Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportu Wojkowice
0:5
Akademia 2012 Jaworzno
Górnik Jaworzno
3:2
Salos Dąbrowa Górnicza
CKS Czeladź
8:2
UKS Sławków
Górnik Sosnowiec
4:6
RKS Grodziec Będzin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
RKS Grodziec Będzin
3:2
Salos Dąbrowa Górnicza
Akademia 2012 Jaworzno
4:5
CKS Czeladź
Górnik Sosnowiec
2:7
Akademia Sportu Wojkowice
UKS Sławków
1:11
Górnik Jaworzno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Salos Dąbrowa Górnicza
6:0
UKS Sławków
Akademia Sportu Wojkowice
1:1
RKS Grodziec Będzin
Górnik Jaworzno
2:4
Akademia 2012 Jaworzno
CKS Czeladź
10:1
Górnik Sosnowiec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportu Wojkowice
0:3
CKS Czeladź
RKS Grodziec Będzin
12:1
UKS Sławków
Akademia 2012 Jaworzno
3:0
Salos Dąbrowa Górnicza
Górnik Sosnowiec
0:7
Górnik Jaworzno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Salos Dąbrowa Górnicza
0:4
Górnik Sosnowiec
Górnik Jaworzno
11:0
Akademia Sportu Wojkowice
CKS Czeladź
1:1
RKS Grodziec Będzin
UKS Sławków
0:6
Akademia 2012 Jaworzno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportu Wojkowice
2:7
Salos Dąbrowa Górnicza
RKS Grodziec Będzin
5:2
Akademia 2012 Jaworzno
CKS Czeladź
3:1
Górnik Jaworzno
Górnik Sosnowiec
6:4
UKS Sławków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Jaworzno
2:0
RKS Grodziec Będzin
Salos Dąbrowa Górnicza
1:6
CKS Czeladź
Akademia 2012 Jaworzno
14:3
Górnik Sosnowiec
UKS Sławków
3:8
Akademia Sportu Wojkowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Salos Dąbrowa Górnicza
1:3
Górnik Jaworzno
RKS Grodziec Będzin
10:5
Górnik Sosnowiec
Akademia 2012 Jaworzno
4:1
Akademia Sportu Wojkowice
UKS Sławków
0:13
CKS Czeladź
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Salos Dąbrowa Górnicza
6:1
RKS Grodziec Będzin
Akademia Sportu Wojkowice
9:2
Górnik Sosnowiec
Górnik Jaworzno
10:0
UKS Sławków
CKS Czeladź
3:0
Akademia 2012 Jaworzno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
RKS Grodziec Będzin
6:4
Akademia Sportu Wojkowice
Akademia 2012 Jaworzno
0:2
Górnik Jaworzno
Górnik Sosnowiec
2:5
CKS Czeladź
UKS Sławków
0:12
Salos Dąbrowa Górnicza
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Salos Dąbrowa Górnicza
2:4
Akademia 2012 Jaworzno
Górnik Jaworzno
13:2
Górnik Sosnowiec
CKS Czeladź
15:0
Akademia Sportu Wojkowice
UKS Sławków
4:10
RKS Grodziec Będzin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportu Wojkowice
0:9
Górnik Jaworzno
RKS Grodziec Będzin
0:4
CKS Czeladź
Akademia 2012 Jaworzno
11:6
UKS Sławków
Górnik Sosnowiec
0:2
Salos Dąbrowa Górnicza
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia 2012 Jaworzno
4:4
RKS Grodziec Będzin
Salos Dąbrowa Górnicza
7:1
Akademia Sportu Wojkowice
Górnik Jaworzno
2:2
CKS Czeladź
UKS Sławków
2:5
Górnik Sosnowiec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportu Wojkowice
7:1
UKS Sławków
RKS Grodziec Będzin
0:1
Górnik Jaworzno
CKS Czeladź
5:1
Salos Dąbrowa Górnicza
Górnik Sosnowiec
1:10
Akademia 2012 Jaworzno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?