Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Bory Pietrzykowice
Pauza
Polonia Poraj
0:2
TS II ROW RYBNIK
UKS Gimnazjum Istebna
1:1
SWD II Wodzisław Śląski
Jaskółki Chorzów
9:0
Gwarek Ornontowice
Stradom Częstochowa
0:7
Czarni II Sosnowiec
Polonia Bytom
1:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
AKS Mikołów
5:0
UKS Gamów
MKS Myszków
1:1
Polonia Tychy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Gamów
Pauza
Stradom Częstochowa
0:10
Polonia Tychy
UKS Gimnazjum Istebna
3:0
TS II ROW RYBNIK
Bory Pietrzykowice
2:5
AKS Mikołów
Czarni II Sosnowiec
5:0
MKS Myszków
SWD II Wodzisław Śląski
1:1
Polonia Poraj
Górnik Bobrowniki Śląskie
4:1
Gwarek Ornontowice
Polonia Bytom
2:5
Jaskółki Chorzów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaskółki Chorzów
9:0
Górnik Bobrowniki Śląskie
Gwarek Ornontowice
0:18
Polonia Bytom
Polonia Tychy
2:1
Czarni II Sosnowiec
UKS Gamów
3:1
Bory Pietrzykowice
SWD II Wodzisław Śląski
1:2
TS II ROW RYBNIK
UKS Gimnazjum Istebna
4:0
Polonia Poraj
MKS Myszków
5:0
Stradom Częstochowa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Bobrowniki Śląskie
Pauza
UKS Gamów
1:5
Gwarek Ornontowice
TS II ROW RYBNIK
5:0
Polonia Tychy
UKS Gimnazjum Istebna
15:0
Stradom Częstochowa
Polonia Poraj
0:2
MKS Myszków
Bory Pietrzykowice
0:11
Polonia Bytom
SWD II Wodzisław Śląski
2:0
Czarni II Sosnowiec
AKS Mikołów
0:5
Jaskółki Chorzów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bytom
Pauza
Czarni II Sosnowiec
11:0
Polonia Poraj
Stradom Częstochowa
2:7
SWD II Wodzisław Śląski
Jaskółki Chorzów
8:0
UKS Gamów
Gwarek Ornontowice
6:2
Bory Pietrzykowice
MKS Myszków
3:0
TS II ROW RYBNIK
Górnik Bobrowniki Śląskie
1:1
AKS Mikołów
Polonia Tychy
0:3
UKS Gimnazjum Istebna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Ornontowice
Pauza
UKS Gimnazjum Istebna
4:0
MKS Myszków
SWD II Wodzisław Śląski
5:0
Polonia Tychy
AKS Mikołów
1:2
Polonia Bytom
Bory Pietrzykowice
1:12
Jaskółki Chorzów
TS II ROW RYBNIK
5:1
Czarni II Sosnowiec
Polonia Poraj
2:0
Stradom Częstochowa
UKS Gamów
0:10
Górnik Bobrowniki Śląskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaskółki Chorzów
Pauza
MKS Myszków
1:0
SWD II Wodzisław Śląski
Stradom Częstochowa
1:3
TS II ROW RYBNIK
Gwarek Ornontowice
1:2
AKS Mikołów
Czarni II Sosnowiec
0:2
UKS Gimnazjum Istebna
Polonia Tychy
0:1
Polonia Poraj
Górnik Bobrowniki Śląskie
6:4
Bory Pietrzykowice
Polonia Bytom
10:0
UKS Gamów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
SWD II Wodzisław Śląski
Pauza
UKS Gamów
0:13
TS II ROW RYBNIK
Gwarek Ornontowice
0:2
Polonia Tychy
Górnik Bobrowniki Śląskie
3:4
Czarni II Sosnowiec
Jaskółki Chorzów
2:0
MKS Myszków
Bory Pietrzykowice
0:4
UKS Gimnazjum Istebna
AKS Mikołów
3:0
Polonia Poraj
Polonia Bytom
0:0
Stradom Częstochowa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Gimnazjum Istebna
Pauza
Stradom Częstochowa
2:5
Górnik Bobrowniki Śląskie
Czarni II Sosnowiec
1:2
Jaskółki Chorzów
TS II ROW RYBNIK
1:0
Polonia Bytom
Polonia Poraj
7:0
UKS Gamów
SWD II Wodzisław Śląski
7:1
AKS Mikołów
Polonia Tychy
4:0
Bory Pietrzykowice
MKS Myszków
7:0
Gwarek Ornontowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Tychy
Pauza
UKS Gamów
0:17
SWD II Wodzisław Śląski
Jaskółki Chorzów
5:0
Stradom Częstochowa
Gwarek Ornontowice
1:1
Czarni II Sosnowiec
Bory Pietrzykowice
1:1
MKS Myszków
Polonia Bytom
5:1
Polonia Poraj
Górnik Bobrowniki Śląskie
1:5
TS II ROW RYBNIK
AKS Mikołów
1:4
UKS Gimnazjum Istebna
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Myszków
Pauza
