Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Raków II Częstochowa
- : -
Przemsza Siewierz
Sarmacja Będzin
- : -
Unia Dąbrowa Górnicza
Szombierki Bytom
- : -
Warta Zawiercie
Polonia Poraj
- : -
Unia Kosztowy Mysłowice
Gwarek Ornontowice
- : -
Grodziec Będzin
Drama Zbrosławice
- : -
Slavia Ruda Śląska
Znicz Kłobuck
- : -
Ruch Radzionków
AKS Mikołów
- : -
Śląsk Świętochłowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
- : -
Raków II Częstochowa
Slavia Ruda Śląska
- : -
Gwarek Ornontowice
Unia Dąbrowa Górnicza
- : -
Polonia Poraj
Unia Kosztowy Mysłowice
- : -
Szombierki Bytom
Ruch Radzionków
- : -
Drama Zbrosławice
Śląsk Świętochłowice
- : -
Przemsza Siewierz
AKS Mikołów
- : -
Sarmacja Będzin
Warta Zawiercie
- : -
Znicz Kłobuck
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Raków II Częstochowa
- : -
Slavia Ruda Śląska
Sarmacja Będzin
- : -
Śląsk Świętochłowice
Szombierki Bytom
- : -
Unia Dąbrowa Górnicza
Polonia Poraj
- : -
AKS Mikołów
Gwarek Ornontowice
- : -
Ruch Radzionków
Drama Zbrosławice
- : -
Warta Zawiercie
Znicz Kłobuck
- : -
Unia Kosztowy Mysłowice
Przemsza Siewierz
- : -
Grodziec Będzin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
- : -
Polonia Poraj
Slavia Ruda Śląska
- : -
Przemsza Siewierz
Unia Dąbrowa Górnicza
- : -
Znicz Kłobuck
Unia Kosztowy Mysłowice
- : -
Drama Zbrosławice
Ruch Radzionków
- : -
Raków II Częstochowa
Śląsk Świętochłowice
- : -
Grodziec Będzin
AKS Mikołów
- : -
Szombierki Bytom
Warta Zawiercie
- : -
Gwarek Ornontowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Raków II Częstochowa
- : -
Warta Zawiercie
Grodziec Będzin
- : -
Slavia Ruda Śląska
Szombierki Bytom
- : -
Sarmacja Będzin
Polonia Poraj
- : -
Śląsk Świętochłowice
Gwarek Ornontowice
- : -
Unia Kosztowy Mysłowice
Drama Zbrosławice
- : -
Unia Dąbrowa Górnicza
Znicz Kłobuck
- : -
AKS Mikołów
Przemsza Siewierz
- : -
Ruch Radzionków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
- : -
Znicz Kłobuck
Unia Dąbrowa Górnicza
- : -
Gwarek Ornontowice
Unia Kosztowy Mysłowice
- : -
Raków II Częstochowa
Ruch Radzionków
- : -
Grodziec Będzin
Polonia Poraj
- : -
Szombierki Bytom
Śląsk Świętochłowice
- : -
Slavia Ruda Śląska
AKS Mikołów
- : -
Drama Zbrosławice
Warta Zawiercie
- : -
Przemsza Siewierz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Raków II Częstochowa
- : -
Unia Dąbrowa Górnicza
Grodziec Będzin
- : -
Warta Zawiercie
Slavia Ruda Śląska
- : -
Ruch Radzionków
Szombierki Bytom
- : -
Śląsk Świętochłowice
Gwarek Ornontowice
- : -
AKS Mikołów
Drama Zbrosławice
- : -
Sarmacja Będzin
Znicz Kłobuck
- : -
Polonia Poraj
Przemsza Siewierz
- : -
Unia Kosztowy Mysłowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
- : -
Gwarek Ornontowice
Unia Dąbrowa Górnicza
- : -
Przemsza Siewierz
Unia Kosztowy Mysłowice
- : -
Grodziec Będzin
Szombierki Bytom
- : -
Znicz Kłobuck
