Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
1:5
ROW II 1964 Rybnik
Slavia Ruda Śląska
2:1
Zaborze Zabrze
Orzeł Mokre
3:2
Drama II Zbrosławice
Tęcza Wielowieś
2:2
Jedność 32 Przyszowice
KS 94 Rachowice
1:3
LKS 1908 Nędza
LKS Raszczyce
0:1
ŁTS Łabędy
Unia Książenice
2:2
Naprzód Rydułtowy 2008
Silesia Lubomia
2:1
Rymer Rybnik
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
0:0
KS 94 Rachowice
ROW II 1964 Rybnik
7:1
Silesia Lubomia
ŁTS Łabędy
4:0
Tęcza Wielowieś
Unia Książenice
3:1
LKS Raszczyce
Drama II Zbrosławice
2:4
Slavia Ruda Śląska
Jedność 32 Przyszowice
1:4
Orzeł Mokre
LKS 1908 Nędza
2:0
Przyszłość Ciochowice
Naprzód Rydułtowy 2008
3:0
Rymer Rybnik
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
6:1
Zaborze Zabrze
Slavia Ruda Śląska
4:0
Jedność 32 Przyszowice
Rymer Rybnik
4:0
ROW II 1964 Rybnik
Orzeł Mokre
3:1
ŁTS Łabędy
Tęcza Wielowieś
0:2
Unia Książenice
KS 94 Rachowice
1:5
Drama II Zbrosławice
LKS Raszczyce
2:6
Naprzód Rydułtowy 2008
Silesia Lubomia
0:4
LKS 1908 Nędza
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
0:2
Silesia Lubomia
ŁTS Łabędy
0:2
Slavia Ruda Śląska
LKS Raszczyce
2:1
Tęcza Wielowieś
Unia Książenice
4:2
Orzeł Mokre
Drama II Zbrosławice
7:2
Przyszłość Ciochowice
Jedność 32 Przyszowice
5:2
KS 94 Rachowice
LKS 1908 Nędza
2:2
Rymer Rybnik
Naprzód Rydułtowy 2008
6:5
ROW II 1964 Rybnik
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
5:1
Jedność 32 Przyszowice
Slavia Ruda Śląska
4:2
Unia Książenice
ROW II 1964 Rybnik
2:1
LKS 1908 Nędza
Rymer Rybnik
1:3
Zaborze Zabrze
Orzeł Mokre
6:1
LKS Raszczyce
Tęcza Wielowieś
5:2
Naprzód Rydułtowy 2008
KS 94 Rachowice
1:1
ŁTS Łabędy
Silesia Lubomia
1:8
Drama II Zbrosławice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
3:0
ROW II 1964 Rybnik
ŁTS Łabędy
1:2
Przyszłość Ciochowice
Tęcza Wielowieś
0:3
Orzeł Mokre
LKS Raszczyce
0:1
Slavia Ruda Śląska
Unia Książenice
5:1
KS 94 Rachowice
Drama II Zbrosławice
2:1
Rymer Rybnik
Jedność 32 Przyszowice
2:1
Silesia Lubomia
Naprzód Rydułtowy 2008
0:0
LKS 1908 Nędza
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
3:1
Unia Książenice
Slavia Ruda Śląska
5:0
Tęcza Wielowieś
ROW II 1964 Rybnik
1:8
Drama II Zbrosławice
Rymer Rybnik
0:3
Jedność 32 Przyszowice
Orzeł Mokre
1:2
Naprzód Rydułtowy 2008
KS 94 Rachowice
3:0
LKS Raszczyce
LKS 1908 Nędza
3:2
Zaborze Zabrze
Silesia Lubomia
4:1
ŁTS Łabędy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁTS Łabędy
4:1
Rymer Rybnik
Orzeł Mokre
0:3
Slavia Ruda Śląska
Tęcza Wielowieś
1:0
KS 94 Rachowice
LKS Raszczyce
1:5
Przyszłość Ciochowice
