Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
2:2
Football Academy Zawiercie
Górnik Piaski Czeladź
2:1
Grodziec Będzin
AMP Orzeł Sosnowiec
1:4
Sarmacja Będzin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
2:2
Football Academy Zawiercie
Grodziec Będzin
0:7
AMP Orzeł Sosnowiec
Sarmacja Będzin
0:5
Czarni Sosnowiec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
2:1
Górnik Piaski Czeladź
Grodziec Będzin
4:1
Sarmacja Będzin
Football Academy Zawiercie
3:2
AMP Orzeł Sosnowiec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
2:1
Grodziec Będzin
Górnik Piaski Czeladź
1:1
AMP Orzeł Sosnowiec
Football Academy Zawiercie
0:1
Sarmacja Będzin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
2:2
Sarmacja Będzin
Grodziec Będzin
2:0
Football Academy Zawiercie
AMP Orzeł Sosnowiec
1:3
Czarni Sosnowiec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
1:2
Football Academy Zawiercie
Górnik Piaski Czeladź
1:0
Grodziec Będzin
AMP Orzeł Sosnowiec
2:0
Sarmacja Będzin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
2:0
Football Academy Zawiercie
Grodziec Będzin
0:2
AMP Orzeł Sosnowiec
Sarmacja Będzin
3:1
Czarni Sosnowiec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
0:0
Górnik Piaski Czeladź
Grodziec Będzin
0:0
Sarmacja Będzin
Football Academy Zawiercie
0:1
AMP Orzeł Sosnowiec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
2:3
Grodziec Będzin
Górnik Piaski Czeladź
0:0
AMP Orzeł Sosnowiec
Football Academy Zawiercie
1:3
Sarmacja Będzin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
AMP Orzeł Sosnowiec
3:0
Czarni Sosnowiec
Grodziec Będzin
3:0
Football Academy Zawiercie
Górnik Piaski Czeladź
0:1
Sarmacja Będzin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
1:1
Football Academy Zawiercie
Górnik Piaski Czeladź
1:2
Grodziec Będzin
AMP Orzeł Sosnowiec
0:1
Sarmacja Będzin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
3:0
Football Academy Zawiercie
Grodziec Będzin
1:4
AMP Orzeł Sosnowiec
Sarmacja Będzin
2:1
Czarni Sosnowiec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
0:0
Górnik Piaski Czeladź
Grodziec Będzin
0:2
Sarmacja Będzin
Football Academy Zawiercie
0:4
AMP Orzeł Sosnowiec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
1:0
Grodziec Będzin
Górnik Piaski Czeladź
0:2
AMP Orzeł Sosnowiec
Football Academy Zawiercie
0:3
Sarmacja Będzin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
3:0
Sarmacja Będzin
Grodziec Będzin
1:0
Football Academy Zawiercie
AMP Orzeł Sosnowiec
1:0
Czarni Sosnowiec
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
3:0
Football Academy Zawiercie
Górnik Piaski Czeladź
2:0
Grodziec Będzin
AMP Orzeł Sosnowiec
4:1
Sarmacja Będzin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
1:0
Football Academy Zawiercie
Grodziec Będzin
0:2
AMP Orzeł Sosnowiec
Sarmacja Będzin
1:0
Czarni Sosnowiec
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
0:0
Górnik Piaski Czeladź
Grodziec Będzin
0:2
Sarmacja Będzin
Football Academy Zawiercie
0:3
AMP Orzeł Sosnowiec
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
1:0
Grodziec Będzin
Górnik Piaski Czeladź
1:0
AMP Orzeł Sosnowiec
Football Academy Zawiercie
0:0
Sarmacja Będzin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
1:1
Sarmacja Będzin
Grodziec Będzin
2:1
Football Academy Zawiercie
AMP Orzeł Sosnowiec
0:0
Czarni Sosnowiec
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
0:3
Football Academy Zawiercie
Górnik Piaski Czeladź
1:4
Grodziec Będzin
AMP Orzeł Sosnowiec
0:4
Sarmacja Będzin
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
4:0
Football Academy Zawiercie
Grodziec Będzin
1:4
AMP Orzeł Sosnowiec
Sarmacja Będzin
3:0
Czarni Sosnowiec
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
1:0
Górnik Piaski Czeladź
Grodziec Będzin
2:4
Sarmacja Będzin
Football Academy Zawiercie
0:3
AMP Orzeł Sosnowiec
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
2:2
Grodziec Będzin
Górnik Piaski Czeladź
0:0
AMP Orzeł Sosnowiec
Football Academy Zawiercie
1:2
Sarmacja Będzin
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
1:3
Sarmacja Będzin
Grodziec Będzin
2:2
Football Academy Zawiercie
AMP Orzeł Sosnowiec
0:2
Czarni Sosnowiec
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
- : -
Football Academy Zawiercie
Górnik Piaski Czeladź
- : -
Grodziec Będzin
AMP Orzeł Sosnowiec
0:6
Sarmacja Będzin
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
- : -
Football Academy Zawiercie
Grodziec Będzin
- : -
AMP Orzeł Sosnowiec
Sarmacja Będzin
8:0
Czarni Sosnowiec
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
- : -
Górnik Piaski Czeladź
Grodziec Będzin
0:2
Sarmacja Będzin
Football Academy Zawiercie
- : -
AMP Orzeł Sosnowiec
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
- : -
Grodziec Będzin
Górnik Piaski Czeladź
- : -
AMP Orzeł Sosnowiec
Football Academy Zawiercie
0:5
Sarmacja Będzin
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
0:6
Sarmacja Będzin
Grodziec Będzin
- : -
Football Academy Zawiercie
AMP Orzeł Sosnowiec
- : -
Czarni Sosnowiec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?