Kamieniec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?