Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Mydlice Dąbrowa Górnicza
Pauza
Piłkarz Sosnowiec
6:6
KP Warta Zawiercie
Górnik Piaski Czeladź
0:8
Sportowa Gmina Psary
MUKP III Dąbrowa Górnicza
6:3
APN II Czeladź
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
APN II Czeladź
5:3
Piłkarz Sosnowiec
KS II Mydlice Dąbrowa Górnicza
7:3
Sportowa Gmina Psary
KP Warta Zawiercie
25:0
Górnik Piaski Czeladź
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sportowa Gmina Psary
2:9
KP Warta Zawiercie
Górnik Piaski Czeladź
0:25
APN II Czeladź
MUKP III Dąbrowa Górnicza
4:4
KS II Mydlice Dąbrowa Górnicza
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Mydlice Dąbrowa Górnicza
6:2
KP Warta Zawiercie
MUKP III Dąbrowa Górnicza
8:5
Piłkarz Sosnowiec
APN II Czeladź
5:2
Sportowa Gmina Psary
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Piłkarz Sosnowiec
7:1
KS II Mydlice Dąbrowa Górnicza
KP Warta Zawiercie
2:12
APN II Czeladź
Górnik Piaski Czeladź
0:13
MUKP III Dąbrowa Górnicza
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Piłkarz Sosnowiec
20:0
Górnik Piaski Czeladź
KS II Mydlice Dąbrowa Górnicza
15:1
APN II Czeladź
MUKP III Dąbrowa Górnicza
3:3
Sportowa Gmina Psary
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sportowa Gmina Psary
2:12
Piłkarz Sosnowiec
KP Warta Zawiercie
2:1
MUKP III Dąbrowa Górnicza
Górnik Piaski Czeladź
0:20
KS II Mydlice Dąbrowa Górnicza
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sportowa Gmina Psary
8:1
Górnik Piaski Czeladź
KP Warta Zawiercie
4:7
Piłkarz Sosnowiec
APN II Czeladź
4:2
MUKP III Dąbrowa Górnicza
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Piłkarz Sosnowiec
4:3
APN II Czeladź
Sportowa Gmina Psary
0:26
KS II Mydlice Dąbrowa Górnicza
Górnik Piaski Czeladź
0:3
KP Warta Zawiercie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Mydlice Dąbrowa Górnicza
7:4
MUKP III Dąbrowa Górnicza
KP Warta Zawiercie
13:1
Sportowa Gmina Psary
APN II Czeladź
15:0
Górnik Piaski Czeladź
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Piłkarz Sosnowiec
4:3
MUKP III Dąbrowa Górnicza
Sportowa Gmina Psary
2:13
APN II Czeladź
KP Warta Zawiercie
3:12
KS II Mydlice Dąbrowa Górnicza
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Mydlice Dąbrowa Górnicza
11:2
Piłkarz Sosnowiec
MUKP III Dąbrowa Górnicza
- : -
Górnik Piaski Czeladź
APN II Czeladź
8:3
KP Warta Zawiercie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sportowa Gmina Psary
- : -
MUKP III Dąbrowa Górnicza
Górnik Piaski Czeladź
- : -
Piłkarz Sosnowiec
APN II Czeladź
- : -
KS II Mydlice Dąbrowa Górnicza
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Piłkarz Sosnowiec
- : -
Sportowa Gmina Psary
KS II Mydlice Dąbrowa Górnicza
- : -
Górnik Piaski Czeladź
MUKP III Dąbrowa Górnicza
- : -
KP Warta Zawiercie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?