Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
SMS II RUDA ŚLĄSKA
1:3
Ruch II Chorzów S.A. 2003
GKS URANIA Ruda Śląska
0:8
Slavia Ruda Śląska
LKS Unia Kosztowy
0:3
AKS Mikołów
Wyzwolenie Chorzów
2:6
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Mikołów
1:0
Slavia Ruda Śląska
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
8:0
GKS URANIA Ruda Śląska
Ruch II Chorzów S.A. 2003
3:0
Wyzwolenie Chorzów
LKS Unia Kosztowy
3:1
SMS II RUDA ŚLĄSKA
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS URANIA Ruda Śląska
0:3
Ruch II Chorzów S.A. 2003
Slavia Ruda Śląska
3:0
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
SMS II RUDA ŚLĄSKA
2:4
AKS Mikołów
Wyzwolenie Chorzów
1:5
LKS Unia Kosztowy
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Mikołów
4:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Ruch II Chorzów S.A. 2003
1:3
Slavia Ruda Śląska
LKS Unia Kosztowy
6:0
GKS URANIA Ruda Śląska
SMS II RUDA ŚLĄSKA
3:1
Wyzwolenie Chorzów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1:4
Ruch II Chorzów S.A. 2003
Wyzwolenie Chorzów
0:10
AKS Mikołów
GKS URANIA Ruda Śląska
3:6
SMS II RUDA ŚLĄSKA
Slavia Ruda Śląska
4:1
LKS Unia Kosztowy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
4:6
GKS URANIA Ruda Śląska
LKS Unia Kosztowy
4:2
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
AKS Mikołów
10:1
Ruch II Chorzów S.A. 2003
SMS II RUDA ŚLĄSKA
1:3
Slavia Ruda Śląska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
2:3
SMS II RUDA ŚLĄSKA
GKS URANIA Ruda Śląska
0:4
AKS Mikołów
Slavia Ruda Śląska
5:0
Wyzwolenie Chorzów
Ruch II Chorzów S.A. 2003
3:3
LKS Unia Kosztowy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch II Chorzów S.A. 2003
7:2
SMS II RUDA ŚLĄSKA
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
4:5
Wyzwolenie Chorzów
AKS Mikołów
2:0
LKS Unia Kosztowy
Slavia Ruda Śląska
11:2
GKS URANIA Ruda Śląska
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
1:4
Ruch II Chorzów S.A. 2003
GKS URANIA Ruda Śląska
1:10
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Slavia Ruda Śląska
0:2
AKS Mikołów
SMS II RUDA ŚLĄSKA
9:2
LKS Unia Kosztowy
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Mikołów
5:1
SMS II RUDA ŚLĄSKA
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
2:0
Slavia Ruda Śląska
Ruch II Chorzów S.A. 2003
9:2
GKS URANIA Ruda Śląska
LKS Unia Kosztowy
4:1
Wyzwolenie Chorzów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
0:6
SMS II RUDA ŚLĄSKA
GKS URANIA Ruda Śląska
2:9
LKS Unia Kosztowy
Slavia Ruda Śląska
6:0
Ruch II Chorzów S.A. 2003
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1:2
AKS Mikołów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
SMS II RUDA ŚLĄSKA
0:0
GKS URANIA Ruda Śląska
AKS Mikołów
5:0
Wyzwolenie Chorzów
Ruch II Chorzów S.A. 2003
3:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
LKS Unia Kosztowy
3:6
Slavia Ruda Śląska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
7:4
LKS Unia Kosztowy
GKS URANIA Ruda Śląska
1:1
Wyzwolenie Chorzów
Ruch II Chorzów S.A. 2003
2:3
AKS Mikołów
Slavia Ruda Śląska
3:3
SMS II RUDA ŚLĄSKA
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
1:3
Slavia Ruda Śląska
AKS Mikołów
7:0
GKS URANIA Ruda Śląska
SMS II RUDA ŚLĄSKA
2:0
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
LKS Unia Kosztowy
2:6
Ruch II Chorzów S.A. 2003
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?