Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie II Sosnowiec 2010 v
9:6
Akademia Sportu Wojkowice
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
3:0*
Zew Kazimierz Sosnowiec
Sportowa Gmina Psary
4:1
Strażak Nowa Wieś
RKS Grodziec Będzin
4:6
MUKP III Dąbrowa Górnicza
Tęcza Błędów
6:5
KP Warta Zawiercie
Salos Dąbrowa Górnicza
22:0
Unia Dąbrowa Górnicza
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Dąbrowa Górnicza
0:20
Zagłębie II Sosnowiec 2010 v
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
4:2
Salos Dąbrowa Górnicza
KP Warta Zawiercie
10:1
Sportowa Gmina Psary
Zew Kazimierz Sosnowiec
5:3
Strażak Nowa Wieś
Akademia Sportu Wojkowice
8:4
RKS Grodziec Będzin
MUKP III Dąbrowa Górnicza
12:4
Tęcza Błędów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sportowa Gmina Psary
5:5
MUKP III Dąbrowa Górnicza
Strażak Nowa Wieś
6:8
KP Warta Zawiercie
Salos Dąbrowa Górnicza
18:0
Zew Kazimierz Sosnowiec
RKS Grodziec Będzin
24:0
Unia Dąbrowa Górnicza
Tęcza Błędów
4:5
Akademia Sportu Wojkowice
Zagłębie II Sosnowiec 2010 v
3:4
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Dąbrowa Górnicza
2:15
Tęcza Błędów
Zew Kazimierz Sosnowiec
2:9
KP Warta Zawiercie
Akademia Sportu Wojkowice
7:1
Sportowa Gmina Psary
MUKP III Dąbrowa Górnicza
5:2
Strażak Nowa Wieś
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
7:3
RKS Grodziec Będzin
Salos Dąbrowa Górnicza
3:3
Zagłębie II Sosnowiec 2010 v
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie II Sosnowiec 2010 v
10:0
Zew Kazimierz Sosnowiec
Sportowa Gmina Psary
10:1
Unia Dąbrowa Górnicza
KP Warta Zawiercie
7:3
MUKP III Dąbrowa Górnicza
Strażak Nowa Wieś
2:5
Akademia Sportu Wojkowice
RKS Grodziec Będzin
2:9
Salos Dąbrowa Górnicza
Tęcza Błędów
6:8
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Salos Dąbrowa Górnicza
4:6
Tęcza Błędów
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
7:2
Sportowa Gmina Psary
Unia Dąbrowa Górnicza
2:9
Strażak Nowa Wieś
Akademia Sportu Wojkowice
4:10
KP Warta Zawiercie
Zagłębie II Sosnowiec 2010 v
11:3
RKS Grodziec Będzin
Zew Kazimierz Sosnowiec
0:7
MUKP III Dąbrowa Górnicza
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP III Dąbrowa Górnicza
6:3
Akademia Sportu Wojkowice
Sportowa Gmina Psary
4:8
Salos Dąbrowa Górnicza
KP Warta Zawiercie
11:0
Unia Dąbrowa Górnicza
Strażak Nowa Wieś
2:9
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
RKS Grodziec Będzin
10:3
Zew Kazimierz Sosnowiec
Tęcza Błędów
4:14
Zagłębie II Sosnowiec 2010 v
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Salos Dąbrowa Górnicza
13:0
Strażak Nowa Wieś
Unia Dąbrowa Górnicza
0:18
MUKP III Dąbrowa Górnicza
Zagłębie II Sosnowiec 2010 v
13:2
Sportowa Gmina Psary
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
1:6
KP Warta Zawiercie
RKS Grodziec Będzin
5:7
Tęcza Błędów
Zew Kazimierz Sosnowiec
1:6
Akademia Sportu Wojkowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Nowa Wieś
4:7
Zagłębie II Sosnowiec 2010 v
Sportowa Gmina Psary
5:6
RKS Grodziec Będzin
KP Warta Zawiercie
1:2
Salos Dąbrowa Górnicza
Akademia Sportu Wojkowice
15:1
Unia Dąbrowa Górnicza
MUKP III Dąbrowa Górnicza
2:2
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
Tęcza Błędów
4:2
Zew Kazimierz Sosnowiec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Salos Dąbrowa Górnicza
4:1
MUKP III Dąbrowa Górnicza
Zagłębie II Sosnowiec 2010 v
8:1
KP Warta Zawiercie
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
11:1
Akademia Sportu Wojkowice
RKS Grodziec Będzin
9:1
Strażak Nowa Wieś
Tęcza Błędów
10:2
Sportowa Gmina Psary
Zew Kazimierz Sosnowiec
- : -
Unia Dąbrowa Górnicza
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP III Dąbrowa Górnicza
1:4
Zagłębie II Sosnowiec 2010 v
Sportowa Gmina Psary
10:3
Zew Kazimierz Sosnowiec
Strażak Nowa Wieś
2:7
Tęcza Błędów
Unia Dąbrowa Górnicza
0:13
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
KP Warta Zawiercie
8:4
RKS Grodziec Będzin
Akademia Sportu Wojkowice
3:5
Salos Dąbrowa Górnicza
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?