Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Pawłów
0:1
Gwarek II Ornontowice
LKS 45 Bujaków
1:4
Concordia II Knurów
Start Kleszczów
4:1
Pogoń Ziemięcice
Przyszłość II Ciochowice
3:0
Quo Vadis Makoszowy
Olimpia Pławniowice
2:1
Naprzód Świbie
Viktoria Pilchowice
1:1
Bojków Gliwice
Burza Borowa Wieś
1:2
Amator Rudziniec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS 45 Bujaków
3:0
Bojków Gliwice
Start Kleszczów
2:3
Burza Borowa Wieś
Quo Vadis Makoszowy
3:0
Pogoń Ziemięcice
Piast Pawłów
1:3
Viktoria Pilchowice
Amator Rudziniec
1:3
Olimpia Pławniowice
Concordia II Knurów
1:2
Przyszłość II Ciochowice
Gwarek II Ornontowice
4:1
Naprzód Świbie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Viktoria Pilchowice
0:3
Gwarek II Ornontowice
LKS 45 Bujaków
1:3
Piast Pawłów
Burza Borowa Wieś
2:3
Quo Vadis Makoszowy
Przyszłość II Ciochowice
4:0
Bojków Gliwice
Concordia II Knurów
13:1
Pogoń Ziemięcice
Olimpia Pławniowice
3:2
Start Kleszczów
Naprzód Świbie
2:2
Amator Rudziniec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Quo Vadis Makoszowy
3:3
Olimpia Pławniowice
Bojków Gliwice
3:1
Pogoń Ziemięcice
Piast Pawłów
3:0
Przyszłość II Ciochowice
Concordia II Knurów
1:3
Burza Borowa Wieś
Gwarek II Ornontowice
3:0
Amator Rudziniec
Start Kleszczów
1:3
Naprzód Świbie
Viktoria Pilchowice
0:2
LKS 45 Bujaków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Borowa Wieś
4:1
Bojków Gliwice
LKS 45 Bujaków
0:2
Gwarek II Ornontowice
Olimpia Pławniowice
4:4
Concordia II Knurów
Piast Pawłów
7:1
Pogoń Ziemięcice
Amator Rudziniec
1:5
Start Kleszczów
Przyszłość II Ciochowice
5:1
Viktoria Pilchowice
Naprzód Świbie
5:1
Quo Vadis Makoszowy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS 45 Bujaków
2:6
Przyszłość II Ciochowice
Quo Vadis Makoszowy
0:3
Amator Rudziniec
Bojków Gliwice
1:5
Olimpia Pławniowice
Piast Pawłów
4:3
Burza Borowa Wieś
Viktoria Pilchowice
1:1
Pogoń Ziemięcice
Concordia II Knurów
2:1
Naprzód Świbie
Gwarek II Ornontowice
4:1
Start Kleszczów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS 45 Bujaków
2:1
Pogoń Ziemięcice
Start Kleszczów
2:5
Quo Vadis Makoszowy
Amator Rudziniec
2:0
Concordia II Knurów
Burza Borowa Wieś
5:1
Viktoria Pilchowice
Przyszłość II Ciochowice
1:1
Gwarek II Ornontowice
Naprzód Świbie
3:0
Bojków Gliwice
Olimpia Pławniowice
2:3
Piast Pawłów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS 45 Bujaków
3:1
Burza Borowa Wieś
Bojków Gliwice
2:3
Amator Rudziniec
Piast Pawłów
2:0
Naprzód Świbie
Viktoria Pilchowice
4:4
Olimpia Pławniowice
Przyszłość II Ciochowice
5:1
Pogoń Ziemięcice
Concordia II Knurów
7:1
Start Kleszczów
Gwarek II Ornontowice
4:1
Quo Vadis Makoszowy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Kleszczów
5:1
Bojków Gliwice
Quo Vadis Makoszowy
1:2
Concordia II Knurów
Amator Rudziniec
5:1
Piast Pawłów
Burza Borowa Wieś
2:0
Przyszłość II Ciochowice
