Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
0:3
Stadion III Śląski Chorzów
AKS Niwka Sosnowiec
0:8
GKS II Katowice
Sarmacja Będzin
0:2
Zagłębie II Sosnowiecc
Unia Dąbrowa Górnicza
3:1
UKS II Ruch Chorzów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
0:7
Unia Dąbrowa Górnicza
GKS II Katowice
1:2
Zagłębie II Sosnowiecc
Stadion III Śląski Chorzów
5:1
Sarmacja Będzin
UKS II Ruch Chorzów
3:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
3:1
AKS Niwka Sosnowiec
Sarmacja Będzin
0:2
UKS II Ruch Chorzów
Unia Dąbrowa Górnicza
5:0
GKS II Katowice
Zagłębie II Sosnowiecc
6:5
Stadion III Śląski Chorzów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
1:0
Sarmacja Będzin
Unia Dąbrowa Górnicza
6:0
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
GKS II Katowice
2:1
Stadion III Śląski Chorzów
UKS II Ruch Chorzów
1:4
Zagłębie II Sosnowiecc
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1:8
GKS II Katowice
Sarmacja Będzin
1:7
Unia Dąbrowa Górnicza
Zagłębie II Sosnowiecc
2:1
AKS Niwka Sosnowiec
Stadion III Śląski Chorzów
4:2
UKS II Ruch Chorzów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
5:2
Sarmacja Będzin
AKS Niwka Sosnowiec
2:2
Stadion III Śląski Chorzów
Unia Dąbrowa Górnicza
2:3
Zagłębie II Sosnowiecc
GKS II Katowice
2:1
UKS II Ruch Chorzów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
1:5
GKS II Katowice
Zagłębie II Sosnowiecc
3:0
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Stadion III Śląski Chorzów
0:7
Unia Dąbrowa Górnicza
UKS II Ruch Chorzów
2:2
AKS Niwka Sosnowiec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie II Sosnowiecc
7:0
Sarmacja Będzin
GKS II Katowice
6:2
AKS Niwka Sosnowiec
Stadion III Śląski Chorzów
2:0
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
UKS II Ruch Chorzów
1:4
Unia Dąbrowa Górnicza
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
2:1
UKS II Ruch Chorzów
Sarmacja Będzin
0:2
Stadion III Śląski Chorzów
Unia Dąbrowa Górnicza
4:0
AKS Niwka Sosnowiec
Zagłębie II Sosnowiecc
3:1
GKS II Katowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
1:2
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
GKS II Katowice
0:4
Unia Dąbrowa Górnicza
Stadion III Śląski Chorzów
2:3
Zagłębie II Sosnowiecc
UKS II Ruch Chorzów
3:2
Sarmacja Będzin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1:7
Unia Dąbrowa Górnicza
Sarmacja Będzin
1:7
AKS Niwka Sosnowiec
Zagłębie II Sosnowiecc
9:0
UKS II Ruch Chorzów
Stadion III Śląski Chorzów
1:1
GKS II Katowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
2:7
Zagłębie II Sosnowiecc
Unia Dąbrowa Górnicza
13:1
Sarmacja Będzin
GKS II Katowice
4:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
UKS II Ruch Chorzów
2:1
Stadion III Śląski Chorzów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
2:8
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Zagłębie II Sosnowiecc
1:0
Unia Dąbrowa Górnicza
Stadion III Śląski Chorzów
7:0
AKS Niwka Sosnowiec
UKS II Ruch Chorzów
2:2
GKS II Katowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
0:5
Zagłębie II Sosnowiecc
AKS Niwka Sosnowiec
2:1
UKS II Ruch Chorzów
Unia Dąbrowa Górnicza
3:2
Stadion III Śląski Chorzów
GKS II Katowice
4:1
Sarmacja Będzin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?