Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Mydlice
2:5
KSG II Psary
Strażak Nowa Wieś
5:3
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
JSP Warta Zawiercie
2:2
Jedność Strzyżowice
Zew Kazimierz Sosnowiec
2:1
Sarmacja II Będzin
UKS Sławków
- : -
Promień Strzemieszyce Małe
Płomień Niegowoniczki
0:10
Zagłębiak Tucznawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Strzyżowice
1:3
Promień Strzemieszyce Małe
Zagłębiak Tucznawa
6:0
UKS Sławków
Sarmacja II Będzin
1:2
Strażak Nowa Wieś
JSP Warta Zawiercie
0:6
Zew Kazimierz Sosnowiec
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
7:2
KS Mydlice
KSG II Psary
3:2
Płomień Niegowoniczki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Mydlice
2:1
Sarmacja II Będzin
Zagłębiak Tucznawa
2:1
Promień Strzemieszyce Małe
Strażak Nowa Wieś
5:0
JSP Warta Zawiercie
Zew Kazimierz Sosnowiec
2:1
Jedność Strzyżowice
UKS Sławków
5:2
KSG II Psary
Płomień Niegowoniczki
0:7
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Strzyżowice
2:4
Zagłębiak Tucznawa
Sarmacja II Będzin
5:1
Płomień Niegowoniczki
JSP Warta Zawiercie
0:3*
KS Mydlice
Zew Kazimierz Sosnowiec
1:1
Strażak Nowa Wieś
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
4:0
UKS Sławków
KSG II Psary
2:2
Promień Strzemieszyce Małe
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Tucznawa
4:1
KSG II Psary
KS Mydlice
3:3
Zew Kazimierz Sosnowiec
Promień Strzemieszyce Małe
7:3
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Strażak Nowa Wieś
4:0
Jedność Strzyżowice
UKS Sławków
0:4
Sarmacja II Będzin
Płomień Niegowoniczki
2:4
JSP Warta Zawiercie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Strzyżowice
9:2
KSG II Psary
Strażak Nowa Wieś
2:5
KS Mydlice
Sarmacja II Będzin
2:0
Promień Strzemieszyce Małe
JSP Warta Zawiercie
3:2
UKS Sławków
Zew Kazimierz Sosnowiec
2:1
Płomień Niegowoniczki
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
4:2
Zagłębiak Tucznawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Mydlice
2:3
Jedność Strzyżowice
Zagłębiak Tucznawa
3:0
Sarmacja II Będzin
Promień Strzemieszyce Małe
3:0*
JSP Warta Zawiercie
KSG II Psary
2:4
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
UKS Sławków
0:3
Zew Kazimierz Sosnowiec
Płomień Niegowoniczki
1:0
Strażak Nowa Wieś
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Strzyżowice
0:1
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
KS Mydlice
15:1
Płomień Niegowoniczki
Strażak Nowa Wieś
2:0
UKS Sławków
Sarmacja II Będzin
6:0
KSG II Psary
JSP Warta Zawiercie
0:11
Zagłębiak Tucznawa
Zew Kazimierz Sosnowiec
2:2
Promień Strzemieszyce Małe
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
- : -
Sarmacja II Będzin
Promień Strzemieszyce Małe
- : -
Strażak Nowa Wieś
Zagłębiak Tucznawa
- : -
Zew Kazimierz Sosnowiec
KSG II Psary
- : -
JSP Warta Zawiercie
UKS Sławków
- : -
KS Mydlice
Płomień Niegowoniczki
- : -
Jedność Strzyżowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Strzyżowice
- : -
Sarmacja II Będzin
Strażak Nowa Wieś
- : -
Zagłębiak Tucznawa
KS Mydlice
- : -
Promień Strzemieszyce Małe
JSP Warta Zawiercie
- : -
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Zew Kazimierz Sosnowiec
- : -
KSG II Psary
Płomień Niegowoniczki
- : -
UKS Sławków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Tucznawa
- : -
KS Mydlice
Promień Strzemieszyce Małe
- : -
Płomień Niegowoniczki
Sarmacja II Będzin
- : -
JSP Warta Zawiercie
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
- : -
Zew Kazimierz Sosnowiec
KSG II Psary
- : -
Strażak Nowa Wieś
UKS Sławków
- : -
Jedność Strzyżowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?