Gwarek II Ornontowice
3:0
Pogoń Ziemięcice
Naprzód Świbie
3:2
Viktoria Pilchowice
Olimpia Pławniowice
3:2
LKS 45 Bujaków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość II Ciochowice
1:2
Olimpia Pławniowice
LKS 45 Bujaków
1:2
Naprzód Świbie
Bojków Gliwice
0:3
Quo Vadis Makoszowy
Piast Pawłów
2:1
Start Kleszczów
Viktoria Pilchowice
0:3
Amator Rudziniec
Burza Borowa Wieś
6:2
Pogoń Ziemięcice
Gwarek II Ornontowice
1:2
Concordia II Knurów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia II Knurów
7:2
Bojków Gliwice
Naprzód Świbie
2:1
Przyszłość II Ciochowice
Start Kleszczów
4:2
Viktoria Pilchowice
Olimpia Pławniowice
0:2
Pogoń Ziemięcice
Quo Vadis Makoszowy
0:2
Piast Pawłów
Amator Rudziniec
3:2
LKS 45 Bujaków
Burza Borowa Wieś
2:4
Gwarek II Ornontowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Borowa Wieś
4:4
Olimpia Pławniowice
LKS 45 Bujaków
4:1
Start Kleszczów
Piast Pawłów
6:1
Concordia II Knurów
Viktoria Pilchowice
1:4
Quo Vadis Makoszowy
Przyszłość II Ciochowice
3:0
Amator Rudziniec
Gwarek II Ornontowice
9:0
Bojków Gliwice
Naprzód Świbie
4:2
Pogoń Ziemięcice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia II Knurów
5:1
Viktoria Pilchowice
Start Kleszczów
3:1
Przyszłość II Ciochowice
Quo Vadis Makoszowy
1:1
LKS 45 Bujaków
Bojków Gliwice
0:7
Piast Pawłów
Amator Rudziniec
4:0
Pogoń Ziemięcice
Burza Borowa Wieś
0:2
Naprzód Świbie
Olimpia Pławniowice
4:2
Gwarek II Ornontowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia II Knurów
4:3
LKS 45 Bujaków
Gwarek II Ornontowice
1:3
Piast Pawłów
Naprzód Świbie
3:2
Olimpia Pławniowice
Quo Vadis Makoszowy
1:0
Przyszłość II Ciochowice
Pogoń Ziemięcice
0:0
Start Kleszczów
Amator Rudziniec
3:3
Burza Borowa Wieś
Bojków Gliwice
1:5
Viktoria Pilchowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość II Ciochowice
0:1
Concordia II Knurów
Naprzód Świbie
2:0
Gwarek II Ornontowice
Olimpia Pławniowice
3:2
Amator Rudziniec
Bojków Gliwice
3:3
LKS 45 Bujaków
Pogoń Ziemięcice
3:1
Quo Vadis Makoszowy
Viktoria Pilchowice
0:4
Piast Pawłów
Burza Borowa Wieś
2:2
Start Kleszczów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Rudziniec
0:2
Naprzód Świbie
Bojków Gliwice
3:2
Przyszłość II Ciochowice
Gwarek II Ornontowice
8:0
Viktoria Pilchowice
Olimpia Pławniowice
2:1
Start Kleszczów
Quo Vadis Makoszowy
4:0
Burza Borowa Wieś
Piast Pawłów
5:2
LKS 45 Bujaków
Pogoń Ziemięcice
3:3
Concordia II Knurów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Borowa Wieś
1:0
Concordia II Knurów
LKS 45 Bujaków
3:0*
Viktoria Pilchowice
Amator Rudziniec
1:2
Gwarek II Ornontowice
Przyszłość II Ciochowice
2:1
Piast Pawłów
Naprzód Świbie
3:0
Start Kleszczów
Olimpia Pławniowice
2:1
Quo Vadis Makoszowy
Pogoń Ziemięcice
3:0
Bojków Gliwice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek II Ornontowice
1:1
LKS 45 Bujaków
Start Kleszczów
3:2
Amator Rudziniec
Quo Vadis Makoszowy