Unia Książenice
1:1
Silesia Lubomia
Drama II Zbrosławice
5:2
LKS 1908 Nędza
Jedność 32 Przyszowice
2:1
ROW II 1964 Rybnik
Naprzód Rydułtowy 2008
2:0
Zaborze Zabrze
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
5:4
Tęcza Wielowieś
Slavia Ruda Śląska
2:0
Naprzód Rydułtowy 2008
Zaborze Zabrze
0:5
Drama II Zbrosławice
ROW II 1964 Rybnik
3:0
ŁTS Łabędy
Rymer Rybnik
2:2
Unia Książenice
KS 94 Rachowice
0:4
Orzeł Mokre
LKS 1908 Nędza
0:2
Jedność 32 Przyszowice
Silesia Lubomia
2:2
LKS Raszczyce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
4:0
KS 94 Rachowice
ŁTS Łabędy
1:3
LKS 1908 Nędza
Orzeł Mokre
3:0
Przyszłość Ciochowice
Tęcza Wielowieś
3:0
Silesia Lubomia
LKS Raszczyce
0:1
Rymer Rybnik
Unia Książenice
6:2
ROW II 1964 Rybnik
Jedność 32 Przyszowice
6:0
Zaborze Zabrze
Naprzód Rydułtowy 2008
3:3
Drama II Zbrosławice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
0:3
Slavia Ruda Śląska
Zaborze Zabrze
1:6
ŁTS Łabędy
ROW II 1964 Rybnik
6:0
LKS Raszczyce
Rymer Rybnik
3:2
Tęcza Wielowieś
KS 94 Rachowice
1:4
Naprzód Rydułtowy 2008
Drama II Zbrosławice
3:1
Jedność 32 Przyszowice
LKS 1908 Nędza
3:3
Unia Książenice
Silesia Lubomia
0:4
Orzeł Mokre
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
5:1
Silesia Lubomia
ŁTS Łabędy
1:2
Drama II Zbrosławice
Orzeł Mokre
3:0
Rymer Rybnik
Tęcza Wielowieś
6:0
ROW II 1964 Rybnik
LKS Raszczyce
0:3
LKS 1908 Nędza
Naprzód Rydułtowy 2008
1:2
Jedność 32 Przyszowice
KS 94 Rachowice
- : -
Przyszłość Ciochowice
Unia Książenice
- : -
Zaborze Zabrze
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
3:4
Naprzód Rydułtowy 2008
Zaborze Zabrze
4:2
LKS Raszczyce
ROW II 1964 Rybnik
4:2
Orzeł Mokre
Rymer Rybnik
0:3
Slavia Ruda Śląska
Drama II Zbrosławice
1:3
Unia Książenice
Jedność 32 Przyszowice
5:3
ŁTS Łabędy
LKS 1908 Nędza
2:1
Tęcza Wielowieś
Silesia Lubomia
3:3
KS 94 Rachowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
2:3
Silesia Lubomia
Slavia Ruda Śląska
6:2
ROW II 1964 Rybnik
Orzeł Mokre
1:3
LKS 1908 Nędza
Tęcza Wielowieś
0:0
Zaborze Zabrze
KS 94 Rachowice
0:1
Rymer Rybnik
LKS Raszczyce
1:4
Drama II Zbrosławice
Unia Książenice
3:2
Jedność 32 Przyszowice
Naprzód Rydułtowy 2008
3:0
ŁTS Łabędy
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
0:2
Orzeł Mokre
ROW II 1964 Rybnik
8:1
KS 94 Rachowice
Rymer Rybnik
3:2
Przyszłość Ciochowice
ŁTS Łabędy
1:5
Unia Książenice
Drama II Zbrosławice
6:0
Tęcza Wielowieś
Jedność 32 Przyszowice
7:3
LKS Raszczyce
LKS 1908 Nędza
1:3
Slavia Ruda Śląska
Silesia Lubomia
1:3
Naprzód Rydułtowy 2008
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
