Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
APN Czeladź
Pauza
Orbita Bukowno
10:2
Mydlice II Dąbrowa Górnicza
UKS Sławków
0:3*
AKS Niwka Sosnowiec
Salos II Dąbrowa Górnicza
20:0
KS Unia Dąbrowa Górnicza
MUKP IV Dąbrowa Górnicza
27:1
UKS Olimpiakos Sosnowiec
Sarmacja Będzin
9:4
Zew Kazimierz Sosnowiec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Unia Dąbrowa Górnicza
Pauza
AKS Niwka Sosnowiec
8:2
Salos II Dąbrowa Górnicza
Zew Kazimierz Sosnowiec
1:8
Orbita Bukowno
UKS Olimpiakos Sosnowiec
0:15
UKS Sławków
APN Czeladź
3:4
Sarmacja Będzin
Mydlice II Dąbrowa Górnicza
0:25
MUKP IV Dąbrowa Górnicza
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
Pauza
Orbita Bukowno
6:3
APN Czeladź
Salos II Dąbrowa Górnicza
17:5
UKS Olimpiakos Sosnowiec
KS Unia Dąbrowa Górnicza
1:15
AKS Niwka Sosnowiec
UKS Sławków
6:3
Mydlice II Dąbrowa Górnicza
MUKP IV Dąbrowa Górnicza
15:0
Zew Kazimierz Sosnowiec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
Pauza
Zew Kazimierz Sosnowiec
4:8
UKS Sławków
APN Czeladź
6:5
MUKP IV Dąbrowa Górnicza
UKS Olimpiakos Sosnowiec
0:0
KS Unia Dąbrowa Górnicza
Sarmacja Będzin
0:9
Orbita Bukowno
Mydlice II Dąbrowa Górnicza
6:5
Salos II Dąbrowa Górnicza
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orbita Bukowno
Pauza
AKS Niwka Sosnowiec
9:6
UKS Olimpiakos Sosnowiec
Salos II Dąbrowa Górnicza
2:2
Zew Kazimierz Sosnowiec
KS Unia Dąbrowa Górnicza
2:22
Mydlice II Dąbrowa Górnicza
UKS Sławków
4:2
APN Czeladź
MUKP IV Dąbrowa Górnicza
8:2
Sarmacja Będzin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Olimpiakos Sosnowiec
Pauza
Sarmacja Będzin
3:6
UKS Sławków
APN Czeladź
10:2
Salos II Dąbrowa Górnicza
Zew Kazimierz Sosnowiec
23:1
KS Unia Dąbrowa Górnicza
Orbita Bukowno
7:3
MUKP IV Dąbrowa Górnicza
Mydlice II Dąbrowa Górnicza
12:4
AKS Niwka Sosnowiec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP IV Dąbrowa Górnicza
Pauza
UKS Sławków
2:5
Orbita Bukowno
AKS Niwka Sosnowiec
8:6
Zew Kazimierz Sosnowiec
UKS Olimpiakos Sosnowiec
2:16
Mydlice II Dąbrowa Górnicza
Salos II Dąbrowa Górnicza
3:5
Sarmacja Będzin
KS Unia Dąbrowa Górnicza
0:26
APN Czeladź
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Mydlice II Dąbrowa Górnicza
Pauza
APN Czeladź
9:3
AKS Niwka Sosnowiec
Zew Kazimierz Sosnowiec
22:3
UKS Olimpiakos Sosnowiec
Orbita Bukowno
16:1
Salos II Dąbrowa Górnicza
MUKP IV Dąbrowa Górnicza
5:0
UKS Sławków
Sarmacja Będzin
22:1
KS Unia Dąbrowa Górnicza
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Sławków
Pauza
UKS Olimpiakos Sosnowiec
4:12
APN Czeladź
Salos II Dąbrowa Górnicza
1:11
MUKP IV Dąbrowa Górnicza
KS Unia Dąbrowa Górnicza
0:3
Orbita Bukowno
AKS Niwka Sosnowiec
3:8
Sarmacja Będzin
Mydlice II Dąbrowa Górnicza
4:5
Zew Kazimierz Sosnowiec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zew Kazimierz Sosnowiec
Pauza
APN Czeladź
10:2
Mydlice II Dąbrowa Górnicza
UKS Sławków
10:3
Salos II Dąbrowa Górnicza
Sarmacja Będzin
18:1
UKS Olimpiakos Sosnowiec
Orbita Bukowno
11:0
AKS Niwka Sosnowiec
MUKP IV Dąbrowa Górnicza
20:0
KS Unia Dąbrowa Górnicza
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Salos II Dąbrowa Górnicza
Pauza
UKS Olimpiakos Sosnowiec
3:21
Orbita Bukowno
KS Unia Dąbrowa Górnicza
0:3
UKS Sławków
AKS Niwka Sosnowiec
1:13
MUKP IV Dąbrowa Górnicza
Mydlice II Dąbrowa Górnicza
8:6
Sarmacja Będzin
Zew Kazimierz Sosnowiec
4:11
APN Czeladź
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?