Polonia Tychy
0:2
AKS Mikołów
UKS Gimnazjum Istebna
3:0
UKS Gamów
Polonia Poraj
2:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
Czarni II Sosnowiec
10:0
Bory Pietrzykowice
TS II ROW RYBNIK
4:2
Jaskółki Chorzów
Stradom Częstochowa
4:2
Gwarek Ornontowice
SWD II Wodzisław Śląski
7:1
Polonia Bytom
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni II Sosnowiec
Pauza
UKS Gamów
1:1
Polonia Tychy
Jaskółki Chorzów
2:0
Polonia Poraj
Gwarek Ornontowice
0:12
TS II ROW RYBNIK
Bory Pietrzykowice
0:1
Stradom Częstochowa
Górnik Bobrowniki Śląskie
1:0
SWD II Wodzisław Śląski
Polonia Bytom
1:2
UKS Gimnazjum Istebna
AKS Mikołów
1:0
MKS Myszków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Stradom Częstochowa
Pauza
Polonia Tychy
1:3
Polonia Bytom
Polonia Poraj
3:0
Gwarek Ornontowice
MKS Myszków
3:0
UKS Gamów
TS II ROW RYBNIK
17:0
Bory Pietrzykowice
SWD II Wodzisław Śląski
5:1
Jaskółki Chorzów
UKS Gimnazjum Istebna
7:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
Czarni II Sosnowiec
2:0
AKS Mikołów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
TS II ROW RYBNIK
Pauza
UKS Gamów
0:8
Czarni II Sosnowiec
Jaskółki Chorzów
2:0
UKS Gimnazjum Istebna
Górnik Bobrowniki Śląskie
2:0
Polonia Tychy
Gwarek Ornontowice
1:5
SWD II Wodzisław Śląski
Bory Pietrzykowice
1:4
Polonia Poraj
Polonia Bytom
0:3
MKS Myszków
AKS Mikołów
1:0
Stradom Częstochowa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Poraj
Pauza
TS II ROW RYBNIK
5:0
AKS Mikołów
Polonia Tychy
0:3
Jaskółki Chorzów
Stradom Częstochowa
10:0
UKS Gamów
Czarni II Sosnowiec
2:3
Polonia Bytom
Gwarek Ornontowice
0:3
UKS Gimnazjum Istebna
MKS Myszków
2:0
Górnik Bobrowniki Śląskie
SWD II Wodzisław Śląski
11:0
Bory Pietrzykowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni II Sosnowiec
- : -
Stradom Częstochowa
Polonia Tychy
- : -
MKS Myszków
SWD II Wodzisław Śląski
- : -
UKS Gimnazjum Istebna
TS II ROW RYBNIK
- : -
Polonia Poraj
Górnik Bobrowniki Śląskie
- : -
Polonia Bytom
Gwarek Ornontowice
- : -
Jaskółki Chorzów
UKS Gamów
- : -
AKS Mikołów
Bory Pietrzykowice
Pauza
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Tychy
- : -
Stradom Częstochowa
Polonia Poraj
- : -
SWD II Wodzisław Śląski
UKS Gamów
Pauza
Gwarek Ornontowice
- : -
Górnik Bobrowniki Śląskie
MKS Myszków
- : -
Czarni II Sosnowiec
Jaskółki Chorzów
- : -
Polonia Bytom
TS II ROW RYBNIK
- : -
UKS Gimnazjum Istebna
AKS Mikołów
- : -
Bory Pietrzykowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Poraj
- : -
UKS Gimnazjum Istebna
Czarni II Sosnowiec
- : -
Polonia Tychy
Górnik Bobrowniki Śląskie
- : -
Jaskółki Chorzów
Polonia Bytom
- : -
Gwarek Ornontowice
TS II ROW RYBNIK
- : -
SWD II Wodzisław Śląski
Bory Pietrzykowice
- : -
UKS Gamów
Stradom Częstochowa
- : -
MKS Myszków
AKS Mikołów
Pauza
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Tychy
- : -
TS II ROW RYBNIK
Czarni II Sosnowiec
- : -
SWD II Wodzisław Śląski
Gwarek Ornontowice
- : -
UKS Gamów
Górnik Bobrowniki Śląskie
Pauza
Polonia Bytom
- : -
Bory Pietrzykowice
MKS Myszków
- : -
Polonia Poraj
Jaskółki Chorzów
- : -
AKS Mikołów
Stradom Częstochowa
- : -
UKS Gimnazjum Istebna
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Poraj
- : -
Czarni II Sosnowiec
UKS Gamów
- : -
Jaskółki Chorzów
UKS Gimnazjum Istebna
- : -
Polonia Tychy
Polonia Bytom
Pauza
TS II ROW RYBNIK
- : -
MKS Myszków
Bory Pietrzykowice
- : -
Gwarek Ornontowice
SWD II Wodzisław Śląski
- : -
Stradom Częstochowa
AKS Mikołów
- : -
Górnik Bobrowniki Śląskie
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Tychy
