Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec
0:0
MUKP Dąbrowa Górnicza
UKS Ruch Chorzów
2:5
Górnik Jaworzno
Warta Zawiercie
3:0
AP Orbita Bukowno
GKS Katowice
4:1
Sarmacja Będzin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Orbita Bukowno
0:1
GKS Katowice
Górnik Jaworzno
4:1
Sarmacja Będzin
MUKP Dąbrowa Górnicza
3:1
Warta Zawiercie
UKS Ruch Chorzów
3:2
Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
3:1
AP Orbita Bukowno
Warta Zawiercie
6:0
UKS Ruch Chorzów
Zagłębie Sosnowiec
4:0
Górnik Jaworzno
GKS Katowice
0:3
MUKP Dąbrowa Górnicza
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Jaworzno
1:1
AP Orbita Bukowno
UKS Ruch Chorzów
2:5
GKS Katowice
Zagłębie Sosnowiec
3:2
Warta Zawiercie
MUKP Dąbrowa Górnicza
7:0
Sarmacja Będzin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Orbita Bukowno
0:4
MUKP Dąbrowa Górnicza
Sarmacja Będzin
4:3
UKS Ruch Chorzów
Warta Zawiercie
3:2
Górnik Jaworzno
GKS Katowice
1:0
Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Jaworzno
1:3
MUKP Dąbrowa Górnicza
UKS Ruch Chorzów
7:4
AP Orbita Bukowno
Zagłębie Sosnowiec
3:0
Sarmacja Będzin
Warta Zawiercie
1:2
GKS Katowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Orbita Bukowno
3:1
Zagłębie Sosnowiec
Sarmacja Będzin
3:1
Warta Zawiercie
GKS Katowice
2:1
Górnik Jaworzno
MUKP Dąbrowa Górnicza
3:0
UKS Ruch Chorzów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP Dąbrowa Górnicza
4:0
Zagłębie Sosnowiec
AP Orbita Bukowno
2:3
Warta Zawiercie
Górnik Jaworzno
2:2
UKS Ruch Chorzów
Sarmacja Będzin
0:4
GKS Katowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Zawiercie
1:2
MUKP Dąbrowa Górnicza
Zagłębie Sosnowiec
2:1
UKS Ruch Chorzów
GKS Katowice
3:2
AP Orbita Bukowno
Sarmacja Będzin
1:0
Górnik Jaworzno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Orbita Bukowno
3:1
Sarmacja Będzin
UKS Ruch Chorzów
2:1
Warta Zawiercie
MUKP Dąbrowa Górnicza
5:0
GKS Katowice
Górnik Jaworzno
0:1
Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Orbita Bukowno
2:1
Górnik Jaworzno
Sarmacja Będzin
0:9
MUKP Dąbrowa Górnicza
Warta Zawiercie
0:5
Zagłębie Sosnowiec
GKS Katowice
3:1
UKS Ruch Chorzów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Jaworzno
3:3
Warta Zawiercie
Zagłębie Sosnowiec
1:3
GKS Katowice
MUKP Dąbrowa Górnicza
3:1
AP Orbita Bukowno
UKS Ruch Chorzów
3:1
Sarmacja Będzin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Orbita Bukowno
3:0
UKS Ruch Chorzów
Sarmacja Będzin
1:1
Zagłębie Sosnowiec
GKS Katowice
2:2
Warta Zawiercie
MUKP Dąbrowa Górnicza
7:0
Górnik Jaworzno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec
5:0
AP Orbita Bukowno
Górnik Jaworzno
1:2
GKS Katowice
UKS Ruch Chorzów
2:1
MUKP Dąbrowa Górnicza
Warta Zawiercie
3:0
Sarmacja Będzin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?