Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Bytom
Pauza
Andaluzja Piekary Śląskie
5:5
Zgoda Repty Śląskie
Orzeł Biały Piekary
8:1
Orzeł Nakło Śląskie
Piast Ożarowice
1:1
Iskra Lasowice
Tempo Stolarzowice
2:0
ŁKS Łagiewniki
MOSiR Piekary Śląskie
2:3
Unia Świerklaniec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nakło Śląskie
Pauza
Orzeł Biały Piekary
3:3
Tempo Stolarzowice
Unia Świerklaniec
0:2
Andaluzja Piekary Śląskie
Iskra Lasowice
1:0
MOSiR Piekary Śląskie
ŁKS Łagiewniki
4:1
Piast Ożarowice
Zgoda Repty Śląskie
4:0
Polonia II Bytom
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zgoda Repty Śląskie
Pauza
Andaluzja Piekary Śląskie
8:1
Iskra Lasowice
Piast Ożarowice
1:2
Orzeł Biały Piekary
Tempo Stolarzowice
10:1
Orzeł Nakło Śląskie
MOSiR Piekary Śląskie
1:3
ŁKS Łagiewniki
Polonia II Bytom
0:2
Unia Świerklaniec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Świerklaniec
Pauza
Orzeł Biały Piekary
7:2
MOSiR Piekary Śląskie
Orzeł Nakło Śląskie
2:5
Zgoda Repty Śląskie
Tempo Stolarzowice
4:0
Piast Ożarowice
Iskra Lasowice
1:1
Polonia II Bytom
ŁKS Łagiewniki
6:4
Andaluzja Piekary Śląskie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Lasowice
Pauza
Andaluzja Piekary Śląskie
1:2
Orzeł Biały Piekary
Piast Ożarowice
4:0
Orzeł Nakło Śląskie
MOSiR Piekary Śląskie
3:5
Tempo Stolarzowice
Polonia II Bytom
0:3
ŁKS Łagiewniki
Zgoda Repty Śląskie
2:1
Unia Świerklaniec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Biały Piekary
6:2
Polonia II Bytom
Orzeł Nakło Śląskie
0:7
Unia Świerklaniec
Piast Ożarowice
0:3
MOSiR Piekary Śląskie
Tempo Stolarzowice
2:1
Andaluzja Piekary Śląskie
Iskra Lasowice
2:1
Zgoda Repty Śląskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Andaluzja Piekary Śląskie
3:0
Piast Ożarowice
Unia Świerklaniec
1:0
Iskra Lasowice
MOSiR Piekary Śląskie
3:0
Orzeł Nakło Śląskie
Polonia II Bytom
0:8
Tempo Stolarzowice
Zgoda Repty Śląskie
2:1
ŁKS Łagiewniki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Stolarzowice
Pauza
Orzeł Biały Piekary
1:2
Zgoda Repty Śląskie
Orzeł Nakło Śląskie
2:1
Iskra Lasowice
Piast Ożarowice
1:0
Polonia II Bytom
MOSiR Piekary Śląskie
3:2
Andaluzja Piekary Śląskie
ŁKS Łagiewniki
0:1
Unia Świerklaniec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Ożarowice
Pauza
Andaluzja Piekary Śląskie
4:1
Orzeł Nakło Śląskie
Unia Świerklaniec
2:1
Orzeł Biały Piekary
Iskra Lasowice
1:3
ŁKS Łagiewniki
Polonia II Bytom
1:1
MOSiR Piekary Śląskie
Zgoda Repty Śląskie
2:1
Tempo Stolarzowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Piekary Śląskie
Pauza
Andaluzja Piekary Śląskie
4:2
Polonia II Bytom
Orzeł Biały Piekary
2:1
Iskra Lasowice
Orzeł Nakło Śląskie
1:6
ŁKS Łagiewniki
Piast Ożarowice
1:3
Zgoda Repty Śląskie
Tempo Stolarzowice
1:3
Unia Świerklaniec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Andaluzja Piekary Śląskie
Pauza
Unia Świerklaniec
5:1
Piast Ożarowice
Iskra Lasowice
1:6
Tempo Stolarzowice
Polonia II Bytom
4:0
Orzeł Nakło Śląskie
ŁKS Łagiewniki
2:1
Orzeł Biały Piekary
Zgoda Repty Śląskie
2:2
MOSiR Piekary Śląskie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Bytom
Pauza
Orzeł Nakło Śląskie
0:3
Orzeł Biały Piekary
Unia Świerklaniec
1:1
MOSiR Piekary Śląskie
Iskra Lasowice
3:6
Piast Ożarowice
ŁKS Łagiewniki
0:1
Tempo Stolarzowice
Zgoda Repty Śląskie
1:2
Andaluzja Piekary Śląskie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nakło Śląskie
Pauza
Piast Ożarowice
1:2
ŁKS Łagiewniki
Andaluzja Piekary Śląskie
1:2
Unia Świerklaniec
Tempo Stolarzowice
1:3
Orzeł Biały Piekary
Polonia II Bytom
0:1
Zgoda Repty Śląskie
MOSiR Piekary Śląskie
5:0
Iskra Lasowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zgoda Repty Śląskie
Pauza
Orzeł Biały Piekary
1:2
Piast Ożarowice
Orzeł Nakło Śląskie
0:3
Tempo Stolarzowice
Unia Świerklaniec
3:1
Polonia II Bytom
Iskra Lasowice
0:1
Andaluzja Piekary Śląskie
ŁKS Łagiewniki
2:1
MOSiR Piekary Śląskie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Unia Świerklaniec
Andaluzja Piekary Śląskie
3:15
ŁKS Łagiewniki
Piast Ożarowice
1:2
Tempo Stolarzowice
MOSiR Piekary Śląskie
5:0
Orzeł Biały Piekary
Polonia II Bytom
6:0
Iskra Lasowice
Zgoda Repty Śląskie
3:0
Orzeł Nakło Śląskie
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Lasowice
Pauza
Unia Świerklaniec
1:0
Zgoda Repty Śląskie
Orzeł Biały Piekary
2:2
Andaluzja Piekary Śląskie
Orzeł Nakło Śląskie
0:3
Piast Ożarowice
Tempo Stolarzowice
2:0
MOSiR Piekary Śląskie
ŁKS Łagiewniki
8:2
Polonia II Bytom
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łagiewniki
Pauza
Andaluzja Piekary Śląskie
0:5
Tempo Stolarzowice
Polonia II Bytom
0:1
Orzeł Biały Piekary
Unia Świerklaniec
3:0
Orzeł Nakło Śląskie
MOSiR Piekary Śląskie
7:2
Piast Ożarowice
Zgoda Repty Śląskie
0:1
Iskra Lasowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Biały Piekary
Pauza
Piast Ożarowice
4:2
Andaluzja Piekary Śląskie
Orzeł Nakło Śląskie
0:3
MOSiR Piekary Śląskie
Tempo Stolarzowice
5:2
Polonia II Bytom
Iskra Lasowice
1:3
Unia Świerklaniec
ŁKS Łagiewniki
6:0
Zgoda Repty Śląskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?