Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ruch Chorzów
2:2
GKS Katowice
Czarni Sosnowiec
1:1
Zagłębie Sosnowiec 2004
Grunwald Ruda Śląska
4:2
Warta Zawiercie
AP Orbita Bukowno
6:1
Sarmacja Będzin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
1:3
Czarni Sosnowiec
Grunwald Ruda Śląska
1:0
AP Orbita Bukowno
Zagłębie Sosnowiec 2004
1:3
UKS Ruch Chorzów
Warta Zawiercie
5:4
GKS Katowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
4:5
Grunwald Ruda Śląska
AP Orbita Bukowno
0:1
Warta Zawiercie
UKS Ruch Chorzów
2:1
Sarmacja Będzin
GKS Katowice
3:7
Zagłębie Sosnowiec 2004
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Orbita Bukowno
3:1
Czarni Sosnowiec
Grunwald Ruda Śląska
1:4
UKS Ruch Chorzów
Sarmacja Będzin
3:1
GKS Katowice
Warta Zawiercie
0:3
Zagłębie Sosnowiec 2004
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ruch Chorzów
1:2
AP Orbita Bukowno
GKS Katowice
6:2
Grunwald Ruda Śląska
Czarni Sosnowiec
2:4
Warta Zawiercie
Zagłębie Sosnowiec 2004
1:1
Sarmacja Będzin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Zawiercie
1:1
Sarmacja Będzin
AP Orbita Bukowno
0:2
GKS Katowice
Grunwald Ruda Śląska
1:17
Zagłębie Sosnowiec 2004
Czarni Sosnowiec
1:4
UKS Ruch Chorzów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ruch Chorzów
0:3
Warta Zawiercie
GKS Katowice
2:3
Czarni Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 2004
5:0
AP Orbita Bukowno
Sarmacja Będzin
- : -
Grunwald Ruda Śląska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
0:0
AP Orbita Bukowno
Warta Zawiercie
3:0
Grunwald Ruda Śląska
GKS Katowice
2:4
UKS Ruch Chorzów
Zagłębie Sosnowiec 2004
9:2
Czarni Sosnowiec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Orbita Bukowno
2:0
Grunwald Ruda Śląska
UKS Ruch Chorzów
3:4
Zagłębie Sosnowiec 2004
GKS Katowice
0:2
Warta Zawiercie
Czarni Sosnowiec
3:1
Sarmacja Będzin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
- : -
UKS Ruch Chorzów
Grunwald Ruda Śląska
- : -
Czarni Sosnowiec
Warta Zawiercie
- : -
AP Orbita Bukowno
Zagłębie Sosnowiec 2004
- : -
GKS Katowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ruch Chorzów
- : -
Grunwald Ruda Śląska
GKS Katowice
- : -
Sarmacja Będzin
Czarni Sosnowiec
- : -
AP Orbita Bukowno
Zagłębie Sosnowiec 2004
- : -
Warta Zawiercie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Orbita Bukowno
- : -
UKS Ruch Chorzów
Grunwald Ruda Śląska
- : -
GKS Katowice
Sarmacja Będzin
- : -
Zagłębie Sosnowiec 2004
Warta Zawiercie
- : -
Czarni Sosnowiec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ruch Chorzów
- : -
Czarni Sosnowiec
Sarmacja Będzin
- : -
Warta Zawiercie
GKS Katowice
- : -
AP Orbita Bukowno
Zagłębie Sosnowiec 2004
- : -
Grunwald Ruda Śląska
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
5:1
Sarmacja Będzin
Czarni Sosnowiec
- : -
GKS Katowice
AP Orbita Bukowno
- : -
Zagłębie Sosnowiec 2004
Warta Zawiercie
- : -
UKS Ruch Chorzów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?