0:3
Slavia Ruda Śląska
ROW II 1964 Rybnik
2:4
Przyszłość Ciochowice
Rymer Rybnik
3:0
Silesia Lubomia
ŁTS Łabędy
5:1
LKS Raszczyce
Drama II Zbrosławice
4:3
Orzeł Mokre
Jedność 32 Przyszowice
7:0
Tęcza Wielowieś
LKS 1908 Nędza
0:3
KS 94 Rachowice
Naprzód Rydułtowy 2008
1:2
Unia Książenice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
3:1
Drama II Zbrosławice
Przyszłość Ciochowice
- : -
LKS 1908 Nędza
Rymer Rybnik
1:3
Naprzód Rydułtowy 2008
Orzeł Mokre
- : -
Jedność 32 Przyszowice
KS 94 Rachowice
- : -
Zaborze Zabrze
LKS Raszczyce
2:4
Unia Książenice
Silesia Lubomia
6:0
ROW II 1964 Rybnik
Tęcza Wielowieś
3:0
ŁTS Łabędy
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
2:0
Przyszłość Ciochowice
ROW II 1964 Rybnik
1:0
Rymer Rybnik
ŁTS Łabędy
0:4
Orzeł Mokre
Unia Książenice
4:1
Tęcza Wielowieś
Drama II Zbrosławice
1:1
KS 94 Rachowice
Jedność 32 Przyszowice
- : -
Slavia Ruda Śląska
LKS 1908 Nędza
1:2
Silesia Lubomia
Naprzód Rydułtowy 2008
1:0
LKS Raszczyce
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
2:0
ŁTS Łabędy
KS 94 Rachowice
1:2
Jedność 32 Przyszowice
Przyszłość Ciochowice
2:1
Drama II Zbrosławice
Rymer Rybnik
1:0
LKS 1908 Nędza
Orzeł Mokre
2:1
Unia Książenice
Silesia Lubomia
1:0
Zaborze Zabrze
ROW II 1964 Rybnik
3:3
Naprzód Rydułtowy 2008
Tęcza Wielowieś
4:0
LKS Raszczyce
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
3:3
Rymer Rybnik
ŁTS Łabędy
1:2
KS 94 Rachowice
LKS Raszczyce
0:7
Orzeł Mokre
Unia Książenice
- : -
Slavia Ruda Śląska
Drama II Zbrosławice
3:3
Silesia Lubomia
Jedność 32 Przyszowice
3:1
Przyszłość Ciochowice
LKS 1908 Nędza
1:0
ROW II 1964 Rybnik
Naprzód Rydułtowy 2008
2:3
Tęcza Wielowieś
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
3:2
ŁTS Łabędy
Slavia Ruda Śląska
7:0
LKS Raszczyce
ROW II 1964 Rybnik
3:1
Zaborze Zabrze
Rymer Rybnik
0:2
Drama II Zbrosławice
Orzeł Mokre
6:0
Tęcza Wielowieś
KS 94 Rachowice
0:2
Unia Książenice
LKS 1908 Nędza
5:2
Naprzód Rydułtowy 2008
Silesia Lubomia
0:1
Jedność 32 Przyszowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
2:3
LKS 1908 Nędza
ŁTS Łabędy
2:1
Silesia Lubomia
Tęcza Wielowieś
0:2
Slavia Ruda Śląska
LKS Raszczyce
3:4
KS 94 Rachowice
Unia Książenice
2:0
Przyszłość Ciochowice
Drama II Zbrosławice
5:1
ROW II 1964 Rybnik
Jedność 32 Przyszowice
1:2
Rymer Rybnik
Naprzód Rydułtowy 2008
0:5
Orzeł Mokre
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
3:1
LKS Raszczyce
Slavia Ruda Śląska
1:0
Orzeł Mokre
Zaborze Zabrze
1:4
Naprzód Rydułtowy 2008
ROW II 1964 Rybnik
1:3
Jedność 32 Przyszowice
Rymer Rybnik