Polonia Poraj
- : -
Drama Zbrosławice
Śląsk Świętochłowice
- : -
Ruch Radzionków
AKS Mikołów
- : -
Raków II Częstochowa
Warta Zawiercie
- : -
Slavia Ruda Śląska
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Raków II Częstochowa
- : -
Sarmacja Będzin
Grodziec Będzin
- : -
Unia Dąbrowa Górnicza
Slavia Ruda Śląska
- : -
Unia Kosztowy Mysłowice
Ruch Radzionków
- : -
Warta Zawiercie
Gwarek Ornontowice
- : -
Polonia Poraj
Drama Zbrosławice
- : -
Szombierki Bytom
Znicz Kłobuck
- : -
Śląsk Świętochłowice
Przemsza Siewierz
- : -
AKS Mikołów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
- : -
Przemsza Siewierz
Unia Dąbrowa Górnicza
- : -
Slavia Ruda Śląska
Unia Kosztowy Mysłowice
- : -
Ruch Radzionków
Szombierki Bytom
- : -
Gwarek Ornontowice
Polonia Poraj
- : -
Raków II Częstochowa
Znicz Kłobuck
- : -
Drama Zbrosławice
Śląsk Świętochłowice
- : -
Warta Zawiercie
AKS Mikołów
- : -
Grodziec Będzin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Raków II Częstochowa
- : -
Szombierki Bytom
Grodziec Będzin
- : -
Sarmacja Będzin
Slavia Ruda Śląska
- : -
AKS Mikołów
Ruch Radzionków
- : -
Unia Dąbrowa Górnicza
Gwarek Ornontowice
- : -
Znicz Kłobuck
Drama Zbrosławice
- : -
Śląsk Świętochłowice
Warta Zawiercie
- : -
Unia Kosztowy Mysłowice
Przemsza Siewierz
- : -
Polonia Poraj
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
- : -
Slavia Ruda Śląska
Unia Dąbrowa Górnicza
- : -
Warta Zawiercie
Szombierki Bytom
- : -
Przemsza Siewierz
Polonia Poraj
- : -
Grodziec Będzin
Drama Zbrosławice
- : -
Gwarek Ornontowice
Znicz Kłobuck
- : -
Raków II Częstochowa
Śląsk Świętochłowice
- : -
Unia Kosztowy Mysłowice
AKS Mikołów
- : -
Ruch Radzionków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Raków II Częstochowa
- : -
Drama Zbrosławice
Grodziec Będzin
- : -
Szombierki Bytom
Slavia Ruda Śląska
- : -
Polonia Poraj
Unia Kosztowy Mysłowice
- : -
Unia Dąbrowa Górnicza
Ruch Radzionków
- : -
Sarmacja Będzin
Gwarek Ornontowice
- : -
Śląsk Świętochłowice
Warta Zawiercie
- : -
AKS Mikołów
Przemsza Siewierz
- : -
Znicz Kłobuck
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
- : -
Warta Zawiercie
Szombierki Bytom
- : -
Slavia Ruda Śląska
Polonia Poraj
- : -
Ruch Radzionków
Gwarek Ornontowice
- : -
Raków II Częstochowa
Drama Zbrosławice
- : -
Przemsza Siewierz
Znicz Kłobuck
- : -
Grodziec Będzin
Śląsk Świętochłowice
- : -
Unia Dąbrowa Górnicza
AKS Mikołów
- : -
Unia Kosztowy Mysłowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Raków II Częstochowa
- : -
Śląsk Świętochłowice
Grodziec Będzin
- : -
Drama Zbrosławice
Slavia Ruda Śląska
- : -
Znicz Kłobuck
Unia Dąbrowa Górnicza
- : -
AKS Mikołów
Unia Kosztowy Mysłowice
- : -
Sarmacja Będzin
Ruch Radzionków
- : -
Szombierki Bytom
Warta Zawiercie
- : -
Polonia Poraj
Przemsza Siewierz
- : -
Gwarek Ornontowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?