Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS JÓZEFKA II Chorzów
Pauza
AKS Mikołów
2:1
GKS Katowice
SMS Ruda Śląska
11:0
Urania Ruda Śląska
Unia Kosztowy Mysłowice
8:2
KS Hetman Katowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Katowice
Pauza
Urania Ruda Śląska
2:1
AKS Mikołów
Unia Kosztowy Mysłowice
2:1
SMS Ruda Śląska
GKS Katowice
0:3
PKS JÓZEFKA II Chorzów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Katowice
Pauza
SMS Ruda Śląska
6:3
KS Hetman Katowice
AKS Mikołów
0:6
Unia Kosztowy Mysłowice
PKS JÓZEFKA II Chorzów
5:0
Urania Ruda Śląska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
Pauza
SMS Ruda Śląska
3:0
AKS Mikołów
KS Hetman Katowice
1:2
GKS Katowice
Unia Kosztowy Mysłowice
2:4
PKS JÓZEFKA II Chorzów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kosztowy Mysłowice
Pauza
AKS Mikołów
3:3
KS Hetman Katowice
GKS Katowice
2:1
Urania Ruda Śląska
PKS JÓZEFKA II Chorzów
8:1
SMS Ruda Śląska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
SMS Ruda Śląska
Pauza
KS Hetman Katowice
4:1
Urania Ruda Śląska
Unia Kosztowy Mysłowice
3:2
GKS Katowice
AKS Mikołów
0:10
PKS JÓZEFKA II Chorzów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Mikołów
Pauza
Urania Ruda Śląska
1:6
Unia Kosztowy Mysłowice
PKS JÓZEFKA II Chorzów
10:0
KS Hetman Katowice
GKS Katowice
0:3
SMS Ruda Śląska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS JÓZEFKA II Chorzów
Pauza
Urania Ruda Śląska
2:8
SMS Ruda Śląska
GKS Katowice
5:0
AKS Mikołów
KS Hetman Katowice
1:6
Unia Kosztowy Mysłowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Katowice
Pauza
SMS Ruda Śląska
0:1
Unia Kosztowy Mysłowice
AKS Mikołów
1:1
Urania Ruda Śląska
PKS JÓZEFKA II Chorzów
4:0
GKS Katowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Katowice
Pauza
Urania Ruda Śląska
0:10
PKS JÓZEFKA II Chorzów
Unia Kosztowy Mysłowice
6:0
AKS Mikołów
KS Hetman Katowice
1:11
SMS Ruda Śląska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
Pauza
AKS Mikołów
0:7
SMS Ruda Śląska
GKS Katowice
2:1
KS Hetman Katowice
PKS JÓZEFKA II Chorzów
5:0
Unia Kosztowy Mysłowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kosztowy Mysłowice
Pauza
Urania Ruda Śląska
1:2
GKS Katowice
KS Hetman Katowice
2:6
AKS Mikołów
SMS Ruda Śląska
2:5
PKS JÓZEFKA II Chorzów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
SMS Ruda Śląska
Pauza
Urania Ruda Śląska
5:3
KS Hetman Katowice
PKS JÓZEFKA II Chorzów
3:0
AKS Mikołów
GKS Katowice
1:1
Unia Kosztowy Mysłowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Mikołów
Pauza
SMS Ruda Śląska
3:0
GKS Katowice
Unia Kosztowy Mysłowice
8:0
Urania Ruda Śląska
KS Hetman Katowice
2:19
PKS JÓZEFKA II Chorzów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?