4:0
ŁTS Łabędy
KS 94 Rachowice
2:0
Tęcza Wielowieś
LKS 1908 Nędza
1:2
Drama II Zbrosławice
Silesia Lubomia
4:5
Unia Książenice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁTS Łabędy
1:2
ROW II 1964 Rybnik
Orzeł Mokre
5:2
KS 94 Rachowice
Tęcza Wielowieś
1:2
Przyszłość Ciochowice
LKS Raszczyce
1:3
Silesia Lubomia
Unia Książenice
2:1
Rymer Rybnik
Drama II Zbrosławice
2:2
Zaborze Zabrze
Jedność 32 Przyszowice
2:0
LKS 1908 Nędza
Naprzód Rydułtowy 2008
0:2
Slavia Ruda Śląska
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
2:2
Orzeł Mokre
Zaborze Zabrze
0:1
Jedność 32 Przyszowice
ROW II 1964 Rybnik
0:5
Unia Książenice
Rymer Rybnik
3:1
LKS Raszczyce
KS 94 Rachowice
0:0
Slavia Ruda Śląska
Drama II Zbrosławice
5:5
Naprzód Rydułtowy 2008
LKS 1908 Nędza
3:2
ŁTS Łabędy
Silesia Lubomia
8:1
Tęcza Wielowieś
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
4:1
Przyszłość Ciochowice
ŁTS Łabędy
3:1
Zaborze Zabrze
Orzeł Mokre
7:2
Silesia Lubomia
Tęcza Wielowieś
2:1
Rymer Rybnik
LKS Raszczyce
1:2
ROW II 1964 Rybnik
Unia Książenice
4:2
LKS 1908 Nędza
Jedność 32 Przyszowice
3:1
Drama II Zbrosławice
Naprzód Rydułtowy 2008
4:3
KS 94 Rachowice
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
1:1
KS 94 Rachowice
Zaborze Zabrze
1:5
Unia Książenice
ROW II 1964 Rybnik
2:4
Tęcza Wielowieś
Rymer Rybnik
0:2
Orzeł Mokre
Drama II Zbrosławice
3:5
ŁTS Łabędy
Jedność 32 Przyszowice
6:2
Naprzód Rydułtowy 2008
LKS 1908 Nędza
6:0
LKS Raszczyce
Silesia Lubomia
2:3
Slavia Ruda Śląska
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
5:0
Rymer Rybnik
ŁTS Łabędy
2:3
Jedność 32 Przyszowice
Orzeł Mokre
6:1
ROW II 1964 Rybnik
Tęcza Wielowieś
6:2
LKS 1908 Nędza
KS 94 Rachowice
3:1
Silesia Lubomia
LKS Raszczyce
0:3
Zaborze Zabrze
Unia Książenice
6:2
Drama II Zbrosławice
Naprzód Rydułtowy 2008
3:0
Przyszłość Ciochowice
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
2:1
Rymer Rybnik
Slavia Ruda Śląska
5:2
LKS 1908 Nędza
Orzeł Mokre
8:0
Zaborze Zabrze
Tęcza Wielowieś
4:1
Drama II Zbrosławice
KS 94 Rachowice
2:0
ROW II 1964 Rybnik
LKS Raszczyce
1:4
Jedność 32 Przyszowice
Unia Książenice
6:3
ŁTS Łabędy
Naprzód Rydułtowy 2008
5:0
Silesia Lubomia
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
1:5
Tęcza Wielowieś
ROW II 1964 Rybnik
1:3
Slavia Ruda Śląska
Rymer Rybnik
2:2
KS 94 Rachowice
ŁTS Łabędy
3:4
Naprzód Rydułtowy 2008
Drama II Zbrosławice
7:1
LKS Raszczyce
Jedność 32 Przyszowice
1:3
Unia Książenice
LKS 1908 Nędza
0:3
Orzeł Mokre
Silesia Lubomia
2:3
Przyszłość Ciochowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?