Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
RKS Grodziec Będzin
2:2
Polonia Poraj
Sarmacja Będzin
0:3*
Polonia Bytom
Zieloni Żarki
1:5
Unia Dąbrowa Górnicza
Unia Kosztowy Mysłowice
2:1
MKS Myszków
Śląsk Świętochłowice
3:1
Górnik Piaski Czeladź
Przemsza Siewierz
0:2
Raków II Częstochowa
Szombierki Bytom
0:0
Slavia Ruda Śląska
Gwarek Ornontowice
0:4
Warta Zawiercie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
0:1
Sarmacja Będzin
Raków II Częstochowa
1:4
Unia Dąbrowa Górnicza
Slavia Ruda Śląska
0:0
Unia Kosztowy Mysłowice
Przemsza Siewierz
2:4
Szombierki Bytom
Polonia Bytom
3:0
Zieloni Żarki
Polonia Poraj
2:0
Śląsk Świętochłowice
MKS Myszków
- : -
Gwarek Ornontowice
Warta Zawiercie
- : -
RKS Grodziec Będzin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
RKS Grodziec Będzin
3:0
MKS Myszków
Sarmacja Będzin
0:0
Polonia Poraj
Zieloni Żarki
2:0
Górnik Piaski Czeladź
Unia Dąbrowa Górnicza
0:1
Polonia Bytom
Unia Kosztowy Mysłowice
1:3
Przemsza Siewierz
Gwarek Ornontowice
1:0
Slavia Ruda Śląska
Śląsk Świętochłowice
0:0
Warta Zawiercie
Szombierki Bytom
3:0
Raków II Częstochowa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
2:2
RKS Grodziec Będzin
Górnik Piaski Czeladź
3:0
Unia Dąbrowa Górnicza
Raków II Częstochowa
1:5
Polonia Bytom
Polonia Poraj
4:2
Zieloni Żarki
MKS Myszków
1:3
Śląsk Świętochłowice
Warta Zawiercie
3:0
Sarmacja Będzin
Przemsza Siewierz
0:0
Gwarek Ornontowice
Szombierki Bytom
2:1
Unia Kosztowy Mysłowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Żarki
0:2
Warta Zawiercie
RKS Grodziec Będzin
2:1
Przemsza Siewierz
Sarmacja Będzin
0:0
MKS Myszków
Unia Dąbrowa Górnicza
0:0
Polonia Poraj
Unia Kosztowy Mysłowice
4:1
Raków II Częstochowa
Gwarek Ornontowice
4:1
Szombierki Bytom
Śląsk Świętochłowice
6:3
Slavia Ruda Śląska
Polonia Bytom
4:0
Górnik Piaski Czeladź
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
1:3
Sarmacja Będzin
Unia Kosztowy Mysłowice
1:0
Gwarek Ornontowice
Polonia Poraj
3:0
Polonia Bytom
MKS Myszków
2:0
Zieloni Żarki
Przemsza Siewierz
0:2
Śląsk Świętochłowice
Szombierki Bytom
1:2
RKS Grodziec Będzin
Raków II Częstochowa
4:0
Górnik Piaski Czeladź
Warta Zawiercie
1:1
Unia Dąbrowa Górnicza
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
3:2
Przemsza Siewierz
Górnik Piaski Czeladź
1:4
Polonia Poraj
RKS Grodziec Będzin
0:0
Unia Kosztowy Mysłowice
Zieloni Żarki
1:1
Slavia Ruda Śląska
Polonia Bytom
0:3
Warta Zawiercie
Gwarek Ornontowice
2:0
Raków II Częstochowa
MKS Myszków
0:3
Unia Dąbrowa Górnicza
Śląsk Świętochłowice
1:0
Szombierki Bytom
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
1:1
Unia Dąbrowa Górnicza
Unia Kosztowy Mysłowice
1:2
Śląsk Świętochłowice
Gwarek Ornontowice
0:3
RKS Grodziec Będzin
MKS Myszków
0:5
Polonia Bytom
Warta Zawiercie
2:0
