Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie II Sosnowiec SSA
6:0
Górnik Piaski Czeladź
Orbita Bukowno
6:0
Piłkarz Sosnowiec
Przemsza Siewierz
3:0
Górnik Jaworzno
KP Warta Zawiercie
4:0
MUKP II Dąbrowa Górnicza
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Piłkarz Sosnowiec
0:2
Górnik Jaworzno
MUKP II Dąbrowa Górnicza
0:0
Zagłębie II Sosnowiec SSA
Orbita Bukowno
4:1
KP Warta Zawiercie
Górnik Piaski Czeladź
1:13
Przemsza Siewierz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Jaworzno
5:1
Górnik Piaski Czeladź
Przemsza Siewierz
2:1
MUKP II Dąbrowa Górnicza
KP Warta Zawiercie
3:3
Piłkarz Sosnowiec
Zagłębie II Sosnowiec SSA
1:2
Orbita Bukowno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orbita Bukowno
4:0
Przemsza Siewierz
KP Warta Zawiercie
3:2
Zagłębie II Sosnowiec SSA
Piłkarz Sosnowiec
2:3
Górnik Piaski Czeladź
MUKP II Dąbrowa Górnicza
2:3
Górnik Jaworzno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
0:9
MUKP II Dąbrowa Górnicza
Górnik Jaworzno
0:0
Orbita Bukowno
Przemsza Siewierz
0:2
KP Warta Zawiercie
Zagłębie II Sosnowiec SSA
2:2
Piłkarz Sosnowiec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orbita Bukowno
12:0
Górnik Piaski Czeladź
KP Warta Zawiercie
3:2
Górnik Jaworzno
Piłkarz Sosnowiec
3:3
MUKP II Dąbrowa Górnicza
Zagłębie II Sosnowiec SSA
3:1
Przemsza Siewierz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
2:6
KP Warta Zawiercie
Górnik Jaworzno
1:2
Zagłębie II Sosnowiec SSA
Przemsza Siewierz
11:2
Piłkarz Sosnowiec
MUKP II Dąbrowa Górnicza
0:6
Orbita Bukowno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
- : -
Zagłębie II Sosnowiec SSA
Górnik Jaworzno
0:2
Przemsza Siewierz
Piłkarz Sosnowiec
0:5
Orbita Bukowno
MUKP II Dąbrowa Górnicza
3:2
KP Warta Zawiercie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Jaworzno
3:0
Piłkarz Sosnowiec
Przemsza Siewierz
8:2
Górnik Piaski Czeladź
KP Warta Zawiercie
2:4
Orbita Bukowno
Zagłębie II Sosnowiec SSA
1:0
MUKP II Dąbrowa Górnicza
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
0:4
Górnik Jaworzno
Orbita Bukowno
1:1
Zagłębie II Sosnowiec SSA
Piłkarz Sosnowiec
2:5
KP Warta Zawiercie
MUKP II Dąbrowa Górnicza
1:0
Przemsza Siewierz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
8:4
Piłkarz Sosnowiec
Górnik Jaworzno
2:4
MUKP II Dąbrowa Górnicza
Przemsza Siewierz
0:4
Orbita Bukowno
Zagłębie II Sosnowiec SSA
1:3
KP Warta Zawiercie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orbita Bukowno
3:1
Górnik Jaworzno
KP Warta Zawiercie
3:0
Przemsza Siewierz
Piłkarz Sosnowiec
- : -
Zagłębie II Sosnowiec SSA
MUKP II Dąbrowa Górnicza
13:0
Górnik Piaski Czeladź
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
- : -
Orbita Bukowno
Górnik Jaworzno
- : -
KP Warta Zawiercie
Przemsza Siewierz
- : -
Zagłębie II Sosnowiec SSA
MUKP II Dąbrowa Górnicza
- : -
Piłkarz Sosnowiec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orbita Bukowno
- : -
MUKP II Dąbrowa Górnicza
KP Warta Zawiercie
- : -
Górnik Piaski Czeladź
Piłkarz Sosnowiec
- : -
Przemsza Siewierz
Zagłębie II Sosnowiec SSA
- : -
Górnik Jaworzno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?