- : -
SWD II Wodzisław Śląski
Czarni II Sosnowiec
- : -
TS II ROW RYBNIK
Gwarek Ornontowice
Pauza
Górnik Bobrowniki Śląskie
- : -
UKS Gamów
Polonia Bytom
- : -
AKS Mikołów
MKS Myszków
- : -
UKS Gimnazjum Istebna
Jaskółki Chorzów
- : -
Bory Pietrzykowice
Stradom Częstochowa
- : -
Polonia Poraj
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Poraj
- : -
Polonia Tychy
UKS Gamów
- : -
Polonia Bytom
UKS Gimnazjum Istebna
- : -
Czarni II Sosnowiec
Jaskółki Chorzów
Pauza
TS II ROW RYBNIK
- : -
Stradom Częstochowa
Bory Pietrzykowice
- : -
Górnik Bobrowniki Śląskie
SWD II Wodzisław Śląski
- : -
MKS Myszków
AKS Mikołów
- : -
Gwarek Ornontowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Tychy
- : -
Gwarek Ornontowice
Polonia Poraj
- : -
AKS Mikołów
Czarni II Sosnowiec
- : -
Górnik Bobrowniki Śląskie
UKS Gimnazjum Istebna
- : -
Bory Pietrzykowice
MKS Myszków
- : -
Jaskółki Chorzów
TS II ROW RYBNIK
- : -
UKS Gamów
Stradom Częstochowa
- : -
Polonia Bytom
SWD II Wodzisław Śląski
Pauza
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Gamów
- : -
Polonia Poraj
UKS Gimnazjum Istebna
Pauza
Górnik Bobrowniki Śląskie
- : -
Stradom Częstochowa
Polonia Bytom
- : -
TS II ROW RYBNIK
Jaskółki Chorzów
- : -
Czarni II Sosnowiec
Bory Pietrzykowice
- : -
Polonia Tychy
AKS Mikołów
- : -
SWD II Wodzisław Śląski
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Tychy
Pauza
Polonia Poraj
- : -
Polonia Bytom
Czarni II Sosnowiec
- : -
Gwarek Ornontowice
UKS Gimnazjum Istebna
- : -
AKS Mikołów
MKS Myszków
- : -
Bory Pietrzykowice
TS II ROW RYBNIK
- : -
Górnik Bobrowniki Śląskie
Stradom Częstochowa
- : -
Jaskółki Chorzów
SWD II Wodzisław Śląski
- : -
UKS Gamów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Gamów
- : -
UKS Gimnazjum Istebna
Gwarek Ornontowice
- : -
Stradom Częstochowa
Górnik Bobrowniki Śląskie
- : -
Polonia Poraj
Polonia Bytom
- : -
SWD II Wodzisław Śląski
MKS Myszków
Pauza
Jaskółki Chorzów
- : -
TS II ROW RYBNIK
Bory Pietrzykowice
- : -
Czarni II Sosnowiec
AKS Mikołów
- : -
Polonia Tychy
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Tychy
- : -
UKS Gamów
Polonia Poraj
- : -
Jaskółki Chorzów
Czarni II Sosnowiec
Pauza
UKS Gimnazjum Istebna
- : -
Polonia Bytom
MKS Myszków
- : -
AKS Mikołów
TS II ROW RYBNIK
- : -
Gwarek Ornontowice
Stradom Częstochowa
- : -
Bory Pietrzykowice
SWD II Wodzisław Śląski
- : -
Górnik Bobrowniki Śląskie
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Gamów
- : -
MKS Myszków
Gwarek Ornontowice
- : -
Polonia Poraj
Górnik Bobrowniki Śląskie
- : -
UKS Gimnazjum Istebna
Polonia Bytom
- : -
Polonia Tychy
Jaskółki Chorzów
- : -
SWD II Wodzisław Śląski
Bory Pietrzykowice
- : -
TS II ROW RYBNIK
Stradom Częstochowa
Pauza
AKS Mikołów
- : -
Czarni II Sosnowiec
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Tychy
- : -
Górnik Bobrowniki Śląskie
Polonia Poraj
- : -
Bory Pietrzykowice
Czarni II Sosnowiec
- : -
UKS Gamów
UKS Gimnazjum Istebna
- : -
Jaskółki Chorzów
MKS Myszków
- : -
Polonia Bytom
TS II ROW RYBNIK
Pauza
Stradom Częstochowa
- : -
AKS Mikołów
SWD II Wodzisław Śląski
- : -
Gwarek Ornontowice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Poraj
Pauza
UKS Gamów
- : -
Stradom Częstochowa
UKS Gimnazjum Istebna
- : -
Gwarek Ornontowice
Górnik Bobrowniki Śląskie
- : -
MKS Myszków
Polonia Bytom
- : -
Czarni II Sosnowiec
Jaskółki Chorzów
- : -
Polonia Tychy
Bory Pietrzykowice
- : -
SWD II Wodzisław Śląski
AKS Mikołów
- : -
TS II ROW RYBNIK
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?