Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Katowice
6:1
Wyzwolenie Chorzów
GKS WAWEL Wirek
6:2
Slavia Ruda Śląska
Urania Ruda Śląska
2:0
MKS Pogoń Ruda Śląska
Rozwój II Katowice KS
2:1
Stadion Śląski Chorzów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
1:3
Stadion Śląski Chorzów
Slavia Ruda Śląska
2:1
Rozwój II Katowice KS
MKS Pogoń Ruda Śląska
0:4
GKS WAWEL Wirek
Sparta Katowice
5:2
Urania Ruda Śląska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
2:3
Wyzwolenie Chorzów
Stadion Śląski Chorzów
1:2
Slavia Ruda Śląska
GKS WAWEL Wirek
6:2
Sparta Katowice
Rozwój II Katowice KS
8:1
MKS Pogoń Ruda Śląska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
2:0
Slavia Ruda Śląska
MKS Pogoń Ruda Śląska
0:4
Stadion Śląski Chorzów
Sparta Katowice
0:5
Rozwój II Katowice KS
Urania Ruda Śląska
1:1
GKS WAWEL Wirek
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS WAWEL Wirek
3:4
Wyzwolenie Chorzów
Slavia Ruda Śląska
4:0
MKS Pogoń Ruda Śląska
Stadion Śląski Chorzów
8:2
Sparta Katowice
Rozwój II Katowice KS
5:2
Urania Ruda Śląska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
0:1
MKS Pogoń Ruda Śląska
Sparta Katowice
4:3
Slavia Ruda Śląska
GKS WAWEL Wirek
0:9
Rozwój II Katowice KS
Urania Ruda Śląska
5:5
Stadion Śląski Chorzów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
3:0
GKS WAWEL Wirek
Rozwój II Katowice KS
2:2
Wyzwolenie Chorzów
Slavia Ruda Śląska
0:5
Urania Ruda Śląska
MKS Pogoń Ruda Śląska
1:4
Sparta Katowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
2:2
Sparta Katowice
Slavia Ruda Śląska
2:2
GKS WAWEL Wirek
Stadion Śląski Chorzów
2:1
Rozwój II Katowice KS
MKS Pogoń Ruda Śląska
0:4
Urania Ruda Śląska
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
5:0
Wyzwolenie Chorzów
GKS WAWEL Wirek
4:0
MKS Pogoń Ruda Śląska
Rozwój II Katowice KS
8:0
Slavia Ruda Śląska
Urania Ruda Śląska
1:0
Sparta Katowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
3:3
Urania Ruda Śląska
Slavia Ruda Śląska
1:1
Stadion Śląski Chorzów
MKS Pogoń Ruda Śląska
0:6
Rozwój II Katowice KS
Sparta Katowice
3:3
GKS WAWEL Wirek
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS WAWEL Wirek
3:0
Urania Ruda Śląska
Slavia Ruda Śląska
7:0
Wyzwolenie Chorzów
Stadion Śląski Chorzów
5:2
MKS Pogoń Ruda Śląska
Rozwój II Katowice KS
2:0
Sparta Katowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
0:4
GKS WAWEL Wirek
Urania Ruda Śląska
2:2
Rozwój II Katowice KS
MKS Pogoń Ruda Śląska
0:2
Slavia Ruda Śląska
Sparta Katowice
2:2
Stadion Śląski Chorzów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
2:5
Sparta Katowice
MKS Pogoń Ruda Śląska
- : -
Wyzwolenie Chorzów
Stadion Śląski Chorzów
1:3
Urania Ruda Śląska
Rozwój II Katowice KS
4:1
GKS WAWEL Wirek
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
0:3
Rozwój II Katowice KS
GKS WAWEL Wirek
5:1
Stadion Śląski Chorzów
Urania Ruda Śląska
2:3
Slavia Ruda Śląska
Sparta Katowice
5:0
MKS Pogoń Ruda Śląska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?