Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Jaworzno
Pauza
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
0:1
Zew Sosnowiec
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
0:9
Warta Zawiercie
Sportowa Gmina Psary
0:13
Czarni Sosnowiec
Górnik Piaski Czeladź
1:0
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
UKS Piłkarz Sosnowiec
0:2
Sarmacja Będzin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Pauza
Czarni Sosnowiec
4:0
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Zew Sosnowiec
1:1
Górnik Piaski Czeladź
Warta Zawiercie
3:0
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
Sarmacja Będzin
7:0
Sportowa Gmina Psary
Górnik Jaworzno
2:4
UKS Piłkarz Sosnowiec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Piłkarz Sosnowiec
Pauza
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
0:5
Czarni Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
3:1
Zew Sosnowiec
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
2:1
Sarmacja Będzin
Sportowa Gmina Psary
2:8
Górnik Jaworzno
Górnik Piaski Czeladź
0:9
Warta Zawiercie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zew Sosnowiec
Pauza
Warta Zawiercie
3:3
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Sarmacja Będzin
5:0
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
Górnik Jaworzno
9:2
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
UKS Piłkarz Sosnowiec
15:0
Sportowa Gmina Psary
Czarni Sosnowiec
9:0
Górnik Piaski Czeladź
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sportowa Gmina Psary
Pauza
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
1:5
Górnik Jaworzno
Zew Sosnowiec
1:1
Warta Zawiercie
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
0:8
Czarni Sosnowiec
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
0:6
UKS Piłkarz Sosnowiec
Górnik Piaski Czeladź
1:5
Sarmacja Będzin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Zawiercie
Pauza
Czarni Sosnowiec
5:1
Zew Sosnowiec
Sarmacja Będzin
6:0
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Górnik Jaworzno
9:2
Górnik Piaski Czeladź
Sportowa Gmina Psary
2:2
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
UKS Piłkarz Sosnowiec
6:1
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Pauza
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
1:3
Sportowa Gmina Psary
Zew Sosnowiec
0:2
Sarmacja Będzin
Warta Zawiercie
3:3
Czarni Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
2:1
Górnik Jaworzno
Górnik Piaski Czeladź
0:5
UKS Piłkarz Sosnowiec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
Pauza
Sarmacja Będzin
1:2
Warta Zawiercie
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
6:1
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
Górnik Jaworzno
3:4
Zew Sosnowiec
Sportowa Gmina Psary
1:5
Górnik Piaski Czeladź
UKS Piłkarz Sosnowiec
5:2
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
Pauza
Czarni Sosnowiec
2:1
Sarmacja Będzin
Zew Sosnowiec
2:2
UKS Piłkarz Sosnowiec
Warta Zawiercie
5:2
Górnik Jaworzno
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
0:1
Sportowa Gmina Psary
Górnik Piaski Czeladź
2:2
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
Pauza
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
0:4
Górnik Piaski Czeladź
Górnik Jaworzno
0:4
Czarni Sosnowiec
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
1:3
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Sportowa Gmina Psary
1:6
Zew Sosnowiec
UKS Piłkarz Sosnowiec
3:6
Warta Zawiercie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
Pauza
Zew Sosnowiec
6:0
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Warta Zawiercie
6:1
Sportowa Gmina Psary
Sarmacja Będzin
10:1
Górnik Jaworzno
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
13:0
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
Czarni Sosnowiec
8:1
UKS Piłkarz Sosnowiec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?