Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pogoń Blachownia
Pauza
Warta Zawada
1:8
LKS Kamienica Polska
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
- : -
UKS Fair-Play Koziegłowy
Sokół Olsztyn
- : -
Polonia Poraj
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
3:0
Sokół Olsztyn
Polonia Poraj
10:0
KS Pogoń Blachownia
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
3:0
Warta Zawada
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Zawada
2:3
UKS Fair-Play Koziegłowy
Sokół Olsztyn
1:1
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
KS Pogoń Blachownia
5:6
LKS Kamienica Polska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
Pauza
Warta Zawada
1:0
Sokół Olsztyn
UKS Fair-Play Koziegłowy
1:0
Polonia Poraj
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
3:0
KS Pogoń Blachownia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Poraj
3:0
LKS Kamienica Polska
KS Pogoń Blachownia
0:1
Warta Zawada
Sokół Olsztyn
1:3
UKS Fair-Play Koziegłowy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Zawada
Pauza
UKS Fair-Play Koziegłowy
2:1
LKS Kamienica Polska
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
2:7
Polonia Poraj
Sokół Olsztyn
2:1
KS Pogoń Blachownia
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Olsztyn
Pauza
LKS Kamienica Polska
3:2
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Polonia Poraj
6:1
Warta Zawada
KS Pogoń Blachownia
2:3
UKS Fair-Play Koziegłowy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pogoń Blachownia
Pauza
LKS Kamienica Polska
7:0
Warta Zawada
Polonia Poraj
7:0
Sokół Olsztyn
UKS Fair-Play Koziegłowy
2:1
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Fair-Play Koziegłowy
Pauza
Warta Zawada
1:2
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
KS Pogoń Blachownia
3:13
Polonia Poraj
Sokół Olsztyn
1:0
LKS Kamienica Polska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Poraj
Pauza
UKS Fair-Play Koziegłowy
3:0
Warta Zawada
LKS Kamienica Polska
12:2
KS Pogoń Blachownia
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
1:1
Sokół Olsztyn
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamienica Polska
Pauza
Polonia Poraj
2:1
UKS Fair-Play Koziegłowy
KS Pogoń Blachownia
0:16
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Sokół Olsztyn
4:2
Warta Zawada
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Pauza
LKS Kamienica Polska
2:0
Polonia Poraj
Warta Zawada
3:2
KS Pogoń Blachownia
UKS Fair-Play Koziegłowy
1:1
Sokół Olsztyn
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Zawada
Pauza
LKS Kamienica Polska
2:1
UKS Fair-Play Koziegłowy
Polonia Poraj
4:3
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
KS Pogoń Blachownia
1:2
Sokół Olsztyn
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Olsztyn
Pauza
UKS Fair-Play Koziegłowy
- : -
KS Pogoń Blachownia
Warta Zawada
- : -
Polonia Poraj
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
- : -
LKS Kamienica Polska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?