Górnik Piaski Czeladź
Przemsza Siewierz
4:2
Zieloni Żarki
Szombierki Bytom
3:1
Sarmacja Będzin
Raków II Częstochowa
0:1
Polonia Poraj
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
1:0
MKS Myszków
RKS Grodziec Będzin
7:2
Raków II Częstochowa
Sarmacja Będzin
0:0
Unia Kosztowy Mysłowice
Zieloni Żarki
2:1
Szombierki Bytom
Unia Dąbrowa Górnicza
0:3
Przemsza Siewierz
Polonia Bytom
1:1
Slavia Ruda Śląska
Polonia Poraj
1:5
Warta Zawiercie
Śląsk Świętochłowice
4:3
Gwarek Ornontowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
1:0
Górnik Piaski Czeladź
RKS Grodziec Będzin
2:6
Śląsk Świętochłowice
Unia Kosztowy Mysłowice
4:0
Zieloni Żarki
Gwarek Ornontowice
1:1
Sarmacja Będzin
MKS Myszków
1:0
Polonia Poraj
Przemsza Siewierz
2:3
Polonia Bytom
Raków II Częstochowa
4:0
Warta Zawiercie
Szombierki Bytom
0:3*
Unia Dąbrowa Górnicza
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Zawiercie
2:1
MKS Myszków
Górnik Piaski Czeladź
1:0
Przemsza Siewierz
Sarmacja Będzin
0:1
RKS Grodziec Będzin
Zieloni Żarki
4:2
Gwarek Ornontowice
Polonia Bytom
3:0
Szombierki Bytom
Polonia Poraj
2:1
Slavia Ruda Śląska
Śląsk Świętochłowice
1:0
Raków II Częstochowa
Unia Dąbrowa Górnicza
1:1
Unia Kosztowy Mysłowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
- : -
Warta Zawiercie
Śląsk Świętochłowice
- : -
Sarmacja Będzin
RKS Grodziec Będzin
- : -
Zieloni Żarki
Unia Kosztowy Mysłowice
- : -
Polonia Bytom
Gwarek Ornontowice
- : -
Unia Dąbrowa Górnicza
Przemsza Siewierz
- : -
Polonia Poraj
Szombierki Bytom
- : -
Górnik Piaski Czeladź
Raków II Częstochowa
- : -
MKS Myszków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
- : -
Raków II Częstochowa
Zieloni Żarki
- : -
Śląsk Świętochłowice
Unia Dąbrowa Górnicza
- : -
RKS Grodziec Będzin
Polonia Bytom
- : -
Gwarek Ornontowice
Górnik Piaski Czeladź
- : -
Unia Kosztowy Mysłowice
Polonia Poraj
- : -
Szombierki Bytom
Warta Zawiercie
- : -
Przemsza Siewierz
MKS Myszków
- : -
Slavia Ruda Śląska
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Raków II Częstochowa
- : -
Slavia Ruda Śląska
RKS Grodziec Będzin
- : -
Polonia Bytom
Sarmacja Będzin
- : -
Zieloni Żarki
Unia Kosztowy Mysłowice
- : -
Polonia Poraj
Gwarek Ornontowice
- : -
Górnik Piaski Czeladź
Śląsk Świętochłowice
- : -
Unia Dąbrowa Górnicza
Przemsza Siewierz
- : -
MKS Myszków
Szombierki Bytom
- : -
Warta Zawiercie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
- : -
RKS Grodziec Będzin
Slavia Ruda Śląska
- : -
Przemsza Siewierz
Zieloni Żarki
- : -
Raków II Częstochowa
Unia Dąbrowa Górnicza
- : -
Sarmacja Będzin
Polonia Bytom
- : -
Śląsk Świętochłowice
Polonia Poraj
- : -
Gwarek Ornontowice
MKS Myszków
- : -
Szombierki Bytom
Warta Zawiercie
- : -
Unia Kosztowy Mysłowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?