1:1
Naprzód Świbie
Bojków Gliwice
1:4
Burza Borowa Wieś
Viktoria Pilchowice
2:1
Przyszłość II Ciochowice
Concordia II Knurów
0:3*
Olimpia Pławniowice
Pogoń Ziemięcice
1:0
Piast Pawłów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Borowa Wieś
3:0
Piast Pawłów
Naprzód Świbie
3:1
Concordia II Knurów
Start Kleszczów
1:2
Gwarek II Ornontowice
Amator Rudziniec
0:3
Quo Vadis Makoszowy
Przyszłość II Ciochowice
4:2
LKS 45 Bujaków
Olimpia Pławniowice
7:1
Bojków Gliwice
Pogoń Ziemięcice
3:1
Viktoria Pilchowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Quo Vadis Makoszowy
4:2
Start Kleszczów
Bojków Gliwice
0:11
Naprzód Świbie
Piast Pawłów
1:1
Olimpia Pławniowice
Viktoria Pilchowice
2:3
Burza Borowa Wieś
Gwarek II Ornontowice
2:0
Przyszłość II Ciochowice
Concordia II Knurów
4:3
Amator Rudziniec
Pogoń Ziemięcice
3:1
LKS 45 Bujaków
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Borowa Wieś
4:1
LKS 45 Bujaków
Start Kleszczów
4:0
Concordia II Knurów
Quo Vadis Makoszowy
1:3
Gwarek II Ornontowice
Amator Rudziniec
11:0
Bojków Gliwice
Naprzód Świbie
1:1
Piast Pawłów
Olimpia Pławniowice
3:0*
Viktoria Pilchowice
Pogoń Ziemięcice
2:1
Przyszłość II Ciochowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS 45 Bujaków
0:5
Olimpia Pławniowice
Bojków Gliwice
2:11
Start Kleszczów
Piast Pawłów
12:0
Amator Rudziniec
Viktoria Pilchowice
2:1
Naprzód Świbie
Przyszłość II Ciochowice
2:3
Burza Borowa Wieś
Concordia II Knurów
3:2
Quo Vadis Makoszowy
Pogoń Ziemięcice
1:3
Gwarek II Ornontowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Kleszczów
0:3
Piast Pawłów
Quo Vadis Makoszowy
4:2
Bojków Gliwice
Amator Rudziniec
2:3
Viktoria Pilchowice
Przyszłość II Ciochowice
6:2
Olimpia Pławniowice
Concordia II Knurów
2:1
Gwarek II Ornontowice
Naprzód Świbie
7:2
LKS 45 Bujaków
Pogoń Ziemięcice
0:7
Burza Borowa Wieś
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS 45 Bujaków
2:5
Amator Rudziniec
Bojków Gliwice
2:6
Concordia II Knurów
Piast Pawłów
1:3
Quo Vadis Makoszowy
Viktoria Pilchowice
1:1
Start Kleszczów
Przyszłość II Ciochowice
1:0
Naprzód Świbie
Gwarek II Ornontowice
0:1
Burza Borowa Wieś
Pogoń Ziemięcice
1:1
Olimpia Pławniowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Pławniowice
0:1
Burza Borowa Wieś
Concordia II Knurów
1:2
Piast Pawłów
Start Kleszczów
6:1
LKS 45 Bujaków
Quo Vadis Makoszowy
3:2
Viktoria Pilchowice
Bojków Gliwice
0:7
Gwarek II Ornontowice
Pogoń Ziemięcice
3:3
Naprzód Świbie
Amator Rudziniec
3:1
Przyszłość II Ciochowice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość II Ciochowice
4:1
Start Kleszczów
Gwarek II Ornontowice
7:1
Olimpia Pławniowice
Naprzód Świbie
3:0*
Burza Borowa Wieś
LKS 45 Bujaków
2:2
Quo Vadis Makoszowy
Piast Pawłów
3:0
Bojków Gliwice
Pogoń Ziemięcice
2:3
Amator Rudziniec
Viktoria Pilchowice
0:1
Concordia II Knurów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?