Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie III Sosnowiec
32:0
Górnik Piaski Czeladź
Zew Sosnowiec
9:3
Płomień Sączów
Strażak Nowa Wieś
9:0
Cyklon Rogoźnik
MUKP II Dąbrowa Górnicza
8:0
Piłkarz Sosnowiec
Czarni II Sosnowiec
1:13
Salos Dąbrowa Górnicza
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Piłkarz Sosnowiec
14:2
Czarni II Sosnowiec
Górnik Piaski Czeladź
0:36
MUKP II Dąbrowa Górnicza
Cyklon Rogoźnik
0:37
Zagłębie III Sosnowiec
Płomień Sączów
1:14
Salos Dąbrowa Górnicza
Zew Sosnowiec
5:3
Strażak Nowa Wieś
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Salos Dąbrowa Górnicza
6:3
Piłkarz Sosnowiec
Czarni II Sosnowiec
18:0
Górnik Piaski Czeladź
Zagłębie III Sosnowiec
8:4
Zew Sosnowiec
Strażak Nowa Wieś
5:1
Płomień Sączów
MUKP II Dąbrowa Górnicza
17:6
Cyklon Rogoźnik
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zew Sosnowiec
0:13
MUKP II Dąbrowa Górnicza
Strażak Nowa Wieś
0:7
Zagłębie III Sosnowiec
Górnik Piaski Czeladź
0:21
Salos Dąbrowa Górnicza
Cyklon Rogoźnik
3:16
Czarni II Sosnowiec
Płomień Sączów
2:12
Piłkarz Sosnowiec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Salos Dąbrowa Górnicza
21:1
Cyklon Rogoźnik
Czarni II Sosnowiec
4:7
Zew Sosnowiec
Zagłębie III Sosnowiec
26:0
Płomień Sączów
MUKP II Dąbrowa Górnicza
17:0
Strażak Nowa Wieś
Piłkarz Sosnowiec
18:0
Górnik Piaski Czeladź
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zew Sosnowiec
2:6
Salos Dąbrowa Górnicza
Strażak Nowa Wieś
5:2
Czarni II Sosnowiec
Cyklon Rogoźnik
1:12
Piłkarz Sosnowiec
Płomień Sączów
10:0
Górnik Piaski Czeladź
Zagłębie III Sosnowiec
1:5
MUKP II Dąbrowa Górnicza
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP II Dąbrowa Górnicza
13:0
Płomień Sączów
Górnik Piaski Czeladź
1:1
Cyklon Rogoźnik
Czarni II Sosnowiec
3:6
Zagłębie III Sosnowiec
Piłkarz Sosnowiec
1:3
Zew Sosnowiec
Salos Dąbrowa Górnicza
3:0
Strażak Nowa Wieś
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zew Sosnowiec
21:1
Górnik Piaski Czeladź
Zagłębie III Sosnowiec
11:4
Salos Dąbrowa Górnicza
Strażak Nowa Wieś
6:5
Piłkarz Sosnowiec
MUKP II Dąbrowa Górnicza
25:1
Czarni II Sosnowiec
Płomień Sączów
2:0
Cyklon Rogoźnik
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni II Sosnowiec
4:2
Płomień Sączów
Salos Dąbrowa Górnicza
2:8
MUKP II Dąbrowa Górnicza
Cyklon Rogoźnik
1:17
Zew Sosnowiec
Górnik Piaski Czeladź
0:13
Strażak Nowa Wieś
Piłkarz Sosnowiec
1:12
Zagłębie III Sosnowiec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?